999 rezultate për

alisson

"Alisson është portieri i duhur për Realin" Ish portieri i Brazilit, Claudio Taffarel ka thënë se Alisson Becker është portieri më i mirë i mundshëm për Real Madrid
Portieri Alisson, besnik ndaj Romës I pyetur mbi të ardhmen e tij si futbollist, Alisson ka deklaruar se është i lumtur në Romë dhe se nuk e ka mendjen tek
Kërkojnë 100 milion euro, Roma refuzon Realin për Alisson Portieri i Romës, Alisson Becker ka pasur një paraqitje mjaftë të mirë me klubin e tij, duke tërhequr vëmendjen e shumë
Roma fillon të mendojë për zëvendësuesin e Alisson, fillojnë negociatat Portieri brazilian, Alisson Becker është afër largimit nga skuadra italiane Roma dhe Roma është e gatshme ta shesë yllin
Alisson: Salah mund ta fitojë Topin e Artë Portieri i Romës, Alisson thotë se Mo Salah "mund të konkurrojë për Topin e Artë", por beson se mund ta mundin Liverpuli
Alisson zbulon sulmuesin, mbrojtësin dhe portierin e tij të preferuar në Itali Portieri i Romës, Alisson Beckern është shprehur i kënaqur me interesimin e gjigantëve si Liverpool dhe Real Madrid, por
Çmendet Reali, 300 milionë euro për këta tre lojtarë Sipas "Don Balon", Real Madridi ka bërë gati 300 milionë euro për tre lojtarë: Salah - Alisson dhe Lewandowski, të cilët
Liverpool konfirmon interesimin për Alisson Liverpool prej kohësh është vënë pas gardianit të Romës, Alisson Becker. Interesin e ekipit të Jurgen Klopp e konfirm
Pallota qetëson tifozët, nuk largohet Alisson Becker do të vazhdojë ta vesh fanellën e Romës edhe sezonin e ardhshëm, kështu thotë numri një i klubit italian,
Maldini tradhëton Donnarumman: Alisson portieri më i mirë në Itali Lazio dhe Roma do të takohen për javën e 32 të Seria A dhe do të diskutojnë më shumë se një 3 pikësh.Për këtë derbi dhe
Negociatat për rinovimin e Alissonit në rrugën e duhur Alisson Becker dëshiron nga Roma më shumë se 3.5 milionë euro në sezon me rinovimin e kontratës së re. Sipas Rai Spo
Alisson impresionues me Brazilin, 1 gol çdo 424 minuta Forma e mirë e portierit Alisson nuk po habit vetëm shikuesit e Serisë A, por dhe tifozët e Brazilit, të cilët janë shum
Real Madrid 60 milionë euro për Alisson Real Madrid thuhet se ka bërë një ofertë prej 60 milionë euro për portierin e Romës, Alisson. Sipas "Mundo Deportivo"
Reali troket në dyert e Romës, Alisson gati të përshëndetet me shokët e skuadrës Sipas Corriere dello Sport, Real Madridi po bën gati 60 milionë euro për portierin e Romës, Alisson. 25-vjeçari ka bë
Roma nis negociatat me Alissonin për rinovimin e kontratës Roma dhe Alisson Becker do ta vazhdojnë karrierën me njëri-tjetrin. Real Madrid, Chelsea, Paris Saint Germain, Liverpool
As De Gea dhe as Donnarumma, Reali fillon negociatat për Alissonin Real Madridi është lidhur me shumë emra të ndryshëm të portierëve këtë sezon, por Alisson duket se ka parakaluar në pozi
Roma i ofron Alissonit rinovimin me klauzolë të çmendur Sipas medieve italiane Roma sapo i ka ofruar kontratën e re Alissonit e cila do të jetë deri në vitin 2023. Në kontra
Roma gjen zëvendësuesin e Alisson, në rast e humbasin brazilian Roma nuk dëshiron ta largojë Alissonin dhe po përgatit një kontratë të re me 90 milionë euro klauzolë largimi. Por në ra
Llastohet Roma, kërkon 100 mln për Alissonin Sipas medieve italiane, Roma po nuk dëshiron ta lë të lirë Alissonin të largohet drejt Liverpoolit. Roma ka pasur gjithm
Trembet Roma, rinovim me 4 mln euro në sezon për Alisson Roma nukdëshiron ta humbasë portierin brazilian Alisson, që vazhdon të rritet ndeshje pas ndeshjeje, duke tërhequr vëmen