999 rezultate për

arrestua

EMRAT/ U kapën në shtëpi plot me hashash, kush janë 3 shqiptarët e arrestuar në Angli Tre shqiptarë kanë rënë në pranga në Britaninë e Madhe pasi janë kapur në banesa ku kultivohej hashash. Treshja, të g
Zbardhen prapaskenat, gjyqtarja e arrestuar bashkëpunonte me administratën e burgjeve Nga viti 2014 deri në fund të 2019 rezulton se burgjet lëshuan 12 vlerësime për sjellje të mirë, për të dënuarin Endrit
Ekstradohet drejt vendit tonë 31 vjeçari i arrestuar në Francë Një 31 vjeçar shqiptar i arrestuar në Francë do të ekstradohet drejt vendit tonë. Shtetasi shqiptar B. B., ishte shpa
EMRI/ Plagosi dhe mori peng 20-vjeçarin, kush është "trimi" shqiptar i arrestuar në Angli Një tjetër ngjarje kriminale ka ndodhur në Angli me protagonist një shqiptar. Mediat angleze bëjnë me dije se një shq
Kapet në Londër 20 vjeçari shqiptar i akuzuar për pengmarrje Policia e Londrës ka arrestuar 4 persona, ku mes tyre një shqiptar të akuzuar për pengmarrje. 20 vjeçari shqiptar ës
Fitoi 3 milion dollarë duke shitur ujë me kripë si vaksinë anti-Covid, arrestohet i riu Një i ri në Kinë është arrestuar pasi ka mashtruar në shitjen e një tretësire ujë me kripë si të ishte vaksinë anti-Covi
Në banesë me vrasësin në kërkim, kush është oficeri i policisë Ditën e sotme një person i shpallur në kërkim për vrasje u arrestua nga Policia, ndërsa bashkë me të në banesë ishte edh
Pesë të arrestuar në Elbasan, për çfarë akuzohen Policia e Elbasanit ka arrestuar 5 persona të akuzuar për vepra penale të ndryshme. Sipas policisëm, një prej të arre
Tetë të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale, ku njëri prej tyre ishte i shpallur në
Kishte kthyer berberhanen në pikë bastesh, arrestohet 41 vjeçari Policia e Beratit ka arrestuar një 41 vjeçar pasi ambjenin e berberhanes e kishte kthyer në lojra fati. Eshtë arrestu
Kolegu i mjekut të arrestuar zbulon prapaskenat: Kjo përplasje çoi pas hekurave Priftin! Sekuestrimi i pasurisë dhe arrestimi i mjekut Edvin Prifti është komentuar nga kolegu i tij, kardiologu Petrit Vargu.
Deklaratat e Ramës, mjeku Prifti: Urdhër i tij për të më arrestuar Mjeku i QSUT, Edvin Prifti për të cilin ditën e sotme u kërkua arrest me burg, ka reaguar pas deklaratave të kryeministr
U arrestua me bujë, sa mijëra dollarë ju gjetën në shtëpi Enkeleda Hoxhës Pas arrestimit me urdhër të SPAK, në një banesat e gjyqtares është gjetur një shumë prej 10 mijë dollarësh. Pritet që
I dha lirinë Tafilit, Pajas e Dokles: Kush është gjyqtarja që u arrestua sot Gjyqtarja Enkeleda Hoxha është arrestuar ditën e sotme pas urdhrit të dhënë nga SPAK. Gjyqtarja e Krujës më herët ka
Pranga gjyqtares Enkeleda Hoxha, dhjetëra të arrestuar në Krujë Gjyqtarja Enkeleda Hoxha është vënë në pranga ditën e sotme. Gjyqtarja e Krujës është e njohur për vendimet e saj të
Dalin emrat, kush janë dy të arrestuarit që trafikonin pakot me "çokollatë" Ditën e sotme dy persona u arrestuan në Durrës pasi akuzohen për trafik të lndëve narkotike. Bëhet fjalë për Endrit B
Kush janë infermieret e Shefqet Ndroqit të arrestuara si pjesë e "bandës së Tires" Me urdhër të prokurorisë së Tiranës, Policia e Shtetit ka bërë të mundur ndalimin e tre infermiereve të spitalit “Shefqe
Policia greke kap në befasi shqiptarët duke paketuar 167 kg drogë Anti droga greke ka sekuestruar në vendin e quajtur Rajo Thesprotias, një sasi prej 167.5 kg kanabis sativa. Sipas i
Pa patentë në timon, 6 të arrestuar në Lezhë 6 persona janë arrestuar në 24 orët e fundit në Lezhë, të akuzuar për krime të ndryshme, ndërsa spikat drejtimi i makinë
Mik i Alket Rizait, bie në pranga "truri" i arratisjes së bujshme me helikopter Policia greke arreston një tjetër mik të Alket Rizait. Një 44-vjecar shqiptar që konsiderohet “truri” i arratisjes se Al