999 rezultate për

arrestua

I arrestuar për korrupsion, GJKKO heq arrestin për bashkëshortin e gjyqtares Margjeka Gjykata e posaçme kundër krimit dhe korrupsionit (GJKKO) ka ndryshuar masën e sigurisë për Arben Carën, bashkëshortin e
Hetim ndërkombëtar për mbetjetet sanitare COVID-19, 102 të arrestuar Policia e Shtetit ka njoftuar për dy operacione të përbashkëta zhvilluara me Europol, Interpol dhe agjenci të tjera ligj
Transportonin heroinë bashkë me lëndë drusore, merret vendimi për të arrestuarit Gjykata e Elbasanit ka lënë në burg ka lënë në burg Gëzim Ballën, Gazmir Harremin, të cilët u vunë në pranga së bashku m
Dhunë në familje dhe vjedhje, dy të arrestuar në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga dy persona të shpallur në kërkim. Sipas uniformave blu të arrestuarit janë 44 vjeç
Vrasja e të riut në Bulqizë: Përveç 27 vjeçarit të arrestuar, policia procedon prindërit Policia e Dibrës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e shkuar kur mbeti i vrarë një 22 vjeçar, ngjarje e konsideruar
Katër të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Blutë e Tiranës kanë arrestuar në flagrancë 4 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale, 2 prej tyre të shpallur n
Sekuestrohet heroinë, kanabis dhe kapsula metadoni: Shkon në 6 numri i të arrestuarve Policia e Korçës ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në pranga janë vënë dy
Operacion antidrogë në Elbasan, arrestohen 3 persona Njjë operacion antidroge është zhvilluar paraditen e sotme në Elbasan, ku si pasojë janë arrestuar 3 persona. Mësohet
Katër të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Katër persona janë arrestuar në flagrancë teksa akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të policisë, ë
Fejesë në kohë pandemie: Sekuestrohet orkestra dhe arrestohet pronari i lokalit Policia e Fushë Krujës ka arrestuar pronarin e një lokali ku po zhvillohej një fejesë, në kundërshtim me rregullat anti-
Plagosi motrën me thikë, arrestohet 32-vjeçari në Kukës Policia ka arrestuar një 32-vjeçar është arrestuar në flagrancë në Kukës, duke parandaluar kështu një ngjarje të mundshm
U arrestua për korrupsion, jepet masa e sigurisë për gjyqtaren Margjeka GJKKO ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për ish-gjyqtaren e Durrësit, Mimoza Margjeka, e akuzuar për korrups
Plagosi me sëpatë një person, arrestohet 55 vjeçari në Librazhd Policia e Elbasanit ka arrestuar 4 persona pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë një nga të arre
Marrin fund dy grupet e trafikantëve shqiptarë në Spanjë, sekuestrohen 18 ton kanabis Policia spanjolle ka goditur një tjetër rast të trafikantëve të drogës, ku dhe janë arrestuar dy grupe shqiptarësh.
7 të arrestuar e mbi 600 të gjobitur, vijon ndëshkimi i qytetarëve që thyejnë rregullat anti-Covid Policia e Shtetit ka ndëshuar edhe sot të gjithë ata qytetarë që kanë shkelur masat anti-Covid. Gjatë kontrolleve në
Fshehu drogën në lavatriçe, kush është gruaja që u arrestua sot në Lezhë Të tjera detaje zbardhen nga operacioni i koduar “Stacioni”, ku u sekuestruan rreth 1.2 kg lëndë narkotike e dyshuar kok
"Zhdëpi" në dru gruan dhe kunatin, arrestohet vlonjati Një 29 vjecar nga Vlora është arrestuar pasi rrahu bashkëshorten dhe kunatin e tij ndërsa mbeten të paqarta arsyet e kon
U arrestua me shumë bujë për përdhunimin e të miturës, lirohet nga burgu 72-vjeçari 72-vjeçari Bajram Tusha, i cili akuzohet për përdhunimin e një 17-vjeçareje është lënë i lirë nga gjykata. Gjykata e
U kap me rreth 300 mijë euro, kush është 29 vjeçari i arrestuar në Durrës Policia ka vënë në pranga një të ri dhe ka shpallur në kërkim pronarin e një kompanie, pasi u është sekuestruar rreth 30
Shtatë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës në bashkëpunim me Komisariatin Nr. 6, kanë arrestar 7 persona, të cilët dyshohen për vepra të ndryshme