999 rezultate për

alonso

La Liga, 3 yje të gjejnë ekipe në janar (FOTO LAJM) Janari është te porta, dhe me mberritjen e tij e hapjen zyrtare te merkatos jane plot 73 futbollistë të La Liga të cilëv
Reali blen Gundogan, Alonso drejt... Një lajm vërtet shokues për sa i përket merkatos së futbollit vjen nga Spanja, aty ku sipas të përditshmes sportive madr
Xabi Alonso "frikëson" Realin Në një kohë kur Real Madrid ka intensifikuar përpjekjet për rinovimin e kontratës së Xabi Alonsos, mediat spanjolle zbul
McLaren në ndjekje të Alonsos Që Vodafone McLaren i vjen rrotull Fernando Alonsos tashmë nuk është më një mister. Nëse pastaj kur pyetet mbi argumenti
Real-Alonso, shumë pranë rinovimit Real Madrid ka besim se Xabi Alonso do të nënshkruajë një kontratë të re për të vazhduar karrierën në "Santiago Bernabeu
"Rinovimi i Xabi Alonsos, dhurata ime për Krishtlindje" Me rikthimin e Xabi Alonsos në grup, Real Madrid ndezi motorrët duke gjetur ritmin ideal pas një starti plot ulje ngritj
F1, Ecclestone: Alonso më ka zhgënjyer Bosi i Formula 1, Bernie Ecclestone, në një vlerësim që i bën sezonit të sapopërfunduar, veçon ndër ngjarjet e vitit per
Reali në alarm, dëmtohet edhe Xabi Alonso Real Madrid në alarm. Pas dëmtimit të rëndë të mesfushorit Sami Khedira, një tjetër lajm i keq mbërrin në shoqërinë mere
Dëmtimi i Khediras "blindon" Xabi Alonson Me Sami Khediran që pritet të qëndrojë larg fushave të lojës rreth 6 muaj, mesfushori tjetër i Real Madrid Xabi Alonso,
Juve: Pas Pirlos, Xabi Alonso Juventus nuk ka dyshime: Xabi Alonso është zëvendësuesi ideal i Andrea Pirlos. Nuk bëhet fjalë për një divorc mes fantaz
Alonso në spital pas garës Piloti i Ferrarit Fernando Alonso u nis nga vendi i dhjetë në Abu Dabi në fund arriti një vend të pestë heroik pas një d
Alonso i largohet Juves, flet për rinovim Xabi Alonso u rikthye në fushë me bluzën e Realit të Madridit pas një mungese të gjatë prej 165 ditësh për arsye dëmtimi
Xabi Alonso "turpëron" të madhin Zidane (VIDEO) Dy lojtarë të mëdhenj sfidojnë njëri-tjetrin në stërvitje. Në seancën e fundit para ndeshjes Real Madrid-Sevilla, Xabi A
Alonso mund të përfundojë në Milano Pas përforcimeve që janë bërë thuajse zyrtar Adil Rami (zyrtare) për mbrojtjen dhe Keisuke Honda(95% mundësi) për repart
F1: Vettel i pandalshëm, Alonso i shtyn festën (FOTO LAJM) Sebastian Vettel nuk di të ndalet, ndërsa fitoi garën e katërt radhazi e të nëntën në këtë sezon në Çmimin e Madh të Jap
Alonso: Raikkonen, jo më i shpejtë se Massa "Për vitin e ardhshëm me Kimin do të jemi në gjendje të bëjmë një kampionat të shkëlqyer për Ferrarin dhe sa më shumë pi
Alonso me të dashurën në cirkuitin e Suzukas (FOTO LAJM) Dasha Kapustina, e dashura e Fernando Alonsos, ndodhet në Suzuka në vigjilje të provave të lira për Çmimin e Madh të Jap
Ja Milani i 2014-ës (FOTO LAJM) Po lind Milani i 2014-ës. Administratori i Deleguar kuqezi Adriano Galliani mundi të marrë nga Valencia mbrojtësin franc
"Vettel nuk e fiton titullin në Japoni" Christian Horner, shefi i skuderisë Red Bull, nuk beson se Sebastian Vettel do e fitojë titullin e katërt kampion të For
Andrea Pirlo rikthehet te Milan? Ndonëse kaloi nën zë, dy nga protagonistët e djeshëm të Milanit, Alessandro Matri dhe Ricardo Montolivo, i kanë bërë një