999 rezultate për

allegrit

Roma, 4 goditjet e para të Allegrit (FOTO LAJM) Massimiliano Allegri duket se është gati për të zbarkuar në Romë. Dhe sipas "Corriere dello Sport", me ardhjen e tekniku
Merkato, 5 ëndrrat e Allegrit (FOTO LAJM) Një blerje për çdo repart: ky është plani i Massimiliano Allegri dhe Adriano Galliani për të përforcuar Milanin e sezoni
Milan: Synimi Lavezzi, ëndrra Thiago Milan ka një synim dhe një ëndërr. E nisim nga e para: të rikthejë Ezequiel Lavezzin në Itali dhe ti veshë fanellën e ku
Barbara "kërcënon" Allegrin: S'ka Milan pa Champions Barbara Berluskconi i jep një sinjal të qartë Massimiliano Allegrit, duke i kujtuar se nëse Milani nuk arrin ta ruajë ve
Pasardhësi i Allegrit, Milan zgjedh Prandellin Sipas "Sportmediaset", Milani ka zgjedhur zëvendësuesin e trajnerit aktual Massimiliano Allegri. Bëhet fjalë për tekniku
Milan, Rijkaard pasardhësi i Allegrit? E përditshmja sportive katalanase "Mundo Deportivo" shkruan se hollandezi Frank Rijkaard është kandidati kryesor për të
Sioni i Gattusos miqësore me "Djallin" e Allegrit Rruga e Gennaro Gattuso do të kryqëzohet sërish me atë të Milanit. Ditën e premte formacioni kuqezi i Massimiliano Alleg
6 ish për të zëvëndësuar Allegrin (FOTO LAJM) Ditë deçizive për të ardhmen e trajnerit kuqezi. Massimiliano Allegri bën gati valixhet me destinacionin më të mundshëm
Berlusconi vendos të largojë Allegrin?! Dukej se gjithçka ishte në rregull por humbja e thellë nga Barcelona ka rihapur sërish çështjen e trajnerit Massimiliano
Berlusconi do prandellin pas Botërorit E ardhmja e Massimiliano Allegrit te Milani është në dyshim. Dhe sipas uebsajtit sportiv "Tuttomercato", ideja më e fund
Allegrit i vjen keq për humbjen "Ishte një ndeshje e ekulibruar. Gabuam në golin e dytë por ne patëm shumë raste për të barazuar. Më vjen keq për këtë r
Prapaskenat, si u shkarkua Allegri në avion Në qiejt e Italisë, rreth orës 01:30, Massimiliano Allegri ka rifituar sërish pankinën e tij, sepse kurrë më parë sa në
Barazon Milani, tërbohet Berlusconi Një gol i Montolivos dhe një tjetër i El Shaarawy kanë shpëtuar Milanin nga humbja e radhës në Serinë A. Në ndeshjen hap
8 emrat që mund të zëvëndësojnë Allegrin (FOTO LAJM) Pas humbjes në Champions League me Malaga, Massimiliano Allegri nuk e braktis "varkën". Megjithatë janë të shumtë, pavar
Galliani: Mjaft më me Allegrin Adriano Galliani mendon vetëm ndeshjen e sotme Malaga-Milan. Administratori i Deleguar i kuqezinjëve, i intervistuar nga
Milan, tifozët duan kokën e Allegrit (VIDEO) Milan është në krizë totale. Këtë e vërtetoi humbja e djeshme më Romë përballë Lazios. E pesta në tetë ndeshje kampiona
Gjykata Sportive "shuplakë" Allegrit Dy ndeshje pezullim për Maxi Lopez dhe një për Massimiliano Allegrin: Gjykata Sportive italiane ka zbardhur vendimet e s
Sqarohet zënka mes Allegrit dhe Inzaghit Massimiliano Allegri dhe Pippo Inzaghi janë sqaruar pas një përpasjeje që kanë pasur dy ditë më parë. "Nuk ka ndodhur as
Paqe mes Allegrit dhe Inzaghit Një ditë pas zënkës, dy trajnerët e Milanit, Massimiliano Allegri i skuadrës së parë dhe Filippo Inzaghi i skuadrës së t
6 "përplasjet" më të bujshme të momentit (FOTO LAJM) Ky sezon futbollistik nuk ka nisur aspak mirë për dy prej gjigandëve të futbollit botëror: Real Madrid dhe Milan. Dy eki