999 rezultate për

atehere

Daçiç: Jemi gati ta thërrasim Rusinë kundër Kosovës Ministri i Brendshëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka thënë se nëse në dialogun Kosove-Serbi përfshihen SHBA-të, atëherë Beogra
"Mos më ngre zërin mua", plas mes Ramës dhe Fevziut Eshtë kthyer në një situatë shumë të nxehtë debati në studion e Opinion. Kryeministri Edi Rama ka pasur disa shpërthi
Shtatzënë? Si ishte para pesë viteve Marina Vjollca (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të ekranit. Marina Vjollca, tashmë bashkëshortja e reperit kosovar, Getoar Seli
"Plak i dëshpëruar! Për ata studentë që protestojnë Rama është në pension" Nga Andi Bushati Nësë doni të kuptoni se sa i dëshpëruar, pa fantazi, i plakur, demode, me një propagandë shterpë, dh
A duhet të pimë qumësht në mëngjes? Qumështi është një nga produktet më të konsumueshme të bulmetit. Megjithatë, koha e pirjes së tij është thelbësore në p
Hoxhaj e tepëron me këtë deklaratë: Vizat i lidh me islamofobinë Zëvendës-kryeministri i Republikës, Enver Hoxhaj ka kritikuar Bashkimin Evropian me qasjen ndaj Kosovës lidhur me heqjen
Kur një politikan shqiptar të ulet si ky, atëherë kemi demokraci Finlanda në vitin 2017 është shpallur vendi më i lumtur në botë për të jetuar. Padyshim se në këtë kanë ndikuar edhe
Lopetegui: Nëse doni ta shihni një trajner të mposhtur, atëherë shikoni diku tjetër Trajneri spanjoll i Real Madridit, Julen Lopetegui, ka bërë të ditur se ai nuk është dorëzuar nga pozita e tij dhe se do
Merreni vesh njëherë e mirë, qumështi në mëngjes apo në mbrëmje? Qumështi është një nga produktet më të konsumueshme të bulmetit. Megjithatë, koha e pirjes së tij është thelbësore në p
Mos flini kurrë të inatosur, ju bën shumë keq Njerëzit e martuar thonë gjithmonë: mos u shtrini për të fjetur kur jeni ende të inatosur. Kjo këshillë duket se nuk
Leonardo tregon pse mori drejtimin e Interit në vitin 2010 Menaxheri gjeneral i Milanit, Leonardo e ka shpjeguar se pse u bë trajner i Interit, mirëpo arsyeja më e madhe për vendi
“Nëse nuk hiqen vizat deri në fund të vitit, s’i besojmë më BE” Enver Hoxhaj, zëvendëskryeministri i Qeverisë së Kosovës ka folur për liberalizimin e vizave me vendet e BE, duke u shpr
Lufta e Veselit dhe Haradinajt kundër Thaçit nuk duket e besueshme Koment nga Ervin Shkulaku Fundviti po afron dhe presioni që Kosova dhe Serbia duhet të arrijnë një marrëveshje
Dy shqiptarët tregojnë të vërtetën për rrahjen e dy policëve në Zvicër Në qytetin Buchs AG ndodhi një incident të premten mbrëma, kur babë e bir nga Kosova rrahën dy polic për shkak të një pa
Mos flini kurrë të inatosur, ju bën shumë keq Njerëzit e martuar thonë gjithmonë: mos u shtrini për të fjetur kur jeni ende të inatosur. Kjo këshillë duket se nuk
Një dekadë nga falimenti i “Lehman Brothers”…Atëherë kur nisi kriza financiare Paralajmërime kishte pasur edhe më parë, por duket se gjithçka kishte rënë në vesh të shurdhër. Kur “Lehman Brothers”
Puthje lesbike në klip, Alban Skënderaj vjen plotësisht ndryshe (VIDEO) Një nga këngëtarët më të preferuar të publikut, Alban Skënderaj ka nxjerrë në treg këngën e tij më të re, "Lea". Nën
ZYRTARE/ Juventus "blindon" ish-lojtarin e Realit Klubi i Juventusi ka njoftuar se mesfushori gjerman Sami Khedira ka rinovuar kontratën e tij deri në vitin 2021. Kujt
Griezmann: Nëse Beckham më do në skuadër, atëherë unë do të shkoj Antoine Griezmann para disa ditësh ka hënë një intervistë për të përditshmen franceze “L’Equipe” ku ka pohuar se të refu
Me arançata dhe kamërdare, si bënin plazh shqiptarët në 1984 (FOTO LAJM) Është viti 1984 dhe Shqipëria ishte në kulmin e krizës së saj sa i përket furnizmit me mallra, por edhe kulturore, socia