999 rezultate për

artur

I çau kokën një shtetasi gjerman, gjykata merr vendimin për Arturo Vidal Oktoberfest është një eveniment që organizohet në muajin tetor në Gjermani e cila karakterizohet nga një përdorim i gjer
Barcelona paralajmëron Arturo Vidal Skuadra e Barcelonës nuk po e kapërdir mirë sjelljet që është duke bërë mesfushori Arturo Vidal. Kiliani ka pasur shumë
Oficer Nuhu këmbëngul: Ka pamje filmike të Taulant Ballës dhe Artur Bushit Në një intervistë për emisionin ‘Kjo Javë’ ish oficeri Emiljano Nuhu, foli nga arratia pas deklaratave të SHÇBA-së, në l
Festivali Mbarëkombëtar i Teatrit çel siparin e shfaqjeve tek skena e re “arTurbina” Skena e re “arTurbina” hapi dje dyert për të mirëpritur Festivalin Mbarëkombëtar të Teatrit, ngjarja më e rëndësishme te
Vidal "shpërthen" kundër sitemit VAR Ai karton i kuq, për mbrojtësin e Barcelonës, Clement Lenglet në minutën e 33' duket se nuk u ka pëlqyer aspak lojtarë
Denoncim me emër e mbiemër: Kush janë fiset që drejtojnë drogën në Krujë Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një denoncim të ri në faqen e tij të Facebook. "Kreu i Bashkisë së Krujës Ar
I zhdukur pa asnjë gjurmë, fëmijët e gruaja kërkojnë bulqizakun Familjarët humbin kontaktet, shpallet i zhdukur 32-vjeçari nga Bulqiza. Familja e Artur Lleshit, banor i fshatit Zogjaj,
Arturo Vidal tregon skuadrën që do fitojë Champions-in Arturo Vidal është bërë përforcimi më i fundit i Batcelonës. Kiliani në intervistat e fundit është shprehur se ka dë
Kërkohet shkarkimi i Gjyqtarit Artur Malaj, dyshimet për të Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit që mbikëqyr procesin e vettingut në Shqipëri, kërkon shkarkimin e gjyqtarit Artur
Disa të çartur që duan të na ndajnë prej zhezllonit Nga Andrea Danglli Thuajse në prag të çdo vere për dy gjëra jam mëse i sigurt që do ngjasin gjatë stinës: E para për
Arturo ​Vidal: Barcelona është klub më i madh se Bayern Munich Lojtari i ri i Barcelonës, Arturo Vidal, ka thënë se largimi i tij nga Bayern Munichi është një hap i madh para për karr
Arturo Vidal mbërrin në Barcelonë Mesfushori kilian, Arturo Vidal, gjatë ditës së sotme ka mbërritur në qytetin e Barcelonës, për t’iu bashkuar skuadrës s
Itali, shqiptari dorëzohet në polici pasi sulmon çiftin e moshuar: Kam vrarë një njeri Një 46-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali për tentativë vrasje. Në pranga është vënë Artur D. 46 vjeç, i cili ka s
Pas Romës, Barcelona i "rrëmben" objektivin edhe Interit Vetëm disa ditë pas "rrëmbimit" të Malcom, i cili po transferohej te Roma, Barcelona raportohet se ka rënë dakord me ob
Kjo është dita kur Arturo Vidal do të nënshkruajë me Interin Mesfushori i Bayern Munich, Arturo Vidal pritet që të rikthehet në Serie A. Tashmë transferimi i Vidalit te Interi ës
Arturo Vidal arrin marrëveshje personale me Interin Arturo Vidal ka arritur marrëveshje për kushtet personale me Interin, ndërsa tani pritet një lëvizje nga Bayern Munich.
Arrihet marrëveshja, Arturo Vidal transferohet në Inter Bayern Munich ka rënë dakord që mesfushori Arturo Vidal të transferohet tek Interi. Siç raporton gazetari italian, T
Arturo Vidal zgjedh mes Interit dhe Milanit për transferimin e tij Arturo Vidal është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga skuadra e Bayern Munich. Mediat sportive raportojnë se
Arturo Vidal kthehet në Seria A ? Inter po shpreson për të nënshkruar me Arturo Vidalin nga Bayern Munich, por ata duhet ta shesin një lojtar për ta blerë
Vidal tregon klubin e ëndërrave të tij Mesfushori i Bayern Munich, Arturo Vidal, ka zbuluar dëshirën e tij për t’iu bashkuar ekipit brazilian, Flamengo. “Më