999 rezultate për

atletiko

Bayern Munich dëshiron yllin e Atletiko Madrid Bayern Munich është gati me shumën e duhur për të tërhequr nga Atletiko Madrid një nga xhevahiret e tij. Bëhet fjalë
Chelsea dhe Atletiko Madrid ulen të flasin për Diego Costan Chelsea e shikon si të panevojshëm, Atletiko si një hero. Behet fjalë për të njejtin lojtarë në dy kampe të ndryshme.
Real Madrid i lë bashkish Atletikos për Theo Hernandez Real Madrid ka paguar 26 milionë euro për Theo Hernandez. Mbrojtësi i majtë 19-vjeçar është zyrtarisht lojtari i Real
Atletiko Madrid do të tentojë rikthimin e Diego Costa Diego Costa u njoftua nga Antonio Conte se nuk ishte me i vlefshëm për planet e teknikut italian. Me të dëgjuar këtë
Atletiko premton qëndrimin e Fernando Torres Atletiko Madrid ka premtuar se Torres do të qëndrojë në shtëpinë e tij. Për spanjollin kanë treguar interes disa eki
Atletikos së Madridit i vështirësohet marrja e Fabinjos, ja arsyeja... Atletiko Madrid prej kohësh ka vetëm një dëshirë në mendje dhe ai është lojtari i Monacos, Fabinho. Kohët e fundit
Shpërthejnë akuzat ndaj UEFA-s: Manipuloi shortin e gjysmë-finales (VIDEO) Real Madrid - Atletiko Madrid si edhe Juventus - Monaco do të jenë dyshet që do të përballen për finalen e madhe të UEFA
Atletico Madrid-Bayern, dueli për t'u mos u humbur Sonte në mbrëmje do të luhet super ndeshja mes Atletiko Madrid dhe Bajern Mynih. Bavarezët do të kenë shansin për t’u
Prapaskena/ Zbulohet e vërteta e dëmtimit të Messit Barazimi i Barcelonës kundër Atletikos së Madridit, nuk përbën aq lajm sa dëmtimi i Lionel Mesit. "Pleshti" kërkoi zëven
Atletiko bën blerjen e madhe në sulm Kevin Gameiro është futbollisti më i ri i Atletiko Madridit. Sulmuesi francez ishte transferuar te Sevilja nga PSG në vi
Griezmann: Me Shqipërinë nuk festova dot për shkak të emocioneve Antoine Griezmann aktualisht është golashënuesi më i mirë i Kampionatit Evropian me gjashtë të tillë. Ai ishte autori
Rama: Kush fiton oborri i mbretërve të Realit apo çeta e revolucionarëve e Atletikos? Kryeministri Edi Rama ka ftuar qytetarët që përballjen mes Realit dhe Atletikos ta ndjekin nga fusha e blertë e Kryemini
Atletico shfryhet ndaj Betisit (VIDEO) Atletiko Madridi reagoi menjëherë pas humbjes së turpshme kundër Gijonit dhe në “Vicente Calderon” ka shpartalluar Betis
Barça-Atletiko, 85 mijë flamuj të vegjël Derbi Barcelona-Atletico Madrid fillon pas pak minutash, ndërkohë që pritet të ketë një atmosferë spektakolare. Medi
Atletiko ndalet në barazim ndaj Sevillas Atletiko Madrid nuk ka mundur që të shkojë më shumë se një barazim pa gola ndaj Secillas në një ndeshje që ka dhuruar em
Lajm i bujshëm, FIFA dënon rëndë Realin dhe Atletikon Në Spanjë shpërthen sërish "bomba". FIFA ka marrë tashmë vendimin në lidhje me afrimin e lojtarëve minoren nga Real Madr
Talenti shqiptar ndihmon Atletikon të kualifikohet Talenti shqiptar Kejdi Bare është aktivizuar për 90 minuta në ndeshjen e Atletico Madridit dhe Gallatasaray-it, e vlefsh
Atletiko mposht Valencian e Mustafit (VIDEO) Atletico Madrid ka mposhtur Valencian me rezultatin 2:1. Kjo ndeshje ka qenë tepër e dhimbshme edhe për Shkodran Must
Shqiptari shënon për Atletiko Madridin Keidi Bare ishte një nga shënuesit në fitoren e thellë 7 – 1 të Atletikos së Madridit me Astanën në javën e tretë të You
Reali nuk e mposht dot Atleticon (VIDEO) Atletiko Madrid dhe Reali i Madridit kanë barazuar në kryeqytetin spanjoll me rezultatin 1-1. Ndeshja nga fillimi der