999 rezultate për

andre

Andre Silva bind Sevillan, gati blerja përfundimtare Andre Silva do të bihet përfundimisht nga Sevilla. 23 vjecari ka bindur këtë sezon , me përformacën e tij në fushë. S
Ceferin: VAR mund të përdoret këtë sezon në Champions VAR mund të futet në Ligën e Kampionëve që këtë vit. Gjithçka do të ndodh me nisjen e raundeve me eleminime. Kjo u n
Ronaldo lihet përsëri jashtë skuadrës të Portugalisë Portugalia do të zhvillojë dy ndeshje gjatë muajit nëntor, që të dyja në kuadër të Ligës së Kombeve. Portugezët do të pë
Presidenti i Juves mbështet Ronaldon ndaj akuzave për përdhunim Presidenti i skuadrës së Juventusit, Andrea Agnelli i ka dalë në mbrojtje yllit të skuadrës, Cristiano Ronaldo që akuzoh
Interi i rinovon kontratat 6 futbollistëve Inter ka lajmëruar zyrtarisht se ka rinovuar kontratat e gjashtë lojtarëve, përfshirë Marcelo Brozovic, Matias Vecino, A
Portugalia barazon rezultatin ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka barazuar rezultatin ndaj Polonisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është sulmuesi Andre
Habit Belen Rodriguez: Duhet të marr një 40 vjeçar sepse... Shoëgirl-ja Belen Rodriguez, njihet ndryshe edhe si e dashura e pilotiti te Moto GP. Andrea Iannone me të cilin u përfol
Andrea Pirlo licensohet si trajner Andrea Pirlo, Alberto Gilardino, Paolo Montero, Thiago Motta dhe Gabriel Batistuta janë trajnerët e ri profesional që ka
Bora Zemani zëvëndëson Andresën? Ardit Gjebrea sqaron të vërtetën Sot Ardit Gjebrea nisi “Telebingon shqiptare” në oborrin e televizionit “Klan”, nga ku njoftoi edhe të rejat më të fundi
Bora Zemani zëvëndëson Andresën? Çfarë po ndodh brenda të "Dielës Shqiptare" Ardit Gjebrea "rrëmbeu" nga Top Channel, moderatoren simpatike Bora Bora Zemanin. Zemani publikoi një foto nga ambjen
Trajneri i Izraelit: Shqipëria është një kundërshtarë i vështirë Skuadra e Izraelit do ta nisë Ligën e Kombeve në Shqipëri në ndeshjen përballë kombëtares sonë, që do të zhvillohet në “
Nuk i shet dot, Interit i ngecin tri lojtarë në derë Edhe pse tregu i transferimeve në Serie A është mbyllur, klubet italiane kanë të drejt të largojnë lojtarët e tepërt. 
Candreva vazhdon ta refuzojë largimin nga Interin Antoino Candreva është i vendosur të qëndrojë dhe të luftojë për një vend në Inter, edhe nëse lihet jashtë skuadrës për
Rrjeti ngel gojëhapur, vajza bën realitet skenat e Game Of Thrones Duket se pasioni për serialin Game of Thrones ka bërë që njerëzit të lënë gjithcka dhe të nisen në udhëtime plot mistere
SHBA gati për dënimin e radhës ndaj Turqisë Shtetet e Bashkuara të Amerikës po përgatisin sanksione të reja kundër Turqisë nëse prifti Andrew Branson nuk do të liro
Andrew Brunson: Kush është pastori, që futi në luftë Amerikën me Turqinë Andrew Brunson është një prift protestant që ka shkaktuar përçarje mes Uashingtonit dhe Ankarasë. Më 1993 ai mbërrit
Klubi i jep lamtumirën prekëse futbollistit që mbeti i vdekur në tragjedinë e Xhenovas Tragjedia e ndodhur në Xhenova të Italisë ka lënë viktimi edhe një futbollist të skuadrës amatore të Genoa Portuali Volt
Ky është futbollisti që mbeti i vdekur në tragjedinë e Xhenovas Tragjedia e urës së shembur në Gjenova të Italisë u ka kushtuar jetën së paku 38 përsonave ku mes tyre edhe një futbolli
Trajneri i Barcelonës flet për zëvendësimin e Iniestas Barcelona ka qenë një nga skuadrat më aktive të kësaj merkatoje duke nënshkruar me Malcom, Arthur, Clement Lenglet dhe A
Dalin dosje të servilëve spiunë komunistë, si sorrollateshin diskove në Beograd Beogradi izolonte ambasadën e Kinës. Agjentët T. Beqari e A. Shkodrani çonin raporte në Tiranë edhe për Kinën. Hoxha por