999 rezultate për

andre

Andre Silva shprehet i kënaqur me eksperiencën në Gjermani Që prej transferimit te Milani në verën e 2017-ës, sulmuesi portugez Andre Silva vijon të jetë në kërkim të formës së ti
25 talentët më të mëdha që i ka prodhuar La Masia, nuk mungojnë befasitë Në vitin 1979 Barcelona mori vendim që të fillojë vetë prodhim e talenteve që një ditë do të duheshin për ekipin e tyre
Pogba për kohën te Juventus: Kam mësuar shumë nga ky futbollist Paul Pogba ka zbuluar se Andrea Pirlo ka qenë një lojtar të cilin e ka admiruar, dhe është përpjekur të mësojë nga ai.
Koronavirusi, ndërron jetë i riu shqiptar në New York Në New York është shënuar viktima e parë shqiptare nga koronavirus. Andre Ljuljovic vdiq nga komplikimet e shkaktuara
I prekuri nga Koronavirus: Kam pasur grip më të rëndë, pa asnjë dyshim “Gjëja më e keqe është kollitja e pakontrollueshme”, ka thënë Andrew O’Dwyer, i cili është duke u shëruar pas është infe
Historia e një adoleshenti gjysëm makinë, gjysëm njeri Duket e pashmangshme që në këtë epokë të teknologjisë inteligjente, njerëzit do të fillojnë të mendojnë për mënyra për t
Nuk flet me babain, Wanda i përgjigjet me foto provokuese (FOTO LAJM) Wanda Nara i është përgjigjur në mënyrë të tërthortë deklaratës së bujshme të babait të saj. Në grindjet e dikurshme
Pas Sarrit, Andrea Agnelli darkon me Nedved dhe Paraticin Pas darkës me trajnerin Maurizio Sarri, presidenti i Juventusit Andrea Agnelli dhe dy drejtuesit e lartë Pavel Nedved e
Nga një vajzë e thjeshtë në rebele të "pandreqshme", ndryshimi i supermbesës së Berishës Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Italiani kampion bote për kujtesë, mban mend radhën e 1829 letrave bixhozi Kampioni i ri i botës për kujtesën më të fortë është një italian. Quhet Andrea Muzzi, është 20 vjeç dhe studion për mjek
Marseillë nuk ndalet, skuadra e Andre Villas-Boas regjistron fitoren e 5 radhazi (VIDEO) Marseille shkon përkohësisht në vetëm -2 pikë nga Parisi kryesues, por skuadra e Andre Villas Boas ka zhvilluar dy ndesh
Atletico Madrid insiston për një sulmues Sulmi i Atletico Madrid nuk po prodhon gola dhe Diego Simeone i ka kërkuar drejtuesve t’i sjellin një goleador në janar.
Gropa në asfalt "gëlltit" makinën ku udhëtonte një 12-vjeçare (VIDEO) Xhiro në rrugët e Flores da Cunha në Brazil nuk ka rezultuar e suksesshme për familjen Cavagnolli. Gjatë momentit kur
"Do të të fus plumbin ballit", merret vendimi i papritur për të riun që kërcënoi Ramën Policia e Shtetit vuri në pranga një shtetas të ri në moshë pasi kërcënoi me jetë kryeministrin Edi Rama. Andrea Kur
Fermeri abuzon seksualisht me kafshët, nuk kursen as derrat Një fermer 30-vjeçar zviceran, me nofkën “Andreas F.” abuzoi seksualisht me kafshë në fermën e prindërve të tij në Thurg
Andre Gomes flet për herë të parë pas dëmtimit, falenderon ato që i qëndruan pranë (VIDEO) Mesfushori portugez, Andre Gomes pësoi në fundjavën që e lamë pas një dëmtim të rëndë, duke e thyer këmbën në kyç. Ai
Son me dopietë në 4 minuta, ia dedikon Andre Gomes-it (VIDEO) Heung-min Son ka shënuar një dopietë brenda katër minutave ndaj Crvena zvezda-s duke siguruar fitoren e Tottenham. Su
Spitali në Liverpool nuk merr asnjë cent për operimin e Andre Gomes Të dielën e kaluar e gjithë botë u prek nga pamjet e rënda kur Andre Gomes theu këmbën në ndeshjen kundër Tottenhamit.
Lëndimi i frikshëm i Gomes, kryhet me sukses operacioni Andre Gomes e ka kryer me sukses operacionin në këmbën e djathtë pas lëndimit ‘horror’ që pësoi mbrëmë. Lajmi është konf
Theu këmbën, Everton me komunikatë zyrtare për Andre Gomes Andre Gomes pësoi një lëndim të rëndë në këmbën e djathtë në ndeshjen e Premierligës kundër Tottenham. Futbollisti i