999 rezultate për

alfred

Tre ish-deputetë të PS ende në luftë me Kuvendin për lekët e bojkotit Ish-deputetët e Partisë Socialiste shprehen të vendosur për të marrë lekët e bojkotit të parlamentit katër vjet më parë.
Alkooli i mori jetën 4 të rinjve në Kamzë Dy prej katër personave që humbën jetën në aksidentin tragjik disa ditë më parë në Kamzë kishin konsumuar alkool 10 herë
Martino: Nuk është nevoja të flasësh për Messin Gerardo Martino, trajneri i Barcelonës, është shprehur se për Lionel Messin nuk ke se çfarë të thuash pasi ai i tregun v
Eksploziv makinës së punonjësit të burgut, arrestohet autori Policia arreston një 24-vjeçar si të dyshuar për vendosjen e një sasie lëndë plasëse në automjetin e punonjësit të burgu
Kuvend, zhvillohet sot seanca e parë për 2014-n Pas rreth tri javësh pushime të festave të fundvitit, Kuvendi nis pasditen e sotme sesionin e ri të legjislaturës së tet
Deputeti i PDIU-së godet me shpullë Alfred Pezën Në seancën e fundit për buxhetin, një ngjarje jo e këndshme ka ndodhur në ambjentet e brendshme të Parlamentit. Deputeti
Moisiu dhe Meidani marrin “Çelësin e Qytetit” të Lushnjes Dy ish-presidentet Rexhep Meidani dhe Alfred Moisiu janë nderuar sot me titullin "Çelësi i Qytetit" të Lushnjes në kuadë
Dhjetë "qerosët" që lanë gjurmë në historinë e futbollit (FOTO-LAJM) Lojtarët që shihni në fotot më lartë, janë listuar nga tabloidi anglez "The Sun", si futbollistët më të mirë në histori
Peqin, digjet posteri i Alfred Pezës Kandidati i Partisë Socialiste në Peqin, Alfred Peza ka denoncuar sot djegien e një posteri të tij në rrugën Rrogozhinë-
PS: Berisha presion administratës, formularë për të blerë votën Përfaqësues të Partisë Socialiste në Durrës akuzuan sot kryeministrin Berisha për presion ndaj administratës publike. Kr
Stopim dhe parabol, goli është fantastik (VIDEO) Një prekje për të ulur topin, një tjetër sapo hyn në zonë për të shmangur mbrojtësin kundërshtar dhe më pas një parabol
Kandidatët për deputet, një tjetër gazetar në listën e Ramës Kreu i partisë Socialiste Edi Rama ka bërë publik vetëm dy kandidatë për deputet Alfred Pezën në Peqin dhe biznesmenin P
Zyrtare, Alfred Peza kandidat për deputet Me anë të një komenti në rrjetin social "Facebook", Alfred Peza komentoi dje prezantimin e tij zyrtar si kandidat për de
Rrëfimi i Alfred Pezës, ja pse pranova ftesën e PS -së Gazetari Alfred Peza ka rrëfyer për gazetën Panorama arsyet e shkëputjes së tij nga bota e gazetarisë dhe përfshirja e t
Vlorë, i jepet lamtumira e fundit Alfred Zijait Alfred Zijait, ish-futbollistit të shquar të kombëtares dhe skuadrës së Flamurtarit, që u nda dje nga jeta ne moshën 52-
Vdekja e ish futbollistit, Berisha ngushëllon familjen Kryeministri i vendit Sali Berisha, nëpërmjet një mesazhi ka ngushëlluar familjen e të ndjerit Alfred Zijai‏ ish-f
Ndahet nga jeta ish futbollisti i Kombëtares, Alfred Ziaji Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta ish-futbollisti i Flamurtarit, i kombëtares kuqezi dhe anëtar i Komitetit Ekzekut
Alfred Peza le gazetarinë për PS-në Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka prazantuar sot gazetarin Alfred Peza si pjesë e kësaj force politike. Në fj
Listat e deputetëve në PS, Rama shkarkon krerët e Peqinit për Alfred Pezën Procesi i hartimit të listës së kandidatëve për deputetë, po provokon krisjen e Partisë Socialiste në prag të zgjedhjeve
Ndahet nga jeta ish-deputeti i Partise Demokratike Alfred Paloka Ndahet nga jeta ish-deputeti i Partise Demokratike Alfred Paloka. Akademiku i njohur Paloka ndërroi jetë natën e kaluar