999 rezultate për

aston

Man United - Aston Villa, formacionet zyrtare: Mundësia e fundit për Solskjaer Manchester United pret Aston Villën në ndeshjen e xhiros së 14-të të Premierligës. Fitorja është e domosdoshme për Dj
Liverpool super, përmbys Aston Villan (VIDEO) Aston Villa u duk sikur do t’i shkaktonte humbjen e parë të sezonit skuadrës së Liverpool, por skuadra e Klopp ka përmby
Aston Villa – Liverpool, formacionet zyrtare: Klopp starton me 3-shen e përhershme Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Aston Villas dhe Liverpoolit Liverpooli do të tentojë të vazhdojë m
Të dehur e të shtrirë në mes të rrugës, studentët harbohen para fillimit të mësimit (FOTO LAJM) Të rinjtë janë harbuar në rrugët e Londrës, deri në orët e para të mëngjesit. Me mijëra studentë u fotografuan nëpër
E pa dëgjuar më parë: Çifti sajon lindjen dhe vdekjen e "të birit" për të fituar para (FOTO LAJM) Një çift të rinjsh nga Pensilvania kanë mashtruar familjen dhe miqtë e tyre duke "improvizuar" lindjen dhe ndarjen nga j
Anwar llaston Dua Lipën dhe i shpreh publikisht dashurinë (VIDEO) Anwar Hadid duket shumë i dashuruar dhe këtë na e tregon sa herë që ka mundësi! Pak orë më parë ai publikoi një video
Pas ndarjes nga i dashuri, Dua Lipa e vetme në Glastonbury (FOTO LAJM) Rreth një muaj më parë, Dua Lipa bëri publike ndarjen nga i dashuri Isak Carew. Mes thashethemeve për një lidhje të
Aston Villa ngjitet përsëri në Premier League (VIDEO) Aston Villa është rikthyer në Premierligë, pasi e mposhti Derby Countyn në finale të “Play-Offit”. Pas Norwich City d
Çmenduri për 6 minuta në barazimin mes Leeds United dhe Aston Villas (VIDEO) Leeds United ka barazuar 1-1 me Aston Villan të dielën, në një ndeshje të çmendur që dhuroi gjithçka. Ekipi i Marcelo
Aston Villa po dhuron spektakël në Champioship sikurse Liverpool dhe City në Premier League Nuk po mahnitin vetëm Manchester City e Liverpool në Angli, me serinë e gjatë të fitoreve në kampionat, sepse Aston Vill
Ky është dënimi për tifozin që goditi lojtarin e Aston Villës Agresori që goditi pas koke Jack Grealish në derbin mes Birmingham dhe Aston Villa është dënuar me 14 javë burg, si dhe
U godit nga tifozi Grilish: Dita më e lumtur për mua Ylli i Aston Vilës, Xhek Grilish u godit me grusht nga një tifoz i Birmingamit në minutën e 9’ të sfidës, duke u rrëzuar
Ndodh në Angli, tifozi hyn në fushë dhe qellon lojtarin e Aston Villa-s (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë po ndodh në Angli teksa gjatë sfidës derbi mes Biringham dhe Aston Villa-s një tifoz vendas ka
Tërbohet ish-lojtari Aston Villës, dhunon një vajzë 24 vjeçare (VIDEO) Daily Mail ka publikuar një video teksa ish futbollisti Aston Villës Ricardo Calder dhunon një vajzë në parking e cila
Zyrtare: John Terry largohet nga Aston Villa Aston Villa ka konfirmuar që John Terry do të largohet nga klubi në fund të kontratës se tij, e cila skadon muajin tjetë
Zaev flet për raston " Monstra" Nëse do të kishte dëshmi konkrete, besoni, si çdo bombë ashtu edhe këtë bombë do ta publikoja deri në fund. Por, atje
Makina e re e James Bond! Aston Martin Vantage me shpejtësi maksimale 380 km/h (FOTO LAJM) Aston Martin ka zbuluar një makinë të re sportive të aftë për një agjent sekret - me një dizajn të lëmuar, një shpejtësi
Arrihet marrëveshja, nuk do ta besoni klubin e ri të John Terryt Pas largimit nga Chelsea, John Terry është i vendosur që të bashkohet me klubin e ri Ish-kapiteni i Chelsea, ka arrit
Dua Lipa djeg skenën në festivalin e Glastonbury (FOTO LAJM) Dua lipa ka dhënë një performancë të jashtëzakonshme në festivalin e mirënjohur të muzikës Glastonbury. Në një video
Reagon Dua Lipa: Teksa ju merreni me ish-të dashurit e mi unë e bëra ëndrrën time realitet (FOTO LAJM) Dua Lipa është vënë gjithmonë kohët e fundit në vëmendje për jetën e saj private. Fillimisht, u nda nga ish-i dashu