999 rezultate për

albumi

Triumfon Del Rey në SHBA, kryeson listën e albumeve Reuters raporton se Lana Del Rey, ka zënë vendin e parë në top listën e albumeve më të shitura në SHBA, ndërsa artisti i
Fanse e Drake, Minaj bashkëpunon për albumin e ri Nicki Minaj është një fanse e madhe e Drake, e në këtë mënyrë nuk kishte si të mungonte edhe një bashkëpunim mes tyre, p
Së shpejti me një album të ri, Robin Thicke zbulon detajet Robin Thicke i cili korri një sukses të jashtëzakondshëm vitet e fundit, ka zbuluar detajet e albumit më të ri. Krij
"Selfie" pa tualet, JLo pushon para prezantimit të albumit Pas ndarjes së bujshme me Casper Smart, një ditë para prezantimit të albumit të saj, Lopez ka zgjedhur të pushojë pranë
Ja kush është arma më e fortë e Elvanës (FOTO LAJM) Shumë prej fansave të saj e krahasojnë me Beyoncen, kjo edhe për hir të flokëve me gërsheta. Por Elvana Gjata nuk ka të
Shpat Deda: Albumi në fazat e fundit (FOTO LAJM) I ftuar në një emision televiziv, këngëtari Shpat Deda ka deklaruar se albumi i tij i dytë është në fazat e fundit. Sipa
“Buraku Fama” së shpejti me një album dhe një klip Pritet që gjatë këtij viti, grupi “Buraku Fama” të publikojë albumin e ri, i cili do të përmbajë 19 këngë. Mësohet s
Klip dhe punë intesive për albumin, Enzo zbulon detajet (FOTO-VIDEO) Zef Vata, ose i ashtëquajturi Enzo, është djali i cili me një punë të palodhshme në studiot e regjistrimit, punon pa ndë
Klip i ri nga Mc Kresha, në treg "Luv Luv” (FOTO-VIDEO) Ashtu sikurse e ka bërë me dije kohë më parë, reperi shqiptar Mc Kresha ka mbajtur premtimet rreth projekteve të tij më
"Maroon 5", në shtator me album dhe turne Albumi i pestë nga “Maroon 5” do të lançohet në muajin shtator. Grupi ka njoftuar se albumi i tyre i ri quhet “V” dhe do
Ekskluzive/ Çartani promovon albumin e parë këtë verë Judovnik Boshnjaku, i cili njihet me pseudonimin Çartani, zbulon se më në fund projekti i tij përfundimtar i cili është
Vedat Ademi nuk ri duarkryq, së shpejti me një album Vedat Ademi është bërë i njohur falë zërit të bukur. Nëqoftëse keni menduar se këngëtari aktualisht nuk është i angazhua
Mc Kresha shmang Stresin, flet për albumin (VIDEO) Mc Kresha nuk prononcohet në lidhje me konfliktin e shumëpërfolur kohët e fundit me Stresin. Ky i fundit është ndjerë i
Chris Martin i dëshpëruar pas divorcit, nuk jep intervista (FOTO LAJM) Chris Martin, pas ndarjes me Gwyneth Paltrow, nuk dëshiron të japë asnjë intervistë, ndërsa është prononcuar për diskun
S'ka surpriza, Mariah Carey zbulon titullin e albumit (FOTO LAJM) “Me. I am Mariah” do të jetë titulli i albumit më te ri të këngëtares Mariah Carey, të cilën e ka zbuluar në "Times Squa
Dafina Zeqiri lë pas dashurinë, angazhohet me albumin (FOTO LAJM) Ndonëse është përmëndur shpesh për lidhjet e saj të cilat nuk kanë zgjatur për shumë kohë, Dafina Zeqiri ende është beqa
Grammy Awards, ja fituesit (FOTO LAJM) Dyshja franceze Daft Punk ka qenë fituesja e madhe e mbrëmjes Grammy Awards duke marrë 5 çmime, përfshirë atë të albumit
Wanda Nara-Icardi, albumi fotografik i pushimeve (FOTO LAJM) Që kur filloi, disa muaj më parë, lidhja e tyre ka pushtuar mediat ndërkombëtare duke tërhequr vëmëndjen e publikut, kjo
Beyonce surprizon fansat me albumin e ri (FOTO-LAJM) Në formë të shkëlqyer dhe mjaft seksi. Kështu paraqitet Beyonce në albumin e ri të bërë publik së fundmi. 32-vjeçarja ka
Yjet e Champions League në albumin Panini (FOTO LAJM) Sapo është publikuar koleksioni i ri i albumit "Panini" dedikuar elitës së futbollit europian. Koleksioni i ri vjen me 6