999 rezultate për

arbenita

Shtohen dyshimet për të dashurën yll të Feros, publikojnë foto nga i njëjti vend Modelja bukuroshe dhe super seksi me origjinë nga Maqedonia, Arbenita Ismajli duket se është e dashura e feros, reperit
E mbante të fshehtë, kjo është super e dashura e Feros (FOTO LAJM) odelja bukuroshe dhe super seksi me origjinë nga Maqedonia, Arbenita Ismajli duket se është e dashura e feros, reperit q
E dinim single, por e dashura e Feros qenka super yll (FOTO LAJM) Reperi nga Kosova edhe pse është shumë i ri në moshë është kthyer në një nga repareat më të mirë në vendin tonë. Kën
Thaçi ia nxorri nga burgu vrasësin e babait, vajza rrëfen ngjarjen e rëndë Me një vendim të Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për shpallje të faljes për 12 persona që vuanin dënime me burg në
Presidenti Thaçi paditet nga Arbenita Arifi, fali vrasësin e babait të saj Arbenita Arifi ka ngritur padi ndaj presidentit të Kosovës Hashim Thaçit. Asaj ia kanë vrarë babanë, e vrasësit, Thaçi i
Fejohet moderatori i njohur shqiptar! Propozimi romantik si në filma (FOTO LAJM) Ai është një ndër moderatorët më aktiv të mediave kosovare. Bëhet fjalë për prezantuesin e njohur Drin Ejupi, i cili pre
Apeli merr vendim për mjekët e rastit "Arbenita Spahiu" Gjykata e Apelit vërtetoi vendimin e Themelores për tri mjekët e Gjilanit që akuzoheshin rreth rastit të Arbenita Spahiu
Kallëzimi penal ndaj Arbërie Nagavcit, reagon Drejtoria e Arsimit Drejtoria e Arsimit e Komunës së Prishtinës, pas publikimit të artikullit me titull "Kallëzim Penal ndaj drejtoreshës së