999 rezultate për

almir

Drejtësi për Almirin mban nesër në Shkup protestë Nesër në Shkup do të mbahet protestë për drejtësi në Maqedoni. Nga faqja zyrtare e facebook-ut “Drejtësi për Almirin” nj
Xhungla mbi asfalt e Iliqëve dhe loti që vret drejtësinë nga Destan JONUZI "Për ta kuptuar tërë tmerrin e familjes së engjëllit të vogël Almir Aliu, duhet ta ndjesh prej së a
Kadriu: Vendim skandaloz për rastin e Almirit Vendimin për të dënuar me 6 vite burg, Boban Iliqin, vrasësin e 4 vjeçarit Almir Aliu, epkserti juridik Bekim Kadriu e v
Përsëri protestohet për vrasjen e Almirit Në Gjykatën Themelore në Kumanovë, dje u tha fjala përfunditare për rastin e vrasjes së vogëlushit 4 vjeçar Almir Aliu.
Almirin e vranë sërish sot Boban Iliç nuk u dënua me akuzën e vrasjes me dashje të Almirit të vogël, por për aksident me pasoja të rënda. Madje
Familjarët e Almirit dënojnë vendimin e gjykatës për vrasësin Boban Iliç Familjarët e Almir Aliut kanë paralajmëruar padi ndaj prokurores dhe gjykatëses së rastit, për shkak se janë të pakënaqu
Shtypi për vdekje Almirin, gjykata nuk e dënon për vrasje Boban Iliq Ditën e sotme Gjykata e Kumanovës dha vendimin për rastin e Almirit i cili dy vite më parë u përplas për vdekje nga maqe
Avokati i familjarëve të Almirit reagon ndaj vendimit të gjykatës Avokati i familjes së Almir Aliut, Asmir Alispahiq është shprehur i dëshpëruar nga dënimi prej vetëm 6 viteve për Boban
6 vite burg, si Boban Iliç përplasi për vdekje Almirin e vogël (FOTO LAJM) Dy vite më parë në Kumanovë ndodhi një tragjedi e vërtetë. Boban Iliç i dënuar sot me 6 vite burg nga gjykata, shtyp
Jepet vendimi për rastin Almiri, kaq vite burg u dënua Gjykata e Kumanovë sapo shpalli aktgjykimin përmes të cilit të akuzuarit Boban Iliq i shqiptoi dënim me 6 vjet heqje lir
Policia siguron objektin e gjykatës, ku mbahet seanca për Almirin Pjesëtarët e organeve të sigurimit janë duke e siguruar objektin e Gjykatës Themelore në Kumanovë ku do të mbahet seanca
Kështu e pret Kumanova vendimin për rastin Almiri Sot ora 14 në gjykatën Themelore të Kumanovës, do të shpallet aktgjykimi për rastin e “Almirit”. Rasti në fjalë është
Sot gjykata jep vendimin për rastin Almiri Gjykata Themelore e Kumanovës sot do të shqiptojë dënimin për të akuzuarit në rastin e Almir Aliut. Burime nga Gjykata e
Nesër jepet aktgjykimi për vrasësin e Almirit Gjykata Themelore e Kumanovës nesër do të shqiptojë dënimin për të akuzuarit në rastin e Almir Aliut. Burime nga Gjykata
Rasti Almiri, i mbushur me parregullsi Dy ditë para se të mësohet vendimi gjyqësor për rastin e Almirit, juristët vlerësojnë se në procesin gjyqësor ka pasur p
E tmerrshme, avokati kërkon dënim për familjarët e Almirit Në Gjykatën Themelore të Kumanovës po vazhdojnë fjalët përfundimtare nga avokatët për rastin e Almir Aliut. Avokati i
Sot është ditë e rëndësishme për rastin Almiri Në Gjykatën Themelore të Kumanovës, në procesin për Almirin, sot pritet të vazhdohen fjalët përfundimtare të avokatit të
Ekspertiza për rastin Almiri del e pavlefshme Ekspertiza neuropsikiatrike e bërë nga ekspert pa licencë nuk mund të merret si dëshmi në procedurë penale, shprehen eks
Edhe Zoja pa licencë! S’kanë të ndalur skandalet në rastin e Almirit Dy nga tre ekspertët ligjor që e kanë kontrolluar gjendjen psikike të vrasësit Boban Iliq, nuk kanë pasur licencë për kr
Rasti Almiri, Klinika Universitare distancohet nga ekspertët Klinika Universitare e Psikiatrisë, distancohet nga përgjegjësia për ekspertizën neuropsikiatrike në rastin e Almir Aliu