999 rezultate për

atalanta

Milan përmbys rezultatin ndaj Atalantas së Berishës (VIDEO) Milan ka përmbysur rezultatin ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënuar është mesfushori
Milan barazon rezultatin ndaj Atalantas (VIDEO) Milan ka barazuar rezultatin ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënaur është sulmuesi Krz
Atalanta befason Milanin (VIDEO) Atalanta ka shokuar Milanin duke kaluar në avantazh në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënaur është futb
Berisha dhe Gjimshiti e nisin ndeshjen nga fillimi, formacionet zyrtare: Atalanta - Milan Atalanta dhe Milani do të luajnë sonte në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia", ndeshje e vlefshme për javën e 24 të Serie A
Vdekja e Astorit, Fiorentina kërkon mos luajë në 4 mars ndaj Atalantës Kur duhen edhe 3 javë nga ndeshja Atalanta-Fiorentina, klubi vjollcë kërkon që të mos luajë ndeshjen e 4 marsit si shënj
U turpërua nga Atalanta, plas gallata në rrjetet sociale me Juventusin (FOTO LAJM) Juventusi u turpërua dje në mbrëmje teksa u eleminua nga Kupa e Italisë duke humbur 3-0 në transfertë nga Atalanta.
Flet Allegri pas eleminimit të Juventusit Allegri e ka pranuar se paraqitja e skuadrës së tij ishte pritur për shkak të problemeve që kanë pasur gjatë kohës së fu
Atalanta e Gjimshitit poshtëron Juventusin dhe eliminon nga Kupa e Italisë (VIDEO) Atalanta ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia", ndeshje e vlefshme për çerekfinalen e
Atalanta e papërmbajtshme, shënon edhe golin e dytë ndaj Juventusit (VIDEO) Atalanta ka dyfishuar rezultatin ndaj Juventusit në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënuar është sulmuesi
Atalanta befason Juventusin (VIDEO) Atalanta ka kaluar në avantazh ndaj Juventusit në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënuar është futbollis
Atalanta-Juve, është sfida e golashënuesve Ronaldo-Zapata Sot në mbrëmje Juventusi do të luajnë në transfertë ndaj Atalantës së Etrit Berishës për cerekfinalen për e Kupës së Ita
Berat Gjimshiti mund të largohet nga Atalanta Berat Gjimshiti mund të largohet nga Atalanta. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare mudn të transferohet te klubi madh turk
Nuk ka fitues, Atalanta e Gjimshitit ndal Juventusin e Ronaldos (VIDEO) Juventus ka barazuar sot ndaj Atalantas me rezultatin 2-2 në "Bergamo", ndeshje e vlefshme për javën e 18 të Serie A.
Sërish Ronaldo, Juventus barazon rezultatin ndaj Atalantas (VIDEO) Juventus ka barazuar rezultatin ndaj Ataklantas në stadiumin "Bergamo". Ai që ka shënuar është ylli portugez, Cristi
Atalanta përmbys Juventusin (VIDEO) Atalanta ka përmbysur Juventusin në stadiumin "Bergamo". Ai që ka shënuar është sulmuesi Duvan Zapata në minutën e 5
Atalanta befason Juventusin (VIDEO) Atalanta ka barazuar gjithcka 1-1 ndaj juventusit, në sfidën që po zhvillohet në Bergamo. Bardhezinjtë kishin kaluar më
Dybala kapiteni i Juventusit kundër Atalantas Juventus nesër në mbrëmje do të luaj në transfertë kundër Atalantas së Etrit Berishës. Por trajneri Max Allegri do t
Allegri: Ronaldo do të jetë në stol kundër Atalantas Juventusi përgatitet këtë mesjavë për një impenjim të vështirë në transfertë, ndaj Atalantës, por në Bergamo, vendasit d
Berisha fiton duelin ndaj Strakoshës, Atalanta mposht Lazion (VIDEO) Pas humbjes kundër Frankfurtit në Europa League, Lazio ka pësuar humbje sot edhe në Bergamo ku është mundur nga Atalanta
Atalanta “kafshon” katër herë Interin (VIDEO) Skuadra e Atalantës ka arritur një fitore të madhe përballë Interit duke fituar me shifrat e thella 4-1. Gol në këtë tak