999 rezultate për

argjentina

Lautaro do të bëhet baba, lajmin e jep e fejuara e argjentinasit Sulmuesi argjentinas i Interit Lautaro Martinez do të bëhet baba shumë shpejt,. Lajmi ne ka dhënë vetë e fejuara e tij A
Shtohen dyshimet, pas babait edhe Messi blen shtëpi pranë zyrave të Interit Pak ditë më parë mediat italiane raportuan se babai i Lionel Messit, Jorge Messi ka blerë një apartment në rrugën Joe Vi
Refuzoi hotelin me 5 yje dhe shkonte 45 minuta më këmbë në stërvitje, jeta modeste e Bielsës (FOTO LAJM) Marcelo Bielsa është hero në Leeds, pasi arriti të rikthejë klubin në Premier League pas 16 vitesh mungesë, ndërsa tani
Çudia e frikshme, marinarët nisen të pastër nga toka dhe kthehen të infektuar Anija e peshkimit Echizen Maru e la portin në Ushuaia, Argjentina Jugore, 35 ditë më par dhe u kthye me një surprizë aps
Nëse Messi largohet nga Barça, zbulohet mega oferta faranike që vjen Manchester City Thashethemet vazhdojnë për lamtumirën e mundshme të Lionel Messit me Barcelonën brenda vitit. Sipas talkSPORT, në veç
E ardhmja e Messit në dyshim? Flet Setien Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, në prag të ndeshjes me Villareal ka dalë në një konferencë për shtyp, ku ka folur
Super kombinim me CR7, Dybala realizon supergol (VIDEO) Menjëherë pas fillimit të pjesës së dyrtë Juve ka gjetur golin me Dybalan pas një superkombinimi me CR7 argjentinasi me
Episodi që krijoi polemika, si e fali arbitri Messin për karton të kuq (VIDEO) Leo Messi ishte protagonist i një episodi të dyshimtë në fitoren 1-0 të Barcelonës ndaj Athletic Bilbaos. Argjentinas
Paulo Dybala si Messi, ja statistika që i afron dy argjentinasit Paulo Dybala si Messi, ja statistika që i afron dy argjentinasit Është më ndryshe. Më i maturuar dhe më vendimtar. Paul
Patën "ftohje" që në momentet e para, Messi e Griezmann sherr në stërvitje Barcelona nuk po kalon një moment të mirë brenda dhe jashtë fushe. Së fundmi mësohet se Lionel Messi dhe Antoine Grie
26 vite nga goli i fundit i Maradonës në fanellën e Argjentinës (VIDEO) Sot 26 vite më parë, Diego Armando Maradona ka shënuar golin e fundit në fanellën e Kombëtares së Argjentinës. Argjen
Plot 26 vite nga goli i fundit Maradonës me Argjentinën (VIDEO) Sot 26 vite më parë, Diego Armando Maradona ka shënuar golin e fundit në fanellën e Kombëtares së Argjentinës. Argjen
Befason ish-futbollisti argjentinas: U vonua në stërvitje se e rrëmbyen alienët Ish-futbollisti argjentinas Guilermo Marino pretendon se ai është rrëmbyer nga alienët. Marino e ka zhvilluar karrierën
Paulo Dybala është ende duke u rikuperuar nga covid-19 Ylli i Juventus, Dybala, ishte një nga lojtarët që vuajti më së shumti nga Covid-19. Argjentinasi u përballë për disa
ZYRTARE/ Maradona rinovon kontratën me Gimnasian Diego Armando Maradona do të mbetet në krye të Gimnasias. Klubi argjentinas komunikoi rinovimin e kontratës së "El Pibe
Argjentina feston pavarsinë nga Spanja, Napoli prezanton 11 lojtarët më të mirë argjentinas në historinë e klubit, Higuain jashtë Klubi i Napolit bëri në një postim ka festuar 25 majin e vitit 1810 që daton me pavarisë e Argjentinës nga Spanja.
Dybala më në fund rikthehet në stërvitje me Juventusin (VIDEO) Pas vizitave mjekësore të kryera ditën e djeshme, erdhi dhe dita e rikthimit të Paolo Dybalas në qendrën stërvitore të J
Higuain te River Plate? Flet babai i sulmuesit argjentinas Gonzalo Higuain ende nuk ka fiksuar një datë për kthimin e tij në Itali. Nga përfaqësuesit e tij ka dalë informacioni se
Për herë të 4 pozitiv me koronavirus? Flet e fejuara e Dybala "Paulo Dybala nuk është përsëri pozitiv, ai vetëm duhet të presë. Duhet të bëjë testimet e fundit dhe të shohë se si do
Karantina më përrallore është ajo e Argjentina Ramosaj (FOTO LAJM) Teksa masat e ‘Covid-19’ vazhdojnë të kontrollojnë mënyrën e jetesës së të gjithëve, duket se këngëtarja e njohur, Argje