999 rezultate për

aubameyang

Aubameyang në radarët e Barcelonës dhe Interit Barcelona dhe Interi janë gati të hyjnë në bisedime me Arsenalin për sulmuesin Pierre-Emeric Aubameyang. ubameyang,
Super Arsenali, mposht Evertonin e Ancelottit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur 3-2 Evertonin. Miqtë e drejtuar nga Ancelotti arrijnë të gjejnë golin e avantazhit pas vetëm gj
Shënohet goli i pestë në ndeshjen Arsenal-Everton (VIDEO) Arsenali ka rikthyer epërsinë ndaj Evertonit. Aubameyang ka shënuar me kokë për 3:2 në minutën e 46-të.
U fol për një kalim të mundshëm te Barcelona, Arteta flet për të ardhmen e Aubameyang Kapiteni i Arsenalit u përfol shumë kohët e fundit për një largim nga Arsenali me destinacion në Barcelonë. Për të ar
Aubameyang me fjalë të mëdh për të riun e Arsenal: Do të jetë një super yll Pierre Emerick Aubameyang nuk ka kursyer lëvdatat për shokun e skuadrës, Gabriel Martinelli. Martinelli është aktiviz
Bëri ndërhyrje të frikshme, Aubameyang kërkon falje publik Sulmuesi dhe kapiteni i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang, ka kërkuar falje publike për ndërhyrjen e ashpër që bëri k
Aubameyang hedh poshtë zërat e merkatos, nuk e mendon largimin "Ylli" i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang, u jep fund njëherë e mirë zërave të merkatos, që flasin për një largim të
Interesimi i Barcelonës dhe Interit, Aubameyang vendos për të ardhmen Pierre-Emerick Aubameyang i ka hedhur poshtë thashethemet se ai mund të largohet nga Arsenali shumë shpejtë, duke theksu
Në garë pë Aubameyang hynë edhe Interi Interi i është bashkuar Barcelonës në garë për sulmuesin e Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang. Aubameyang thuhet të
Zhbllokohet shpejt derbi, Arsenali në avantazh (VIDEO) Arsenali ka kaluar në epërsi kundër Chelseat, në derbin e Londrës në Premierligë, që është duke u zhvilluar momentalisht
Arsenali shpreson të zgjasë kontratën me Aubameyang Sulmuesi gabonez ka kontratë me "Topçinjtë" edhe 18 muaj, ndërsa spekulohet se mund të largohet gjatë verës që vjen. Int
Aubameyang u largua nga fusha për të shkuar në tualet gjatë ndeshjes Arsenal-Brighton Pierre-Emerick Aubameyang rastësisht braktisi fushën në mes të ndeshjes, kur Arsenali ishte duke luajtur ndaj Brighton,
Lojtari Afrikan i Vitit, Salah, Mane dhe Aubameyang në garë Mohamed Salah synon të zgjedhjet për herë të tretë radhazi Lojtari i Vitit nga Afrika, pasi është emëruar në listën e ng
Reali i gatshëm të shkëmbejë James me Aubameyang Arsenalit me shumë gjasa do t’i ofrohet James Rodriguezi nga Real Madridi në mënyrë që ta transferojnë Aubameynag. Po
Aubameyang dëshiron të luajë me Messin te Barcelona Nuk është mister që te Barcelona kanë nisur të kërkojnë një pasardhës për Luis Suarezin. Pasi vetë lojtari pak kohë m
Kapiteni i Arsenal nuk po rinovon kontratën, Barça në sulm Ylli i Arsenalit, Pierre Emerick-Aubameyang, nuk pranon të rinovojë kontratën e tij me “Topçinjtë”, për shkak të situatë
Reali dhe Barcelona në garë për yllin e Arsenal Pritet të jetë një verë e nxehtë ajo e 2020-ës, për sa i përket merkatos të dy ekipeve spanjolle, Barcelonës dhe Real Ma
Aubameyang përplas Lamborghinin 315 mijë euro Ylli i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang, është përfshirë në një aksident trafiku me veturën e tij luksoze Lamborghin
Pritej shumë prej tyre, Dembele dhe Griezmann po zhgënjejnë tifozët Antoine Griezman dhe Ousmane Dembele po tregojnë çdo ndeshje që nuk arrijnë të mbajnë në shpatullat e tyre peshën e sulm
Lewandowski barazon rekordin e Aubameyang në Bundesligë Goli i Robert Lewandowskit në ndeshjen kundër Augsburgut të shtunën bëri që ai ta barazojë rekordin e Bundesligës, të vë