999 rezultate për

avionin

Tha se humbi avionin, por Alketa prezantoi sot Dance With Me Alketa Vejsiu, aktualisht është prezantuesja e “Dance with me”, që shfaqet çdo të hënë. Por Alketa lajmëroi në Instag
Burri futet në Google Earth dhe gjen avionin e mbytur në oqean (VIDEO) Një burrë ka mbetur i habitur kur ka parë diçka të ngjashme me një avion në fund të oqeanit në Skoci nga Google Earth.
Tmerr në avionin e Alitalia-s, 179 pasagjerë shpëtojnë për pak nga vdekja 179 pasagjerë të linjës Kalabri-Romë të kompanisë Alitalia kanë rrezikuar seriozisht jetën sot, kur avioni i tyre pësoi
Mes serbëve për avionin e rrëzuar, misioni top sekret i komandos që vrau në Bllok (FOTO LAJM) Ishte marsi i vitit 1999 kur forcat e NATO-s me në krye SHBA-të vendosen që të bombardojnë makinerinë vrasëse të Millosh
Panik në avionin Venecia-Tiranë, rrezikohen 200 shqiptarë Një defekt është konstatuar në avionin e linjës Venecia-Tiranë. Avioni i linjës Blu Panorama ka pësuar defekt në ajër
Ky avion po lundron në det, pamjet bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) 36 pasagjerë dhe 11 anëtarë të stafit panë tmerrin me sy kur avioni i tyre doli nga pista. 150 metra më tej ishte deti d
Hipi në avionin e Ramës, fansat bëjnë copë Albana Osmanin (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare Albana Osmani ishte një nga personazhet e zgjedhur nga Kryeministri Edi Rama për të udhëtuar drejt
Panik në avion, 30 pasagjerë përfundojnë me gjak nga goja dhe hundët (VIDEO) Pasagjerët në bordin e një Boeing 737 të cilët po fluturonin nga Mumbai për në një rajon tjetë të Indisë kanë parë tmerr
Erdogani merr avion 400 milion dollarë, thotë se do ta përdorë për popullin (FOTO LAJM) 400 milionë dollarë ka kushtuar dhurata luksoze që emiri i Katarit i ka bërë presidentit të Turqisë, Rexhep Taip Erdogan
Rusia akuzon Izraelin, del videoja e rrëzimit të avionit rus në Siri (VIDEO) Një avion spiun rus Il-20 me 14 persona në bord u zhduk nga radarët gjatë mbrëmjes së djeshme duke patrulluar mbi Mesdhe
Përplas avionin në shtëpi për të vrarë gruan dhe djalin e tij (VIDEO) Një burrë ka fluturuar me një avion të vogël drejt shtëpisë së tij për të vrarë gruan dhe djalin. Ai mori vendimin di
Grindet me gruan, burri ia përplas avionin mbi shtëpi (FOTO LAJM) Duane Youd, 47 vjeç, pilot i avionëve të vegjël ka zgjedhur një hakmarrje tragjike ndaj bashkëshortes së tij që e kishte
Dua Lipa niset drejt Kosovës me avionin e Pacollit Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli i ka ofruar një aeroplan privat këngëtares shqiptare me famë bo
Donte të filmonte avionin, turisti e pëson shumë keq në Greqi (VIDEO) Një turist britanik në ishullin Skiathos të Greqisë tentoi të filmonte momentin kur një avion nisej nga aeroporti, por a
Momente tmerri në qiell, avionin e merr era si karton (VIDEO) Regjistrimet dramatike tregojnë momentin kur aeroplani lëkundet nga stuhia e fortë deri në zbritje në pistën e Aeroporti
Vërtetohet dyshimi tronditës për avionin e zhdukur të Malaysia Airlines (FOTO LAJM) Hetuesit kanë gjetur prova të tjera, të cilat konfirmojnë se avioni i "Malaysia Airlines" MH370 u zhduk pasi piloti kish
Pasagjerët shohin tmerr me sy, piloti e ul avionin pa rrotat e para (VIDEO) Pasagjerët e një avioni të kompanisë Saudia ka parë tmerr me sy kur piloti u detyrua të ulej në tokë pa rrotat e para.
Çmenduri, makina Tesla tërheq zvarrë avionin (VIDEO) Kompania amerikane Tesla ka kryer një demostrim në aeroportin e Melburnit në Australi. Makina në fjalë ka qënë Tesla
O Zot na ndihmo! Këto ishin fjalët e fundit në avionin e vajzës së miliarderit turk (FOTO LAJM) "O Zot, ti na ndihmo". Këto ishin fjalët e fundit që u dëgjuan nga kabina e avionit të vajzës së miliarderit turk Huseyi
Piloti i dehur ngre në ajër avionin me 300 pasagjerë, veprimi i stjuardesave shpëton qindra jetë (FOTO LAJM) Autoritetet britanike kanë arrestuar duke i vendosur prangat në avion një piloti 49 vjeçari, i cili nisi punën e saj duk