999 rezultate për

antoine

Çmendet PSG, paguan klauzolën e Griezmannit PSG edhe pse bleu Neymarin dhe Kylian Mbappen për 400 milionë euro, nuk do të ndalet përsëri për të bërë ndonjë çmenduri
Franca përmbys Gjermaninë (VIDEO) Franca ka përmbusur Gjermaninë në "Stade de France". Është përsëri ylli i Atletico Madridit, Antoine Griezmann që sh
Griezmann kërkon "Topin e Artë": Jam si Messi e Ronaldo Antoine Griezmannn është shëndërruar në një nga lojtarët më të mirë në botë të momentit. Këtë ai e ka vëretëtuar ne
Suarez i përgjigjet ashpër Griezmann Franca dhe Uruguaji do të përballen të premten për të vendosur se cila prej tyre do të shkojë në gjysmëfinalet e Botëror
Zyrtare: Antoine Griezmann konfirmon qëndrimin tek Atletico Madrid (VIDEO) Sulmuesi francez, Antoine Griezmann, ka bërë të ditur përmes një video të publikuar në rrjetin social “Twitter” se do të
Antoine Griezmann tek Barcelona ? (VIDEO) Duket se ardhmja e Antuan Griezman është larg ekipit të Atletiko Madridit. Skuadra që ka shfaqur më shumë interes pë
Lionel Messi ka një mesazh për Antoine Griezmann Në krye të listës për përforcimet e Barcelonës mbetet Antoine Griezmann, i cili së fundmi ka marrë edhe një mesazh nga L
Antoine Griezmann vendos të ardhmen e tij Antoine Griezmann është i gatshëm që përsëri ta injorojë interesimin e klubeve tjera dhe të qëndrojë në Atletico Madrid.
Franca dyfishon rezultatin ndaj Italisë (VIDEO) Franca ka shënuar edhe golin e dytë përballë Italisë në "Allianz Riviera" të Nices. Ai që ka realizuar është sulmues
Antoine Griezmann në historinë e UEFA Europa Leagues (FOTO LAJM) Sulmuesi i Atletico Madrid, Antoine Griezman ka arritur një rekord unik, të parin, kundër patriotëve të tij të Marseille
Cerezo: Griezmann e ka vetë në dorë se çfarë do të bëj Antoine Griezmann do ta ketë vendimin përfundimtar për një kalim të mundshëm te Barcelona, ka konfirmuar presidenti i At
E bukur dhe e suksesshme, kush është shqiptarja milionere që po habit Amerikën Në videon e publikuar në Youtube rreth 6 ditë më parë në rrjetin "The Talko" që mbante titullin “The Lives of The Rich K
Antoine Greizmann po kërkon shtëpi në Barcelonë Transferimi i Antonio Griezmannit në Barcelonë është tashmë një sekret i zbuluar. Marrëveshja nuk është punë e kryer,
E bukur dhe e suksesshme, kush është shqiptarja milionere që po habit Amerikën Në videon e publikuar në Youtube rreth 6 ditë më parë në rrjetin ‘The Talko’ që mbante titullin “The Lives of The Rich K
Barcelona ofron para + lojtar për sulmuesin e Atleticos, Antoine Griezmann Barcelona është e gatshme ta ofrojë Andre Gomesin në kuadër të një marrëveshjeje të mundshme për sulmuesin e Atletico Ma
Mbyti për vdekje shoqen, Facebook nxjerr zbuluar vrasësen (FOTO LAJM) Policia kanadeze ka përdorur një selfie të një gruaje me mikeshën e saj pasi e kishte vrarë atë. Brittney Gargol, 18
Berisha në Vatikan, asnjë sinjal që ta njohë Kosovën Zëvendësministri i Jashtëm, Anton Berisha, ka njoftuar se gjatë qëndrimit të tij në Vatikan është pritur nga nënsekretar
Antoine Greizmann i feston Krishtlindjet duke shikuar një ndeshje në NBA Antoine Greizmann lojtari i Atletico Madrid, po bëhet protagonist i merkatos ku lidhet me një kalim të mundshëm në Barce
Antoine Greizmann sqaron gjithçka për atë postim në rrjetet sociale ​Sulmuesi i Atletico Madrid, Antoine Griezmann ka shkaktuar një skandal, edhe pse qëllimi nuk ishte për të ofendua
Diego Simeone lëvdëron golin e Antoine Griezmann ndaj Romës (VIDEO) Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, ka lëvduar golin e Antoine Griezmann ndaj Romës. Ai u shpreh se ekipi i