999 rezultate për

amber

Chamberlain vlerëson rëndësinë e tifozëve të tyre në fitoren magjike kundër Cityt Liverpooli shënoi tri golat në pjesën e parë, për t’u mbrojtur fort në pjesën e dytë dhe Oxlade u dallua me supergolin e
Liverpooli i papërmbajtshëm ndaj Cityt, Chamberlain shënon supergol (VIDEO) Liverpooli nuk po përmbahet ndaj Manchester Cityt në "Anfield Road". Këtë herë është Oxlade-Chamberlain që shënon nj
Formacionet zyrtare: Angli - Itali Anglia dhe Italia do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Wembley". Anglezët kërkojnë që të fitojnë sonte këtë miq
Lambert: Xherdan Shaqiri nuk është si Messi Trajneri i Stoke City, Paul Lambert, e ka lavdëruar plotësisht Xherdan Shaqirin për sezonin mbresëlënës që po kalon, por
Pica në mëngjes më e shëndetshme se drithërat Menuja kryesore e pjesës më të madhe të dietologëve në mëngjes janë drithërat, shoqëruar me një gotë qumështi me një sas
Trajneri i Stoke: Shaqiri është futbollist i klasit botëror Trajneri i Stoke Cityt, Paul Lambert, e ka lartësuar Xherdan Shaqirin duke e quajtur lojtar të klasit botëror pas perfor
Tragjedia e familjes shqiptare në Tetovë Që prej tre vjetësh, familja Kamberi nga Shipkovica e Tetovës, assesi të kthehet në shtëpinë e tyre të dëmtuar nga vërsh
Liverpool bën gati 40 mln euro për portierin e ri Sipas medieve angleze Liverpool po mendon për transferimin e portierit të Stoke City, Jack Butland. Por trajneri i St
Ka gol në ndeshjen Liverpool - Manchester City (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh kundër Manchester Cityt në "Anfiel Road". Autori i golit është ish-mesfushori i Arse
Amber Heard nuk i tregon të gjitha Amber Heard ka mahnitur të gjithë pranishmit në galanë e mbajtur në Los Angels, në “Art Of Elysium”, me veshjen e saj të
Liverpooli shkatarron Swansea dhe renditet në vendin e katërt (VIDEO) Liverpool u është kthyer fitoreve në Premier League, duke mposhtur Swansean me rezultatin e thellë 5-0 në "Anfield Road"
Humbi 190 kg dhe tani është një "superbombë", zbuloni sekretin e saj (FOTO LAJM) Ishte vetëm 23 vjeç kur në televizion u transmetua seriali “Jeta ime 300 kilëshe”. Ajo peshonte 298 kg dhe ndihej si një
Rita sërish me robdeshambër, këtë herë tregon shumë (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është njëra ndër artistet që po korrë më së shumti suksese në arenën ndë
Këngëtarja shqiptare me robdeshambër në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Natën e djeshme është mbajtur eventi muzikor më i rëndësishëm "MTV Europe Music Awards" dhe në këtë eveniment muzikor
LDK, e pa interesuar për koalicione në Mitrovicë Kandidati i LDK-së në zgjedhjet e 22 tetorit, Safet Kamberi ka deklaruar se ka pasur ofertat edhe nga AKR-ja por edhe ng
Hedh votën Safet Kamberi i LDK-së Kandidati i LDK-së për kryetar të komunës së Mitrovicës, Safet Kamberi, ka hedhur votën e tij. Në një prononcim për m
Rropën shqiptarët, dalin në shitje pronat e "VEFA-s" dhe "Kamberit" Ministria e Financave do të nxjerrë në ankand këtë të premte rreth 10 fabrika, linja prodhimi e magazina të ish firmave
Burri sherr LIVE me gruan: “Ishe infermiere, jo agronome që bridhje nëpër misra!” Megjithëse kanë kaluar pothuajse 22 vite nga koha kur janë divorcuar, si Fiqiretja edhe Kamberi vazhdojnë të akuzojnë nj
Aeroplani i vjetër fsheh një sekret të mahnitshëm brenda (FOTO LAJM) Një 25-vjeçare ka kthyer një aeroplan në kopshtin e saj të pasmë në një sallon luksoz bukurie. Amber Scott e hapi sal
Oxlade-Chamberlain "prezantohet" tek Liverpul Oxlade-Chamberlain tashmë është një lojtarë i Liverpulit. Ai i kushtoi ekipit të Kloppoi 38 milionë euro nga Arsenali