999 rezultate për

aston

Ja cila mund të jetë supermakina e ardhshme e Aston Martin (FOTO-VIDEO) Aston Martin në bashkëpunim me një ekip nga Polyphony Digital, një studio për krijime video-lojërash punuan për krijimin
Mbulohet me trëndafila për ditëlindje, ja si e llaston Tunën i dashuri Tuna për ditëlindje ka marrë dhurata pafund, por më shumë duket se e ka llastuar i dashuri i saj. Asaj i është dhuruar n
Mars 2004, kur ultrasit ndërprisnin Roma-Lazio (FOTO LAJM) 21 mars 2004, në "Olimpico" luhej derbi i kryeqytetit italian Roma-Lazio, por ndeshja ndërpritet me fillimin e pjesës së
Goli spektakolar i Shelvey (FOTO-VIDEO) Një gol spektakolar ka qenë goli i shënuar nga Jonjo Shelvey në ndeshjen ndaj Aston Villas. Mesfushori i Swansea City sh
Kamera e RAI-t futet në Lazarat (VIDEO) Aty ku policia dhe gazetarët shqiptarë e kanë të vështirë, futen kamerat e një televizioni italian. Në reportazhin e tij
Aston Martin prezanton modelin e ri në New York (FOTO-LAJM) Aston Martin prezantoi në sallonin e makinave në New York modelin e ri V8 Vantage N430. Krahasuar me modelin standard të
"Poker" në "Old Trafford", United rikthehet te fitorja (VIDEO) Pas humbjes shokuese në derbi ndaj Manchester City-t Manchester United është rikthyer te fitorja në javën e 32 të Premie
Aston Martin dhuron spektakël në borë (VIDEO-FOTO) Modelet e fundit të Aston Martinit janë testuar edhe në akujt e Crested Butte të Colorados. Siguria e madhe në pistë, u
Aston Martin me tre modele të reja në Gjenevë (FOTO-LAJM) Aston Martin pritet të prezantoj tre modele të reja në panairin e makinave në Gjenevë i cili hapet me 6 mars. Moedli i p
Aston Martin për fëmijët pasanikë (FOTO-LAJM) Një Aston Martin me përmasa të vogla për fëmijë. Bëhet fjalë për një makinë të vërtetë e cila mund të ecë në rrugë sikur
Mujota sot në Tiranë, takohet me Haxhinaston Ministri i Infrastrukturës i Kosovës, Fehmi Mujota zhvillon sot një vizitë në Tiranë ku pritet të takohet me zyrtare në
10 yjet që rrezikojnë Botërorin (FOTO LAJM) Beteja për një vend në Kupën e Botës "Brazil 2014" ka nisur tashmë. Yje të futbollit europian dhe jo vetëm si Juan Mata,
Ozil rikthehet javën e ardhshme Arsene Wenger shpreson se Mesut Ozil do të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës në Premier League, ndaj Aston Villas.
Inter-Fiorentina, duel për Gaston Ramirez Gaston Ramirez është kthyer në objektivin e merkatos së janarit për Interin. Sulmuesi uruguajan i Southampton nuk po gje
Manchester United "tris" ndaj Aston Villas (VIDEO) Manchester United rikthehet te fitorja në Premier League. Në sfidën e "Villa Park" përballë Aston Villas, e vlefshme për
Aston Martin gati modelin GT3 Aston Martin po punon për të nxjerrë në treg edhe versionin GT3 të modelit aktual V12 Vantage S. Kompnia po punon për re
Aston Martin One-77, vërtet një supermakinë (FOTO-LAJM) Nuk na ndodh të shohin shpeh në rrugë një Aston Martin One-77. E prodhur në vetëm 77 njësi, këtë supermakinë mund ta sho
Ja 4 super-makinat e Samuel Eto'o (FOTO LAJM) Të jesh një prej lojtarëve më të paguar në botë (te Anzhi më i paguari 20 milionë euro në sezon) sigurisht që do të kesh
Aston Martin prezanton modelin 2014 Vanquish Volante Q (FOTO LAJM) Aston Martin programin e tij për personalizim “Q by Aston Martin”, e ka prezantuar në vitin 2012 në Gjenevë, ku modelet
S'e ndal dot, i heq të mbathurat (FOTO-LAJM) Kur mundohesh ta ndalësh kundërshtarin, bën gjithçka. Kështu veproi në ndeshjen e djeshme, të vlefshme për Capital One C