999 rezultate për

arkat

Tiranë, inaugurohet markata e mishit në Pazarin e Ri Në Tiranë u inaugurua sot markata e mishit në Pazarin e Ri. Në një prononcim për mediat, prefekti i Qarkut Tiranë, z. Sa
Dhjetë markat më të vlefshme në botë (FOTO-LAJM) Apple kryeson listën e markave më të vlefshme në të gjithë botën. Në listën e fundit të publikuar nga Forbes kjo kompani
Dhjetë markat më të vlefshme në botë (FOTO-LAJM) Apple regjistron rritje në tregun global duke i renditur në vendin e parë si marka më e vlefshme në botë. Në vitin 2011,
Imitimet e markave të huaja nga shqiptarët (FOTO-LAJM) Nëse imitimi do të ishte forma më e sinqertë e lajkatimit, atëherë disa nga korporatat më të mëdha amerikane duhet të nd
Champions, jetik për arkat e Milanit Përballja në Play Off-in e Champions League me PSV Eindhoven, nuk vë në lojë vetëm një biletë për fazën e grupeve dhe pr
Mungon akordi, Ljajiç mund të largohet Të tjera re vërtiten rreth të ardhmes së Adem Ljajiç. Sulmuesi serb dhe Fiorentina nuk po arrijnë të gjejnë një akord pë
Qeveria vendosi haraçin për arkat fiskale (FOTO-LAJM) Lidhja Demokratike e Kosovës e konsideron manipulim pajisjen e bizneseve me arka fiskale, iniciativë që ende nuk ka përf
Top 10 markat më me vlerë në futboll (FOTO LAJM) Me suksesin e arritur në "Wembley" ku fitoi Champions League-n përballë Borussia Dortmund Bayern Munchen ka kaluar Manch
Në darkat e Berlusconit për të gjetur të dashur Mario Balotelli është në kërkim të një të dashure të re pas divorcit me ishin e tij Fanny Neguesha. Sipas revistës itali
Rikthehen varkat në Shkodër Në qarkun e Shkodrës është rikthyer situata e disa viteve më parë ku shumë familje u detyruan të linin shtëpitë e tyre n
Champions mbush arkat e Juves dhe Milan E përditshmja më e madhe sportive italiane "La Gazzetta dello Sport" ka publikuar dje shifrën e saktë të arkëtimeve të k
Bayern, 31.6 milionë euro në një ditë Miliona të tjera në arkat e Bayern Munchen. Një ditë më parë klubi bavarez ka zgjatur kontratën me bankën "Hypo Vereinsb
Anijet me vela, spektakël në Trieste (FOTO-LAJM) Me qindra barka si cdo vit edhe këtë vit kanë zvlilluar këtë të dielë garën klasike në Trieste. Këtë vit, në mënyrë para
20 markat e mëdha që mbajnë në këmbë Gjermaninë (FOTO LAJM) Nëse sot shumica e shteteve janë në krizë dhe kërkojnë ndihma, Gjermania është shteti që u ofron ndihmat. Ekonomia gjerm
Milionat mbushin arkat e Juventus Juventus po akumulon një bazë të mirë financiare nga shitjet e disa lojtarëve të cilët asnjëherë nuk kanë shkëlqyer me f
Vidhen në Strugë e Ohër e shiten në Pogradec Trafikantët maqedonas vjedhin 30 varka në brigjet e liqenit në Ohër dhe Strugë dhe i shesin në Pogradec. Denoncimi është
UEFA mbush arkat e klubeve (FOTO LAJM) Uefa shpall listën e shpërblimeve që do përfitojnë skuadrat pjesmarrëse të sezonit te kaluar në një prej kompeticionëve
Moratoriumi i pjesshëm, hiqet për jahtet e varkat me vela Parlamenti pritet të zbusë së shpejti moratoriumin e skafeve, duke lejuar lundrimin e jahteve dhe anijeve me vela. Nisma
Turizmi mbush arkat e Milanit Drejtuesit e Milanit nuk qëndrojnë duarkryq. Ata po mendojnë ditë e natë se si të mbushin buxhetin për merkaton, ndërsa
Merkato, Inter shumë pranë Lucas Zikaltërit më në fund lëvizin. Marco Branca duket se është frikësuar nga presingu i Real Madridit dhe Barcelonës dhe ësh