999 rezultate për

barbana

Rrëfimi prekës i motrës së Ergit: Çfarë më thotë në ëndërr (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës në ABC News, u shfaq motra e Ergi Dinit, Barbana. Ergi humbi
E PLOTË/ Rrëfimi i dhimbshëm i Barbanës për vdekjen e Ergit (VIDEO) Kanë kaluar disa muaj nga humbja e këngëtarit Ergi Dini dhe motra e tij, Barbana Dini rrëfehet për herë të parë ekskluzi
Rrëfehet motra e Ergi Dinit: Si më tha gazetarja për aksidentin e tmerrshëm (FOTO LAJM) Këngëtari Ergi Dini, humbi jetën në një aksident tragjik me motor, e sigurisht që për familjen ishte një dhimbje e madhe
Motra e Ergit, Barbana Dini flet për herë të parë pas humbjes së vëllait (FOTO LAJM) Humbja e jetës së këngëtarit Ergi Dini në një aksident me motor sëbashku me shokun e tij shkaktoi një dhimbje të madhe t
Barbana Dini rikujton Ergin përmes një postimi (FOTO LAJM) Këngëtarja Barbana Dini me anë të një postimi në Instagram ka uruar ditëlindjen e nipit të saj. Këtë urim ajo ka vendosu
Irritohet Barbana Dini: Edhe në këto ditë të zeza ...(FOTO LAJM) Këngëtarja Barbana Dini ka lajmëruar nëpërmjet Facebook-ut të saj se ka ndodhur një incident me profilin e së ëmës. Face
Shumë dashuri për Barbana Dinin, feston ditëlindjen mes miqsh Një ditë më parë, këngëtarja Barbana Dini ka festuar ditëlindjen mes njerëzve të saj të dashur. Urimet që janë përcjellë
Barbana Dini rebelohet me prezantuesit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Barbana Dini, duket se nuk është mjaft e kënaqur me emisionet televizive dhe prezantuesit. Sipas
Barbana Dini publikon klipin "N'shpirt më ke vra" Pas lajmërimit në rrjetet sociale se së shpejti do të sillte klipin e saj më të ri, Barbana Dini mban fjalën. Për të
Barbana Dini së shpejti me: "N'shpirt më ke vra" (FOTO LAJM) Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, këngëtarja Barbana Dini bën me dije se në fundjave, do të publikohet k
Eurovizion 2014, Barbana Dini: "Alamet mjekre goca, kënga u harrua" Këngëtarja Barbana Dini, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, është ndalur tek kënga fituese në Eurovizion.
Barbana Dini: Më ka sharë Klodi?! Do vras veten Është mërzitur por ndoshta e ka marrë edhe me sportivitet komentin negativ për veshjen e saj në festivalin “Kënga Magjik