999 rezultate për

arturo

Pogba-Vidalit: Mos shko tek United miku im! Manchester United apo Juventus? Do të duhen edhe pak ditë, ose orë, për të kuptuar se cila nga të dy të sipërpërmendurat
Fredy Guarin zëvëndësuesi i Arturo Vidal? Juventus vazhdon të mbajë nën vëzhgim situatën e Fredy Guarin, i cilësuar si mesfushori ideal në rast të një largimi të
Liverpooli, 190 milionë euro për dyshen e Juventusit (FOTO-LAJM) Skuadra e Liverpool është e gatshme të shpenzojë 190 milionë euro për dyshen e Juventusit Arturo Vidal e Paul Pogba. Pas
"Vidal është gati, por i mungon ritmi" Kombëtarja e Kilit mund të mbështetet te ylli i saj. Të paktën sipas trajnerit Jorge Sampaoli, i cili bëri të ditur se A
Arturo Vidal, Botërori në rrezik Skuadra më e përmendur në këto ditë para Botërorit ajo e të dëmtuarve duket se po negocion me një tjetër goditje në prag
Ferguson në Torino për Arturo Vidal Sir Alex Ferguson nuk ishte në Torino vetëm për finalen e Europa League Sevilla-Benfica: ish trajneri i Manchester Unite
Chelsea kërkon Arturo Vidal Arturo Vidal mund të jetë pasuesi i Frank Lampard tek skuadra e Chelesea-t. Zyrtarët e klubit po tentojnë të bindin Juve
Juve 9 pikë larg Romës (VIDEO) Juventusi ka mposhtur Interin në Derby D’Italia me rezultatin 3-1. Torinëzët janë të shkëputur në 9 pikë larg vendit të
Arturo Vidal i lëshon sinjale Realit Arturo Vidal rikthehet në Itali për të filluar përgatitjet e sezonit të ri por duket se kiliani duket se ka vendosur t’i
Arturo Vidal do të qëndrojë në Juventus Mesfushori i Juventus, Arturo Vidal pritet të zgjasë kontratën e tij me bardhezinjtë edhe për 5 vjet të tjerë ndërsa kun
Mesfusha e Realit, 7 dëshirat e Ancelottit (FOTO LAJM) Sipas të përditshmes spanjolle "AS", Carlo Ancelotti, pasi siguroi kartonin e Isco nga Malaga, i ka kërkuar presidentin
Serie A, pezullohet Arturo Vidal Gjykata Sportive në Itali ka vendosur të dënojë me një ndeshje pezullim mesfushorin e Juventus Arturo Vidal çka do të th
Vidal: Jam në superformë Mesfushori kilen i Juventus, Arturo Vidal është shndërruar në njeriun-gol te ekipi i Antonio Contes dhe vendimtar në fit
United, 40 milionë sterlina për Vidal Për momentin është vetëm një thashethem i tabloideve angleze, por mbase në merkaton e janarit do të mësohet diçka më shu
Vidal, United e ka seriozisht Tabloidi britanik "Daily Mail" konfirmon zërat që qarkullojnë në lidhje me të ardhmen e Arturo Vidal. Pas Manchester Cit
United kërkon Arturo Vidal Arturo Vidal po jeton një moment të mirë në këtë fillim sezoni dhe kjo ka tërhequr vëmendjen e trajnerit të Manchester U
Majko: Po rikthehemi në vitin '96 Anëtari i kryesisë socialiste Pandeli Majko paralajmëron rrezikun e përsëritjes së fenomeve të zgjedhjeve të 1996. Deput
Vidal "i shkel syrin" Realit Ata që mendojnë se Arturo Vidal mund të qëndrojë përgjithmonë në Torino mund të zhgënjehen shumë shpejt. Futbollisti sim
Vidal sfidon Ibrën: Harroje titullin Dueli mes Juventusit dhe Milanit nuk është vetëm ndërmjet ekipeve në fushën e lojës, por tashmë ka nisur të përfshijë ed
Vidal: Kur nxehet Conte bëhet si bishë Arturo Vidalit nuk i është dashur shumë kohë për të fituar simpatinë e Juventusit dhe juventinëve. Mesfushori kilen ka q