999 rezultate për

auto

Ndjekje si në filma, i riu në Elbasan "fluturon" në autostradë nën ndikimin e alkolit Policia ka ndaluar një të ri pasi po "fluturonte" në autostradë. Ndalimi ka ndodhur pas një ndjekje disa minutëshe n
Të shtënat misterioze tek Uji i Ftohtë, dorëzohet autori që qëlloi ndaj pronarit të makinës luksoze Një ngjarje misterioze ndopdhi mesditën e djeshme në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Rrethanat u kosnideruan të çudi
Ambasadori shqiptar në Kinë: Mos udhëtoni, virusi shumë i rrezikshëm Coronavirusi ka marrë deri tani 41 jetë, ndërkohë që janë konfirmuar edhe tre raste në Europë. Ambasadori shqiptar në
Aksident tragjik në Librazhd-Qafë Thanë, vdes shoferi i automjetit Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë. Në afërsi të fshatit
Stuhia e frikshme në Francë e Spanjë, rëndohet bilanci i viktimave (FOTO LAJM) Spanja dhe Franca janë goditur nga stuhia më fuqishme e viteve të fundit “Gloria”. Rajoni lindor i Spanjës, ishujt B
Të shtënat misterioze, policia gjen tre gëzhoja dhe makinën luksoze tek Uji i Ftohtë Një ngjarje misterioze ka ndodhur këtë mesditë në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Rrethanat bëhen të çuditshme pasi
Ndeshja ndaj Partizanit merr rëndësi të veçantë, klubi i Kukësit vë autobusë për tifozerinë Kukësi do të presë të dielën në “Air Albania Stadium” skuadrën e Partizanit për takimin e vlefshëm për javën e 19 të Kat
Zbardhet dëshmia e autorit të dyshuar për vrasjen e Vilson Tafçiut Ditën e sotme në Polici është vetëdorëzuar autori i dyshuar për vrasjen e të riut Vilson Tafçiut pak ditë më parë në zon
Ekzekutoi të riun sa doli nga kafja, vetëdorëzohet në polici autori Ditë e sote është vetëdorëzuar në në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, autori i vrasjes së Vilson Tafçiut. Kjo ngjarj
Përmbyset furgoni i mallrave në autostradën Tiranë-Elbasan, rrezikohen automjetet e tjera Ky mëngjes nuk ka qenë aspak i qetë për rrugët shqiptare. Pak pasi u përplas një e moshuar me makinë, një aksident r
Kapen hajdutët e vilave në Milano, mes shqiptarëve edhe një grua nga Rumania Dy shqiptarë nga 25 vjeç dhe një grua rumune 26 vjeçare u arrestuan mbrëmë nga karabinierët, pasi dyshohet se janë përfs
E qëlloi disa herë derisa i mori jetën, detaje për autorin me tre identitete që eliminoi Vilsonin Policia ka dhënë të tjera informacione për autorin i cili dyshohet të ketë eliminuar mbrëmjen e së hënës 28 vjeçarin Vil
Bënte manovra të rrezikshme në rrugë, policia jep të tjera detaje për shoferin që nuk njeh limite (VIDEO) Policia e Tiranës ka dhënë sot të tjera detaje për të riun i cili nuk ngurroi të bënte "drif" para komisariatit mbazdite
Tentuan t'i grabisnin, identifikohet një nga autorët që qëlloi ndaj çiftit Laze Policia ka shpallur në kërkim një person nga Skrapari, të dyshuar për grabitjen dhe plagosjen e çiftit Lase. Gjeneral
Kapet autori që eliminoi në sy të fëmijës dhe gruas producentin shqiptar (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e shqiptarit, Flamur (Alex) Beqiri për Krishtlindje në Britani, pranë vilës së ti
Si në filma: Guxoi të bënte "të fortin" me policinë, të riut pasanik i ndodh ajo që nuk e priste (VIDEO) Policia e Shtetit ka arrestuar 29 vjeçarin i cili pasditen e sotme bëri manovra përpara komisariatit të policisë. Pas
Plot 5 gola dhe spektakël, Skënderbeu i bën gjëmën Partizanit (VIDEO) Partizani fillon vitin 2020 me një humbje në Korçë, në një ndeshje që ka pasur gjithçka brenda. Skënderbeu ka triumfuar
Autobusi përplas taksinë, përfundon në oborrin e banesës (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në urën e Shkozës, ku një autobus është përplasur me një taksi. Nga pamjet
Mjegulla e dendur anulon fluturimet, autoritetet japin njoftimin e rëndësishëm për udhëtimet e sotme Moti i keq dhe mjegulla e dendur, anuluan ditën e djeshme disa fluturime për në aerportin e Rinasit. Këto fluturime d
Konfirmohet! Makina e djegur në Vlorë u përdor nga autorët, gjendet brenda "kallashnikovi" Pasditën e sotme në Vlorë u tentua të eliminohej Nikollaq Cepajt, i cili vetëm 3 ditë më parë kishte dalë nga qelia për