999 rezultate për

babai

Tre breza radhazi të ftuar në Kombëtaren spanjolle, gjyshi, babai dhe tani Marcos Alonso Marcos Alonso vazhdon “traditën” e njohur të të thitrrurit braz pas brezit në tre gjenerata. Marcos Alonso Imaz ‘Marq
U zgjodh Kryeprokurore në kushte "lufte", Marku tregon për familjen dhe persekutimin Edhe pse u duk se u fut me dhunë si Kryeprokurore për shkak të rezistencës së opozitës, Arta Marku tashmë prej tre muajs
Perez takon babain e Neymarit për të mbyllur llogaritë e fundit Sipas ueb faqes braziliane UOL, bën të ditur se ka pasur një takim mes babait të lojtarit dhje presidentit të Los Blanco
Dhunon ashpër djalin, arrestohet babai në Berat Policia ka vënë në pranga një shtetas në Berat pasi ka ushtruar dhunë ndaj djalit të tij. Burimet zyrtare bëjnë me
Babai i Neymarit shuan zërat: Ai ka të ardhme tek PSG Babai i Neymarit ka shuar zërat se djali i tij do të largohet gjatë verës së ardhshme nga PSG për të kaluar tek skuadra
E BUJSHME / Neymar i thotë babait të tij të negociojë me Realin U menduan si spekullime mediatike por nga dita në ditë po marrin formën e vërtetë. Neymar shumë shpejt do të jetë një
Akuzohet se i vrau babain, çfarë thotë Rudina Hajdari për Sali Berishën Rudina Hajdari është vajza e Azem Hajdarit i cili u vra në 1998 pranë selisë së PD-së. Prej 7 muajsh, Rudina është d
Dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait arrestohet korçari Një 39-vjeçar nga fshati Belorta është arrestuar nga policia e Korçës, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psi
Bie avioni privat, kjo është vajza e biznesmenit që vdiq me shoqet e saj (FOTO LAJM) Një avion privat me 11 pasagjerë në bord është rrëzuar në jug të Iranit të dielën, duke humbur jetën tragjikisht të gjit
Gjyshërit kërkojnë mbesën pas 12 vitesh: Nuk i njohim as babain Çifti i bashkëshortëve, Luljeta dhe Qani i janë drejtuar rubrikës “Shihemi në Gjyq” në “E Diela Shqiptare” për një temë
Fotot provokuese të Oriolës pushtuan rrjetin, por babai i saj nuk ka parë asnjë! Oriola Marashi padyshim është kthyer në një fenomen së fundmi. Fotot provokuese janë një nga pikat e esaj të forta po
Drejtorit sportiv i PSG-së del hapur: Nuk mund ta garantoj qëndrimin e Neymarit Gazeta franceze "L'Equipe" zbuloi se ka pasur një takim mes Antero Henriques, drejtorit sportiv të PSG dhe agjentit të N
Babai i fierakut tregon detajet rrëqethëse: Shoku e vrau djalin në gjumë Mystehak Beqiraj, babai i 36- vjeçarit të vrarë e groposur, Kreshnik Beqiraj, i bën thirrje drejtësisë për dënimin maksi
Rrëqeth kantautori shqiptar: Si e kujtoj arrestimin e babait tim Ai është ndër kantautorët më të njohur të muzikës së lehtë shqiptare. Voltan Prodani gjatë gjithë karrierës së tij ka zg
Dalin pamjet, ky është babai i dy fëmijëve që u gjet i vdekur në Itali (FOTO LAJM) Në një kanal në ujërat e lumit Aquila në Itali u gjet i vdekur një shqiptar. Shqiptari babai i dy fëmijëve është sht
Princ Leka rrëfen fjalët e fundit të babait dhe dashurinë me Elian: Dashuria e jetës sime (FOTO LAJM) Prej shumë kohësh familja mbretërore në Shqipëri është pranë fëmijëve në nevojë dhe aktualisht po punon me projektin kus
Flet babai i dy të vrarëve në Malishevë Dy vëllezërit ishin duke qëndruar në shtëpinë e tyre bashkë me tre kushërinjtë, derisa në ndejë e sipër kishin dëgjuar z
Përpara shtëpisë, djali vret me gjakftohtësi babain e tij (VIDEO) Një biznesmen turk është vrarë në qytetit Yenisehir nga djali i tij në momentin që sapo ka dalë nga banesa. Erhan Al
Flet babai i djalit që u vra me çekiç nga shoku i ngushtë: E kisha si djalin tim Pas zbulimit të krimit makabër në Fier ku një djalë është vrarë nga shoku i tij, ka reaguar për herë të parë i ati i vik
Gruaja i theri 3 vajzat, babait i ndodh "mrekullia" në familjen e re 4 vite më parë një tragjedi në një familje shqiptare tronditi Italinë. Një nënë në depresion, vrau me thikë 3 vajzat