999 rezultate për

ardian

Kukësi prezanton mesfushorin e Juventus Kukësi prezantoi të hënën dy afrimet të tjera për sezonin e ri. Mbrojtësin Ardian Cuculi, i cili në të kaluarën është ak
Akuzohet se i vuri flakën shtëpisë, flet gruaja: Isha e mërzitur, por… Një shtëpi mori flakë pasditen e së hënës në fshatin Grecalli të Fierit. Kur u ndez zjarri askush nuk ndodhej në banesën
The Guardian: Lufta e grave kosovare për të drejtat e viktimave të dhunës seksuale Një artiste, një aktiviste dhe një ish presidente kanë ndihmuar në arritjen e një fitore historike për mijëra kosovarë,
Ertrit Berisha transferohet në Francë Etrit Berisha është shumë pranë transferimit te skuadra e Lilles. Këtë gjë e konfirmojnë edhe mediat franceze dhe raport
Plas sherri mes bandës shqiptare dhe marokene, lëndohen gardianët e burgut Perleshje mes shqiptareve dhe marokeneve ne nje burg ne Rimini të Italisë. Një përleshje e egër ka ndodhur mes shqipt
Ardian Bujupi kërkon nuse, premton dhurata luksoze Këngëtari shqiptar i hitit "Çika çika", Ardian Bujupi është jo vetëm shumë i pëlqyer për këngët e tij të cilat kthehen m
Flasin fqinjët e nënës së 6 fëmijëve që e vrau burri: Ajo mbante familjen me bukë Vazhdon të trondisë miqtë e familjarët vrasja e Ardiana Shahollit në Durrës, nga bashkëshorti i saj. Ardiana 40 vjeçe
Vetëvrasja e shkodranit, pezullohet Shefi i komisariatit në Vaun e Dejës Pas vetëvrasjes së 47-vjeçarit Ardian Kallamin, është shkarkuar sot shefi i komisariatit të Vaut të Dejës në Shkodër.
E dhunuan mizorisht, 47-vjeçari në Shkodër vret veten pas thirrjes në polici Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Barbullush të Vaut të Dejës, ku një 47-vjeçar vrau veten. Familjarët e viktimës, A
Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, Xhensila ka një surprizë Ajo është një nga këngëtaret e dashura për publikun. Fjalën e kemi për bukuroshen brune, Xhensila Myrtezaj, e cila është
Historia mbreslënëse e të burgosurit shqiptar, si e kapi gardianin serb Jakup Rexhepi, një ish i burgosur në burgun e Dubravës nga regjimi i Millosheviqit, ka evokuar kujtime rrëqethëse të një
Lajm i mrekullueshëm: Era Istrefi këndon himnin e Rusia 2018 Era Istrefi do të jetë këngëtarja e himnit zyrtar të Kupës së Botës që do të mbahet në Rusi në qershor në një duet me Wi
Ky i burgosur hyn në histori, le shtatzane katër gardiane (FOTO LAJM) Katër gardiane të një burgu në Baltimore të Shteteve të Bashkuara ngelën shtatzënë me të njëjtin të burgosur. Rojet f
Të burgosurit dehën gardianin, pastaj arratisen Një arratisje spektakolare e dy të burgosurve në Bogota të Kolumbisë ka bërë bujë për mënyrën e si ato arritën të largoh
Capital T dhe Ardian Bujupi shënojnë edhe një sukses me “Andiamo” (VIDEO) Dyshja Capital T dhe Ardian Bujupi gjatë vitit të kaluar bashkuan forcat për një duet. Bëhet fjalë për projektin “And
Reali i Madridit vendos për portierin e ri, negociata ka vetëm me këtë gardian Alisson është duke bërë një sezon të jashtëzakonshëm me Romën, këtë edicion, duke u kryer në njërin prej portierëve më t
Gazeta britanike, "The Guardian": Askush nuk trukon ndeshje si Skënderbeu Gazeta prestigjioze angleze “The Guardian” i ka kushtuar një artikull klubit shqiptar, Skënderbeut. Në të flitet për dos
Vettingu djeg gardianët, 130 nga ta rezultojnë të papastër Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka publikuar të dhënat e para nga reforma e nisur në burgje. Nga të dhënat e sigu
Arsenal dhe Liverpool rivalizojnë njëri-tjetrin për Jan Oblak Jan Oblak mund të fillojë ta projektojë të ardhmen në Premier League. Sipas raportimeve të AS, Arsenali dhe Liverpool
Donnarumma i motivuar për të qëndruar, i shpall luftë Interit dhe Lazios Gianluigi Donnarumma në një intevistë për "Sky Sport" u shpreh optimist se Milani do të kualifikohet për në Ligën e Kamp