999 rezultate për

bardhe

A e dini se çfarë do të thotë shenja e bardhë në thonjtë tuaj? Pjesa e bardhë në thonjtë tuaj që mban formën e gjysmë hënës është shumë e rëndësishme dhe duhet të keni kujdes të mos e
Zbardhen emrat PS për Këshillin Bashkiak të Pogradecit, Delvinës, Finiqit, Dibrës dhe Vaut të Dejës Partia Socialiste vazhdon procesin për të shkuar në zgjedhjet vendore dhe duke e pashqetësuar nga protestat e Lulzim Bas
UEFA dënoi Manchester City-n, Juventus shpreson për Guardiolën Massimiliano Allegri ende nuk është i sigurt nëse do të vazhdojë të qëndrojë te Juventusi pas pesë vitesh apo do të prov
Aksident i frikshëm në Gjakovë, kamera kap të gjithë ngjarjen (VIDEO) Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes n
Ekzekutimi i Devi Kasmit, zbardhet dëshmia e specialit grek “Kam ardhur për gjueti dhe nuk e kuptoj se pse jam këtu”, tha kështu Efthymious Efthymiu, speciali grek, i cili është ma
Tre veshjet të cilat nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Të gjithë kanë shije të ndryshme, për veshjet, për ushqimin apo dhe për pamjen e jashtme. Por këto 3 veshje duhet te gje
Zbardhet shkaku, pse u arrestua burri i Besa Shahinit Policia e Kosovës dhënë detaje të tjera pas arrestimit të deputetit të PSD-së, Dardan Molliqaj. Përmes një njoftimit
Zbardhet darka e fshehtë e Sali Berishës me Fatos Nanon Negociatat traumatike për Presidentin e Republikës rrëfehen me detaje nga ish-kreu i shtetit Bamir Topi në librin e tij
Juventus-Atalanta do luhet në mbrëmje, bardhezinjtë përgatisin festën e titullit Ndeshja e javës së 37 mes Juventusit dhe Atalantës, e parashikuar për më 19 Maj, në orën 15:00 në stadiumin "Allianz Sta
Zbardhen mashtrime të reja për Loredanën (DOKUMENT) Reperja me origjinë kosovare, Loredana Zefi, përveç që akuzohet për marrjen e 900 mijë franga nga një çift, ajo ka edhe
Zbardhen detajet, ja kur i jepet lamtumira e fundit Zarife Hasanajt Vetëm pak duhej që të përmbyllnin misionin dhe të ktheheshin në atdhe. Por kolegët e kontigjentit EOD do të kthehen me t
Befason Wenger, gati të marrë drejtimin e bardhezinjve Trajneri 69-vjeçar Arsene Wenger mund të rikthehet në Premier League sezonin tjetër. Sipas të përditshmes britanike “Chr
Tirana shpëton në shtesë, triumfon ndaj Skënderbeut (VIDEO) Tirana ka mposhtur Skënderbeun me rezultatin 1-0 në sfidën e vlefshme për javën e 32-të të Kategorisë Superiore. Një
Si ti shpëtoni njollave të djersës dhe të dukeni sa më të bukur këtë verë Vera po vjen dhe përveç dielli, plazhit dhe fotove të bukura duhet të tregohemi të kujdesshëm edhe për aromën e trupit
Ylli i PSG-së objektivi i Juventusit Në sfidën për të triumfuar në Champions League, skuadra e Juventusit po piketon disa yje për të përforëcuar grupin aktua
Zbardhet çfarë kanë biseduar liderët në këtë foto Kryeministri Ramush Haradinaj ka akuzuar Presidentin Hashim Thaçi dhe Kryeministrin e Shqipërisë se i kanë bërë presion
Ish-sulmuesi bardhezi: Toni Kroos është i duhuri për Juventusin Luca Toni mendon se Kroos është i duhuri për Juventusin, ashtu si mbrojtësi i Bayern Munich, Jerome Boateng. Pak orë
Juventus nxjerr në shitje Szczęsny, synon De Gean Pavarësisht se polaku Shezni ka zhvilluar një sezon shumë të mirë me fanellën e Juventusit, ka mjaft dyshime sa i takon
Zbulohen formacionet e derbit: Inter-Juventus, bardhezinjtë kanë mungesa (FOTO LAJM) Sot në orën 20:30 në "San Siro" do të zhvillohet super ndeshja ndërmjet Interit dhe Juventusit e vlefshme për javën e 34
Zbardhet truri i grabitjes të kazinos në Dibër, është shefi i saj Për shkak të ekzistimit të dyshimeve bazë për kryerjen e veprës penale “grabitje”, stacioni policor me kompetenca të për