999 rezultate për

allegri

Didier Deschamps është favorit për stolin e Juventusit Sipas të përditshmes italiane, Tuttosport, Didier Deschamps dëshiron ta përfundojë punën që e kishte lënë në gjysmë në v
Allegri: Për të ardhmen time do flas me Agnellin Kohët e fundit është përfolur shumë në media se Masimiliano Allegri do të largohet nga Juventusi, aq sa në media kanë da
Orë vendimtare për të ardhmen e Allegrit te Juventusi Këto janë orë vendimtare për të ardhmen e Masimilano Allegrit në stolin e Juventusit, njofton "Corriere Dello Sport".
Nuk ka më dyshimë, Conte shumë afër Juventusit Tashmë nuk ka më dyshime. Antoncio Conte pritet të rikthehet te Juventusi pas 5 vitesh ku së fundmi u largua në korrik t
E papritur, sipas mediave italiane Allegri jep dorëheqje nesër Media e njohur italiane "Sport Mediaset" ka raportuar një lajmë të bujshëm në lidhje me të ardhmen e trajnerit të Juvent
Nedved konfirmon Allegrin: Ai do të qëndrojë me ne E ardhmja e Masimilano Allegrit te Juventusi ka qënë në dyshim fill pas eleminimit nga Liga e Kampioneve. Por këtë e ka
Allegri debat me ish-lojtarin e Interit: S’mund të kopjojmë Barcelonën si majmunë Nuk duhet ndonjë njësi matjeje për të kuptuar se pse kishte aq pritshmëri për Alegrin pas ndeshjes… Mos ishte interes pë
Allegri: Nuk meritonim këtë rezultat përballë Torinos Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka komentuar barazimin 1-1 kundër Torino-s për "Sky Sport". "Do të kis
Allegri: Ronaldo do të motivohet nga golat e Messit Massimiliano Allegri ka deklaruar se Cristiano Ronaldo do të jetë i motivuar për të shënuar sa më shumë gola në këtë fun
Allegri: Çdo vit thuhet që duhet të largohem, por janë bërë 5 vite E ardhmja e Masimiliano Allegrit të Juventusi tashmë është bërë temë. Pas eleminimit nga Championsi e ardhmja e tij
Allegri refuzon ti japë autografin vogëlushit (VIDEO) Si mund të refuzosh të firmosësh një autograf për një fëmijë tifozë të Juventus? Massimiliano Allegri ka bërë një gj
Të gjithë kundër Allegrit. De Biasi i del në mbrojtje Trajneri i Juventusit, Max Allegri, ka përjetuar një vorbull kritikash rreth vetes. Numri një i stolit u kap keq me anal
Surprizon Allegri: Do të kthehem te Milani (VIDEO) Massimiliano Allegri është trajneri i fundit me të cilin Milani ka fituar titullin kampion dhe ka marrë pjesë në Champio
Tërbohet Allegri: Ju lexoni libra por s’dini gjë për futboll, mbylleni gojën flas unë tani (VIDEO) Massimiliano Allegri, është përfshirë në një debat të nxehtë me një analist sporti, pas barazimit të skuadrës së tij 1:1
Allegri: Ronaldo është një vrasës Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka folur për "Radio Rai 1" pas barazimit 1-1 të marrë në "San Siro" kundër
Kështu e hedhin në pishinë lojtarët e Juventusit Allegrin (VIDEO) Fundjavën e kaluar Juventusi siguroi matematikisht titullin e 8-të radhazi në Serie A. Pas eliminimit nga Champions L
Shpërthen Allegri: Championsi është kompeticion bastard Trajneri i Juventusit, Massimmiliano Allegri, ka folur në lidhje me Champions Leaguen. Trajneri i "Zonjës së Vjetër" men
Tifozët e Juventusit përzgjedhin 11-shen më të mirë të 8 viteve të fundit Juventusi fitoi titullin e 8 radhazi në Serina A dukë dëshmuar se ata janë liderit e vërtetë dhe se nuk kanë ndërmend të
Allegri: Kampionatin e fituam përballë Bologna Massimiliano Allegri, arkitekti i pesë titujve të fundit të fituara nga Juventus në Itali, ka analizuar ecurinë e skuadr
Allegri për Benatian: 2 muaj nuk donte te dilte në fushë Gjatë konferencës së shtypit, para ndeshjes Juventus-Fiorentina, Massimiliano Allegri foli edhe për disa probleme, që du