999 rezultate për

arben

Arben Ahmetaj zbulon sektorin më të prekur nga pandemia e COVID-19: 1 miliard dollarë Më shumë se 1 miliardë dollarë parashikohet dëmi ekonomik që do të pësojë Shqipëria për shkak të situatës së krijuar nga
I vodhën Instagramin Feros, çfarë i ndodhi këtë herë Arbenitës Dy ditë më parë, dikush vodhi llogarinë e reperit Fero në Instagram dhe po publikon gjëra që me siguri reperit nuk i pël
Pse Arbentia dhe Fero gënjejnë rregullisht fansat se janë ndarë? (FOTO LAJM) Disa ditë më parë Arbënita i vuri "alarmin" rrjetit se marrëdhënia e saj me Feron nuk është mirë e madje modelja shprehe
"Më mirë vetëm", Arbenita sapo zbuloi publikisht se është ndarë me Feron? (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero, një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku, e kanë kaluar të ndarë këtë periudhë pandemie. Fero ndodhet
Liroi Lul Berishën e u dogj nga Vettingu, kush është gjykatësi që iu shkrumbuan makinat Makina e ish-kryetarit të Gjykatës Elbasan, Arben Vrioni u dogj mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Elbasanit.
Arben Malaj flet për Covid-19: Ekonomia shqiptare do rrënohet! Ish-ministri i Financave, Arben Malaj ka folur në një lidhje me “Skype” me Neës24 në lidhje me Covid-19 dhe pasojat në e
Dy aktorët thyejn rregullat e izolimit, takohen dhe plasin batuat në rrjet (FOTO LAJM) Tashmë prej më shumë se një muaji, në kuadër të masave të ndërmarra nga qeveria për parandalimin e përhapjes së COVID-19
Jo vetëm një herë, Arbenita tregon pa komplekse çfarë operacioni plastik ka kryer (FOTO LAJM) Arbenita, modelja shqiptare shumë e komentuar në media për lidhjen me Feron, ka vendosur t'i përgjigjet pyetjeve të shum
U arrestua ditën e sotme për Vol-Vo 4, 52 vjeçari ishte shofer i Arbën Çukos Ditën e sotme u vu në pranga një nga personat e shpallur ne kerkim ne kuader te operacionit policor Vol-Vo 4. Bëhet f
Nga xhelozia e Arbenitës te flirtet, Fero ''hap thesin'' (VIDEO) Fero dhe Arbenita po kalojnë ditët më të lumtura krah njëri-tjetrit dhe ndihen më të dashuruar se kurrë. Ata s’kanë n
"Mos bëj trimin dhe mos qesh", momenti kur Fevziu i kthehet Ahmetajt LIVE (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme ka patur një debat në Opinion, ku Fevziu i është kthyer keq Ministrit të Rindërtimit Arben Ahmetajt.
Vettingu, shkarkohet nga detyra anëtari i KLP Nuk e ka kaluar dot procesin e vetingut anëtari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Arben Dollapaj. Kolegji i Posaçë
Arbenita publikon foton me barkun e rrumbullakosur Modelja e njohur Arbenita Ismajli, e cila është prej kohësh në një lidhje dashurie me reperin Fero, ka publikuar së fund
Po Fero ç'pati, reperi publikon videon intime nga shtrati me Arbenitën (VIDEO) Fero dhe Arbenita janë tashmë një nga çiftet më të komentuar të showbizit e që shpeshherë kanë tërhequr vëmendjen me dek
Me fustan të bardhë si bora, Arbenita "çmend" ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja e njohur Arbenita Ismajli është një prej vajzave më të bukura që gjithmonë ka tërheur vëmendje për format trupor
Arben Derhemi fotografohet nga shtrati i spitalit, si është gjendja e aktorit (FOTO LAJM) Arben Derhemi është aktori i mirënjohur shqiptar dhe shumë i dashur për publikun. Por kohëve të fundit jo çdo gjë po
Në shenjestër të OFL-së, kush është Arben Frroku që "bën ligjin" në Holandë dhe Shqipëri OFL i ka dërguar formularin 3 personave për deklarimin e pasurisë. Ata brenda 48 orëve duhet të justifikojnë pasurinë e
Arbenita publikoi foton më joshëse në rrjet dhe komenti i Feros "shokoi" ndjekësit (FOTO LAJM) Çifti më i përfolur i shoëbiz-it shqiptar, Fero dhe Arbenita Ismajli, po kalojnë ditët më të lumtura krah njëri-tjetrit
Jo vetëm Alban Skënderaj, Fero romantiku surprizoi Arbenitën siç nuk e prisnit (VIDEO) Fero dhe Arbenita janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit, të cilët ndonëse janë përfolur shpesh për
Vrau të dashurin e motrës së martuar, sa vite burg kërkon prokuroria për Esat Canin Prokuroria e Tiranës kërkoi 19 vite burg në total për të akuzuarit për vdekjen e shtetasit Arben Gjeçi rreth një vit më