999 rezultate për

aplikacionet

Shtrenjtohet energjia elektrike Zyra e Rregullatorit për Energji ka marrë vendim për shtrenjtim të energjisë elektrike për 8.9 për qind. Lajmi është kon
Aplikacionet që i duhen telefonit me Android Fuqia e një telefoni apo tableti Android është e barabartë me atë të një kompjuteri, apo edhe laptopi. Ja gjashtë aplika
Aplikacionet kryesore të komunikimit Ekziston edhe numri i madh i aplikacioneve të cilat ofrojnë mundësinë e shpejtë të komunikimit me miqtë për pak para.
Aplikacionet më të mira filmike për iPad Në këtë tekst ua sjellim pesë aplikacionet më të mira filmike për tablo kompjuterin më të mirë momentalisht në treg. Në
Aplikacionet për njohje në Facebook Rrjeti shoqëror “Facebook” është bërë fenomen për shpejtësinë e bashkimit të njerëzve. Ky rrjet hapi rrugë të reja dhe m
Apple redukton çmimet e aplikacioneve Apple ka paraqitur një ulje të konsiderueshme të çmimeve të produkteve të saj në iTunes App Store (dyqanin e aplikacion
"Apple" paditet për aplikacionet e saj të shpejta Një padi e re është duke pretenduar se "Apple", për "iPhone" dhe "iPad", nuk ka bërë mjaftueshëm për të parandaluar bler
10 aplikacionet më të popullarizuara në App Store Kompania Apple ka publikuar ditë më parë listën e aplikacioneve më të popullarizuara në App Store, e cila është në shërb
iPhone dhe iPad, 10 aplikacionet më të rëndësishme Apple ka bërë publike 10 aplikacionet për iPhone dhe iPad të cilat janë shkarkuar më së shumti gjatë viti 2010. Numri i
5 arsyet e pëlqimit të Facebook Phone Thuhet se publikimi i telefonit të Facebook do të jetë një evolim shumë i madh në tregun smartphone. Ndërsa Facebook moh
Shpallen 100 aplikacionet më të mira Web 2.0 Për të dytin vit me radhë ekipi i CNET-it prestigjioz, shpall listën vjetore të aplikacioneve m