999 rezultate për

bartomeu

Bartomeu tregon kur falimenton Barcelona Barcelona njoftoi dje uljen e pagave me 70 përqind, pasi futbollistët me Lionel Messin në krye kishin rënë dakord për re
Plas te Barcelona, lojtarët nuk pranojnë uljen e pagave Të premten e kaluar drejtuesit e Barcelonës patën një takim për të diskutuar efektet ekonomike që ka sjellë pezullimi i
Messi me shokë pranojnë uljen e pagave Lojtarët e Barcelonës kanë pranuar kërkesën e presidentit Josep Maria Bartomeu dhe janë gati të ulin pagat gjatë periudh
Neymar i lirë, "topin" e ka tashmë Barcelona Sekretariati teknik i Barcelonës ka punuar prej kohësh për të forcuar skuadrën për sezonin e ardhshëm. Nevojat e ekipit
Ndeshja me Napolin pa tifozë, Bartomeu mendjen te lekët: Na kushton 6 milionë euro Presidenti i Barçës, Josep Maria Bartomeu, mbajti një fjalim në "Círculo Ecuestre", në Barcelonë. Ai u ndal te klubi që
Situata te Barcelona, presidenti Bartomeu do të takoj lojtarët ditën e sotme Presidentin Bartomeu ka vendosur që të shuaj zjarrin, pas zbulimeve që pretendonin se klubi i futbollit Barcelona kishte
Dosjet bëhen publike, Bartomeu pagoi njerëz për të sulmuar yjet dhe legjendat e Barcelonës? (FOTO LAJM) Barcelona ishte në qendër të një skandali ditën e hënë kur dolën disa raporte ku pretendohej se prisidenti i Bertomeu ki
Çfarë u vendos në takimin Bartomeo - Abidal? Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu dhe drejtori sportiv, Eric Abidal kanë pasur një takim te gjatë të mërkur
Merkato e dështuar e Barcelonës, Bartomeu kritikon Abidal Barcelona si kurrë më parë ka një numër të limituar lojtarësh, kjo për shkak të dëmtimeve por edhe paaftësisë për të ble
Presidenti i Barcelonës i bën dhurata për Krishtlindje stafit dhe lojtarëve Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka përgatitur një surprizë për ekipin e parë për festen e Krishtlindjeve,
Messi e Barcelona gati për rinovimin e kontratës Barcelona tregohet e gatshme për të rinovuar kontratën me Lionel Messin. Drejtues të klubit katalanas janë vendosur n
"El Classico" do të zhvillohet me forca speciale Klasikja e parë e sezonit, e programuar për t’u zhvilluar më 18 dhjetor në "Camp Nou", nuk pritet të ketë një shtyrje të
Konfirmohet e ardhmja e Vidal Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në
'Zbutet' Pique: Neymari e ka derën hapur në Barcelonë Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka këmbëngulur se Neymari është i mirëseardhur të kthehet te klubi katalonas
Neymar pranë Barcelonës? Bartomeu jep përgjigje zhgënjyese Josep Maria Bartomeu ka qenë i pranishëm në prezantimin e portierit të ri të Barcelonës, Neto. Bartomeu ka thënë se e
Neymar kërkon largimin nga PSG-ja, por francezët nuk duan ta shesin Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu thotë se është i vetëdijshëm se Neymar dëshiron të largohet nga Paris Saint
Presidenti i Barcelonës jep lajmin e madh për Griezmann Antonie Griezmann është shumë pranë Barcelonës. Lidhur me çështjen e fituesit të Kampionatit Botëror ka folur edhe presi
MGN, Barça planifikon ta bëj "çmendurinë" në futboll Neymar apo Griezmann? Më mirë të dy. Gazeta katalanase "Sport.es" raporton për idenë e cmendur që po planifikon presi
Barcelona mohon zërat se do ta shkarkojë trajnerin Barcelona i ka hedhur poshtë spekulimet e shumta të së martës se klubi ka vendosur ta shkarkojë trajnerin Ernesto Valver
Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Valverdes Pavarësisht zhgënjimit prej eliminimit nga Liga e Kampionëve, Barcelona ka vendosur të konfirmojë trajnerin Ernesto Valv