999 rezultate për

ancelottit

Dasma e vajzës së Ancelottit (FOTO-VIDEO) Vajza e Carlo Ancelottit, Katia ka kurorëzuar dje në martesë dashurinë e saj me dietologun e Real Madrid Mino Fulco. Cer
Ftohje Ancelotti-Perez, pavarësisht "La Decima"-s Mund të duket paradoks por vetë Florentino Perez e ka përkufizuar Jose Mourinhon si "trajneri më i mirë në botë", edhe p
Karrierë e lavdishme, ja Top 11 i Ancelottit (FOTO LAJM) Carlo Ancelotti është një prej trajnerëve më të suksesshëm të viteve të fundit. Edhe pse jo një futbollist i nivelit bot
Valladolid-Real, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Fatet e La Ligas mund të mos varen nga sfida e prapambetur midis Real Valladolid dhe Real Madrid, por ky 90 minutësh do
Bayern-Real, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Rikthehet në fushën e lojës Champions League me ndeshjen e kthimit gjysëmfinal mes Bayern Munchen dhe Real Madrid. Në "A
Real-Borussia, ja të grumbulluarit e Ancelottit Pa të dëmtuarin Marcelo, janë plot 19 futbollistë të Real Madrid të grumbulluar nga Carlo Ancelotti për sfidën e nesërme
Klopp: Reali i Ancelottit, më i mirë se i Mourinhos Ndonëse e krahasoi skuadrën e tij me hirushen, Jurgen Klopp paralajmëroi Realin e Madridit, duke thënë Borussia Dortmund
Habit Ancelotti: Messi, ylli i "Brazil 2014" Cili do të jetë ylli i Botërorit 2014? Eshtë kjo një nga pyetjet që "La Gazzetta dello Sport" i ka drejtuar Carlo Ancelo
Alex: Ramos strateg, mirënjohës Ancelottit Qendërmbrojtësi brazilian i Paris Saint Germain sheh Real Madridin si favoritin kryesor për të fituar Champions League-n
Juventus dhe Inter në garë për Moratan Interi dhe Juventusi shprehin interesin për 22-vjeçarin e Realit të Madridit Alvaro Moratai cili nuk po gjen shumë hapë
Zidane: Nuk mund të isha asistenti i Mourinhos Ish ylli i Real Madrid dhe asistent aktual i Carlo Ancelottit, Zinedine Zidane bën të ditur se nuk mund të ishte bërë ku
Real Madrid, ja plani i Ancelottit për Hazard Carlo Ancelotti do Eden Hazard dhe është i gatshëm të sakrifikojë Angel Di Marian. Argjentinasi nuk konsiderohet më si n
Top 11 ideal i Ancelottit (FOTO LAJM) Në një intervistë për "The Times", trajneri i Real Madrid Carlo Ancelotti ka folur për objektivat sezonalë të skuadrës q
Reali i Ancelottit, më i mirë se i Mourinhos Te Real Madrid nostalgjia për Jose Mourinhon ende nuk është shuar, gjithsesi janë statistikat ato që tregojnë se skuadra
I dashuri i vajzës së Ancelottit në stafin e Real Madrid (FOTO LAJM) Carlo Ancelotti ka më shumë bashkëpunëtorë te Real Madrid sesa pikët që ka grumbulluar ekipi "Los Blancos" deri më tani
Real Madrid, 3 çështjet e pazgjidhura të Ancelottit (FOTO LAJM) "Klubi më i madh në Botë duhet të fitojë duke luajtur një futboll spektakolar sepse historia dhe tradita e tij është të
Tredhëmbëshi i Ancelottit (FOTO LAJM) Trajneri i Real Madrid Carlo Ancelotti e ka përcaktuar sulmin e tij për transfertën e sotme në "El Madrigal" përballë Vi
Iker Casillas titullar në Champions Provokimet në distancë mes Carlo Ancelottit dhe Jose Mourinhos mbajnë të nxehtë aksin Madrid-Londër. Dy trajnerë që drej
Katër lojtarët që sipas Ancelottit bëjnë diferencën në futboll (FOTO-LAJM) Carlo Ancelotti liston katër lojtarë të cilët sipas tij bëjnë diferencën tek skuadrat ku ata ndodhen. Edhe pse me dy pre
Rrëfimi 360 gradë i Carlo Ancelottit (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Real Madrid Carlo Ancelotti ka dhënë një intervistë të gjatë për të përditshmen sportive italiane "Corri