999 rezultate për

arrestua

Katër të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Katër persona janë arrestuar në flagrancë teksa akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të policisë, ë
Fejesë në kohë pandemie: Sekuestrohet orkestra dhe arrestohet pronari i lokalit Policia e Fushë Krujës ka arrestuar pronarin e një lokali ku po zhvillohej një fejesë, në kundërshtim me rregullat anti-
Plagosi motrën me thikë, arrestohet 32-vjeçari në Kukës Policia ka arrestuar një 32-vjeçar është arrestuar në flagrancë në Kukës, duke parandaluar kështu një ngjarje të mundshm
U arrestua për korrupsion, jepet masa e sigurisë për gjyqtaren Margjeka GJKKO ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për ish-gjyqtaren e Durrësit, Mimoza Margjeka, e akuzuar për korrups
Plagosi me sëpatë një person, arrestohet 55 vjeçari në Librazhd Policia e Elbasanit ka arrestuar 4 persona pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë një nga të arre
Marrin fund dy grupet e trafikantëve shqiptarë në Spanjë, sekuestrohen 18 ton kanabis Policia spanjolle ka goditur një tjetër rast të trafikantëve të drogës, ku dhe janë arrestuar dy grupe shqiptarësh.
7 të arrestuar e mbi 600 të gjobitur, vijon ndëshkimi i qytetarëve që thyejnë rregullat anti-Covid Policia e Shtetit ka ndëshuar edhe sot të gjithë ata qytetarë që kanë shkelur masat anti-Covid. Gjatë kontrolleve në
Fshehu drogën në lavatriçe, kush është gruaja që u arrestua sot në Lezhë Të tjera detaje zbardhen nga operacioni i koduar “Stacioni”, ku u sekuestruan rreth 1.2 kg lëndë narkotike e dyshuar kok
"Zhdëpi" në dru gruan dhe kunatin, arrestohet vlonjati Një 29 vjecar nga Vlora është arrestuar pasi rrahu bashkëshorten dhe kunatin e tij ndërsa mbeten të paqarta arsyet e kon
U arrestua me shumë bujë për përdhunimin e të miturës, lirohet nga burgu 72-vjeçari 72-vjeçari Bajram Tusha, i cili akuzohet për përdhunimin e një 17-vjeçareje është lënë i lirë nga gjykata. Gjykata e
U kap me rreth 300 mijë euro, kush është 29 vjeçari i arrestuar në Durrës Policia ka vënë në pranga një të ri dhe ka shpallur në kërkim pronarin e një kompanie, pasi u është sekuestruar rreth 30
Shtatë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës në bashkëpunim me Komisariatin Nr. 6, kanë arrestar 7 persona, të cilët dyshohen për vepra të ndryshme
Pesë të arrestuar në Tiranë, mes tyre dhe një grua: Për çfarë akuzohen 5 persona janë arrestuar në 24 orët e fundit në Tiranë, mes tyre 4 që janë shpallur në kërkim, dhe një shtetase, për vep
Nusja rreh vjehrrit dhe kokainë, 6 të arrestuar brenda pak orëve në Tiranë 6 persona janë arrestuar gjatë 24 orëve të fundit të dyshuar për vepra të ndryshme penale. Policia ka arrestuar një
E fshihnin drogën në pemë dhe kosha mbeturinash, shkatërrohet banda me shqiptarë në Greqi Një grup i trafikut të drogës është shkatërruar nga autoritetet policore në Greqi. Sipas mediave vendase, në pranga u
Dy të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Policia e Ttiranës ka arrestuar dy persona për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë, është arrestuar një 30-vjeça
Thaçi, Veseli, Krasniqi janë arrestuar në Hagë Disa orë pas nisjes për në Hagë, Presidenti Hashim Thaçi u arrestua dhe po mbahet në dhomat e paraburgimit. Lajmin e
Dy të arrestuar në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave Dy persona janë arrestuar dhe një tjetër është proceduar për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë, u arrestua për
Arrestohen dy shqiptarë në Zvicër, ishin miq të atentatorit të sulmit terrorist në Vjenë Policia zvicerane arrestoi të martën dy burra për lidhjet e tyre të mundshme me të dyshuarin kryesor për sulmin vdekjepr
Shkuan për ata arrestuar për drogë, policia gjen në banesë eshtra njerëzish (FOTO LAJM) Eshtrat njerëzore janë gjetur në shtëpinë e familjes së vrasësit serik Billy Mansfield pasi policët e Florida arrestuan