999 rezultate për

arritur

Ministri Demiraj bën bilancin për 2 javë: Ja çfarë kam arritur (FOTO LAJM) Ministri teknik i Brendshëm Dritan Demiraj pas më shumë se 2 jave punë ka bërë një bilanc të punës së tij. Rikujtojm
LSDM: Nuk kemi arritur asnjë marrëveshje me Lëvizjen Besa Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, përmes një deklarate për shtyp, ka thënë se edhe pse kanë pasur bisedime me Lëvizj
VMRO: LSDM-ja mashtroi qytetarët për të arritur në pushtet VMRO-DPME-ja ka akuzuar Lidhjen Solcia-demokrate të Maqedonisë, duke iu referuar një deklarate të Shpëtim Pollozhanit, i
Allegri pa "frena": Kualifikim i merituar, ende nuk kemi arritur asgjë! Massimiliano Allegri është lideri i vërtetë i Juventusit. Pas barazimit në "Camp Nou" dhe kualifikimit për në gjysmëfina
Nishani apel nga Berati: Dialog për të arritur kompromisin Presidenti i vendit, Bujar Nishani nga qyteti i Beratit ka reaguar në lidhje me krizën politike në të cilën ndodhet vend
Baton Haxhiu: Rama-Meta e kanë arritur marrëveshjen për zgjedhjet, por... (VIDEO) Pas shkrimit te tij ku i beri thirrje Edi Rames qe te dale nga koalicioni me Ilir Meten, analisti shumë pranë kryeminist
Juventus njofton se ka arritur marrëveshjen me trajnerin e ri Drejtuesit e Juventusit tashmë kanë siguruar trajnerin, në rast se Massimiliano Allegri vendos të largohet në fund të ed
Dëshpërimi ka arritur kulmin, s'do ta besoni ku është futur kjo shqiptare për të kaluar në Angli (FOTO LAJM) Anglia është kthyer në një "tokë të premtuar" duke bërë që edhe trafikantët të përdorin forma të ndryshme për futjen e e
Artan Grubi: Nuk duhet patjetër të jemi në qeveri Shefi i kabinetit të Ali Ahmetit, kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Artan Grubi ka deklaruar se partia
A e dini sa ka arritur sipërfaqja e qendrave tregtare vetëm në Tiranë…? Vetëm një dekadë më parë, shqiptarët i njihnin qendrat tregtare nga filmat e serialet, apo nga udhëtimet jashtë vendit.
Ali Ahmeti: S’kemi arritur marrëveshje, po diskutojmë pikat për një vendim konstruktiv Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka deklaruar se ende nuk është arritur ndonjë marrëveshje për koalicion me VMRO DPMNE-në. “
Thaçi: Dialogu ka arritur në pikën finale Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka deklaruar pas takimit të Brukselit se, dialogu është në rrugën e duhur për gjetjen
Ja si rrezikojnë jeën emigrantët për të arritur në Evropë (VIDEO) Skena të tmerrshme që dëshmojnë se çfarë rrezikojnë emigrantët për të arritur në Evropë janë publikuar nga policia span
Tre maska natyrale për të arritur qerpikët idealë Qerpikët e gjatë dhe të dendur janë ëndrra e gjithsecilit. Jo më kot femrat i lyejnë ata me rimel që të duken sa më të g
Bora në Maqedoni ka arritur në mbi 25 cm, ja cilat rrugë duhen shmangur (FOTO LAJM) Bora në Maqedoni ka shkuar në shtresa më të larta në Hanet e Mavrovës, ku kanë rënë 25 centimetra borë, në Pozharan 19
Ja ku kanë arritur punimet në "Arenën Kombëtare" (VIDEO) Punimet në stadiumin e ri që po ndërtohet në Tiranë, “Arena Kombëtare” po vijojnë me ritme të larta. Sipas të dhënave
Gruevski: Maqedonia në 2016 ka arritur stabilitet ekonomik Gruevski në fjalimit e tij të Vitit të Ri tha se përkundër krizës politike Maqedonia ka arritur ta mbajë stabilitetin e
Goli i veçantë i Ronaldos sot, shikoni shifrën që ka arritur (FOTO) Fituesi i “Topit të Artë” Club America ka arritur të thyejë një rekord personal pasi gjatë karrierës profesionale ka shë
E dini sa portierë ka arritur që të mposhtë Messi në karrierë? Lionel Messi është një gjeni. Futbollisti më i mirë në botë jo më kot është futbollisti me më shumë rekorde në sportin m
Shkencëtarët “E kemi arritur limitin e jetëgjatësisë” Sipas një studimi të ri, të publikuar tek revista Nature, numri total i ditëlindjeve që mund të shpresojmë të festojmë ë