999 rezultate për

alias

Përdorte 4 identitete, si u kap në Tiranë i dënuari me 10 vite burg Një 40 vjeccar është arrestuar në Tiranë pasi kërkohej prej kohësh. Ai përdorte 4 identitete dhe në Itali ishte dënua
Dosja "e nxehtë" në duart e SPAK: Sekuestrimi i 5 milionëve eurove dhe 63 të akuzuarit si grup kriminal Një dosje jo pak e "nxehtë" po sicc është ajo 339, tashmë është në duart e SPAK. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsi
Prokurori italian nxjerr emrat: Kush është "daja", kapoja shqiptar i drogës Një aksion i rëndësishëm policor është finalizuar ditën e sotme në Itali, ku është shkatërruar një bandë italo-shqiptare
Flet avokati i Mikel Alias: Ai është viktimë, do merrni shpjegime për të gjitha Ditën e djeshmë Mikel Gjovalin Alia u vetëdorëzua në polici, pasi ishte shpallur në kërkim si bashkëpuntor për eliminimi
Zbulohen emrat e të arrestuarve në operacionin "Limit" Zbulohen emrat e të arrestuarve në operacionin "Limit". Ata dyshohen se janë pjestarë të 4 grupeve kriminale dhe ndodhen
Sherri mes krushqve për pak përfundoi në tragjedi, arrestohen 2 persona Një konflikt familjar mësohet të ketë ndodhur ditën e sotme, ku janë përfshirë edhe armë zjarri. I plagosur me armë ë
Arrestohet shqiptari, pritet të ekstradohet drejt Italisë Një 44-vjeçar është arrestuar përkohësisht me qëllim ekstradimi drejt Italisë për llogari të drejtësisë së shtetit fqinj
Kapet anëtari tjetër i grupit të Avdylajve Arrestohet në Durrës një tjetër anëtar i bandës së Avdylajve i akuzuar për trafik droge, grup të strukturuar kriminal dh
27 të arrestuar, dalin pamjet e super aksionit (VIDEO) Autoritetet italiane kanë publikuar pamjet e operacionit "Lulet e Pranverës" që shkatërroi një grup të strukturuar krimi
Basha në Valias: Edi Rama mashtroi 700 familje Pas Kavajës dhe Shkodrës, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u ndal këtë të mërkurë në Valias të Kamzës, ku bis
"Vol-Vo 4"/ Kush janë 10 të arrestuarit që u lanë të lirë nga Krimet e Rënda Gjykata e Krimeve të Rënda pasi ka shqyrtuar dosjet e mega operacionit “Vol-Vo 4” ka vendosur që të lirojë 10 nga 34 të
Kjo është taktika e të dyshuarit në grupin e Shijakut për tu mbrojtur në gjykatë Grupi që dyshohet se është kriminal dhe tepër i rrezikshëm nga prokuroria ka nisur të mbrojë veten duke bërë politikë.
Ky gol i Natalias po "çmend" rrjetin (VIDEO) Natalia Guitler është një sportiste braziliane por e lindur në Argjentinë që luan "footvolley" një lojë e kombinuar mes
Arrestohet në Elbasan tutori i prostitucionit Policia ka ndaluar dhe arrestuar një shtetas në kërkim ndërkombëtar për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Elbasanit
Ministrja e Shëndetsisë shkon në Valias te familjet e përmbytura Pasojat e reshjeve të dendura janë akoma serioze në të gjithë Shqëipërinë. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes S
Pas shumë sulmeve u shfaqen krah më krah, Xhelal Mziu tregon çfarë i kërkoi Ramës Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu dhe kryeministri Edi Rama u takuan mbrëmë në Kamzë për të inspektuar zonat e përmbytu
Sulmi i PD: Përmbytjet në autostradë dhe Valias, viktimë e Erion Veliaj Gjendja kaotike në vend dhe sidomos në autostradën Tiranë Durrës ka bërë që të varshojnë akuzat ndaj politikanëve. D
Emërimi i Astrit Alias si Prefekt i Gjirokastrës, shpërblim për t'i mbyllur gojën? Astrit Alia u emërua sot nga kryeministri Edi Rama në postin e prefektit të Gjirokastrës. Për deputetin demokrat Fla
Torturoheshin të rritur e fëmijë, ky është ish-kampi i frikshëm i Tiranës Ish-drejtori i Arkivës në Ministrinë e Brendshme, Kastriot Dervish me anë të një statusi në Facebook ka publikuar inform
Në Perge të Antalias zbulohet mozaiku 1.800 vjet i vjetër Në qytetin antik Perge në provincën e Antalias, Turqi është gjetur një mozaik 1.800 vjeçar që shfaq skenën e sakrifikimi