E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
999 rezultate për

argjentina

Merr fund telenovela: Icardi nis stërvitjen pas 30 ditësh Telenovela e Mauro Icardi me gjurin e tij të sëmurë do të përfundojë nesër. Sulmuesi do të kthehet të stërvitet normalis
Çmenduria: Futbollisti argjentinas bën tatuazh legjendën Maradona (FOTO LAJM) Stërvitja nga Diego Maradona duket se ka entuziasmuar portierin e Dorados, Gasper Servio. Pas leksioneve në stërvitje
Erdhi me shumë bujë tek Roma, argjentinasi pranë largimit Javier Pastore i cili erdhi tek Roma në verën e vitit të kaluar nga PSG-ja është pranë largimit Ai ka luajtur vetëm 1
E bujshme: Shkëmbim i çmendur Icardi-Dybala Mauro Icardi nuk po gjen qetësi tek Interi. Argjentinasi ka më shumë se një muaj që nuk zbret në fushën e lojës që kur k
U kacafytën në stol por Kessie dhe Biglia i kërkojnë falje njëri tjetrit (VIDEO) Mes 22-vjeçarit nga Bregu i Fildishtë, Kessie, dhe argjentinasit 33-vjeçar Biglia u desh të ndërhynin shokët e skuadrës,
Barcelona thellon rezultatin përballë Lyon (VIDEO) Goli i Lyon ndezi shpresat për miqtë të cilët shpresuan te një barazim I mundshëm në këtë sfidë mirëpo nuk është i këtij
Di Maria nuk heq dorë nga golat spektakolar (VIDEO) Angel Di Maria ka arritur të shënojë golin e 3-të për Paris Saint-Germainit, në një ndeshje të mbetur të Ligë 1 kundër D
Ferit Keta i pamposhtur, "thyen" me "Knockout" teknik argjentinasin Zarate 12 fitore në 12 takime. Ferit Keta arriti të mposhtte me k.o teknik në raundin e pestë kundërshtarin e tij, argjentinasi
Vajza e ish-futbollistit argjentinas çmend rrjetin me foto provokuese (FOTO LAJM) Charlotte Caniggia vijon të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale me fotot e shumta që poston. Babai i saj, ish-sulmue
Icardi jashtë skuadrës, reagon sërish sulmuesi argjentinas Situata mes Mauro Icardit dhe skuadrës së Inter nuk po shkon në rrugën më të mirë të mundshme. Sulmuesi argjentinas i
Zhbllokohet sifda, Dybala realizon ndaj Bologna (VIDEO) Juventusi ka vuajtur jo pak për të zhbolluar sfidën ndaj Bolognës në transfertë. Ishte Paulo Dybala i cili kaloi në
Tronditet Barcelona, Sevilla e ndëshkon sërish (VIDEO) Barcelona e mbyll pjesën e parë ndaj Sevillas në disavantazh. Andaluazët kanë kalaur sërish në avntazh në fund të pj
Mbrojtësi argjentinas shpëton familjen nga 4 hajdutë Martin Demichelis do të mbetet përgjithmonë një mbrojtës. Argjentinasi nuk është më një futbollist, por tashmë ai bëhet
Martinez: Jam i lumtur që i dhurova fitoren skuadrës Menjëherë pas fitores 0-1 të arritur ndaj Rapidit të Vjenës ka folur autori i golit të fitores për Interin, Lautaro Mart
Gol i parregullt në ndeshjen Ajax - Real Madrid (VIDEO) Ajax kaloi në avantazh ndaj Realit, por goli u anulua. Ai që e futi topin në rrjetë ishte mbrojtësi argjentinas, Tagl
Dybala afër largimit, Juventus gjen zëvendësuesin e argjentinasit Juventus me shumë gjasë do ta shes Paulo Dybalan në merkaton e verës. Sulmuesi argjentinas nuk bën pjesë në planet e
Inter kalon në avantazh ndaj Parmas (VIDEO) Interi ka kaluar në epërsi ndaj Parmas në "Stadio Ennio Tardini". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Lauta
Nantes nderon Sala, pezullon numrin 9 që mbante argjentinasi (FOTO LAJM) Nantes ka vendosur ta pezullojë fanellën me numërin 9 që për të nderuarEmiliano Sala, i cili humbi jetën në 21 janar në
​Juventusi afër transferimit të mbrojtësit argjentinas Juventusi është afër kompletimit për transferimin e mbrojtësit argjentinas, Cristian Romero, të cilin synon ta transfero
Gjendet më në fund aeroplani i Emiliano Salas Siç raporton "Sky Sports News", aeroplani që po mbante sulmuesin e Cardiffit, Emiliano Sala më në fund është gjetur.