999 rezultate për

ambasadorit

Si do t'a shfrytëzojë Putin vdekjen e ambasadorit? "Vrasja e ambasadorit rus, Andreji Karlov, ishte një akt tragjik, por përveç ngushëllimeve, ngritet pyetja: çfarë do të
VIDEO E RE/ Autori lëvizi disa herë majtas-djathtas pas ambasadorit, pastaj e qëlloi Një video e publikuar ditën e sotme tregon të plotë momentin e vrasjes së ambasadorit rus në Ankara, Andrey Karlov. P
Zyrtarët turq: Vrasësi i ambasadorit rus nuk e kreu atentatin i vetëm Një zyrtar i lartë turk ka deklaruar se ish-polici i cili vrau mbrëmjen e së hënës ambasadorin rus në Turqi, sipas gjit
I vranë burrin, por ja çfarë i ndodh gruas së ambasadorit rus (FOTO & VIDEO) E veja e ambasadorit rus Andrei Karlov, Marina raportohet të ketë pësuar një “krizë nervore’ në momentet pasi ajo mësoi
Vrasësi i ambasadorit rus ishte roje në ambasadën e Rusisë në Ankara Detaje të reja dalin sa i përket vrasësit të ambasadorit rus në Ankara. 22-vjeçari që ekzekutoi ambasadorin Andrey Ka
KONSPIRACIONI/ Vrasja e ambasadorit rus nuk ishte e vërtetë (FOTO LAJM) Ambasadori rus Andrei Karlov i cili vdiq menjëherë pasi u qëllua më armë zjarri gjatë një vizitë në një galeri ekspozita
Homazhe në aeroportin e Ankarasë, përcillet për në Moskë trupi i ambasadorit Karlov (VIDEO & FOTO) Përcillet për në Moskë trupi i pajetë i ambasadorit Andrei Karlov. Qeveria turke po mban në nderim të tij një ceremo
Pamje të papublikuara, ja si u qëllua pas shpine ambasadori rus në Turqi (FOTO&VIDEO) Është publikuar e plotë një video nga vrasja e ambasadorit rus në Truqi Andrey Karlov. Në videon e mësipërme mund të
Policia ndalon 6 persona për vrasjen e ambasadorit rus Policia turke ka ndaluar 6 persona të cilët dyshohen se kanë gisht në vrasjen e ambasadorit rus në Ankara nga efektivi
Habit deputeti ukrainas: Vrasësi i ambasadorit është hero (FOTO LAJM) Deputeti Volodymyr Parasyuk i parlamentit të Ukrainës e ka cilësuar si "hero" autorin e vrasjes së ambasadorit rus në An
RRËFIMI I FRIKSHËM/ Çfarë bënë njerëzit në sallë kur atentatori vrau ambasadorin rus? (FOTO LAJM) Të gjitha mediat botërore e raportuan vrasjen e ambasadorit rus në Turqi Andrei Karlov. Por fotografi i Associated Press
Rusia nuk i beson Turqisë, dërgon hetuesit e saj për hetimin e vrasjes së ambasadorit Pas vrasjes së ambasadorit të Rusisë në Turqi, Moska ka dërguar investiguesit e saj për të hetuar lidhur me vrasjen e An
Vrasja e ambasadorit, rusët paralajmërojnë luftë (FOTO LAJM) Vrasja e ambasadorit rus në Ankara ka irrituar mjaft rusët, të cilët në jo pak raste fajësojnë perëndimin për atë ç’ka n
SHBA-ja mbyll ambasadën dhe konsullatat në Turqi Pas vrasjes së ambasadorit rus në Ankara, një tjetër sulm ka ndodhur në ambasadën e SHBA-ve në orët e para të mëngjesit
TENSIONI/ U vra ambasadori, mbledhje urgjente në Moskë Fill pas vrasjes së ambasadorit rus në Ankara, Moska zyrtare ka dalë me një deklaratë duke dënuar aktin, të cilin ajo e
A ishte rastësi? Tre ngjarjet e mëdha që paraprinë vrasjen e ambasadorit rus në Turqi (FOTO LAJM) Vrasja e ambasadorit rus dje në Ankara duket se do të trazojë edhe një herë Sirinë dhe Alepon duke zgjatur zgjidhjen e l
Vrasja e ambasadorit rus / Ja kush është shqiptarja e plagosur (FOTO LAJM) Mediat turke kanë zbardhur edhe emrat e personave të tjerë të plagosur nga atentati i mbrëmshëm ku mbeti i vdekur në ven
Vrasja e ambasadorit rus në Turqi, flet ministri: Çfarë fshihet pas sulmit (VIDEO) Ministri i Jashtëm i Turqisë Mevlüt Çavuşoğlu duke reaguar në lidhje me vrasjen e ambasadorit rus në Ankara, A
Truqi / Vrasja e ambasadorit rus, autori: Mos luani me ne! (VIDEO) Ngjarja që tronditi opinionin botëror në Ankara, pritet të shkaktojë shumë debat në lidhje me sigurinë në jetën e përdit
5 arsye pse duhet të frikësohemi pas vrasjes së ambasadorit rus Pas vrasjes së ambasadorit rus në Turqi, Andrey Karlov, përveç panikut të krijuar, janë ngritur shumë pikëpyetje se çfar