999 rezultate për

albpetrol

Kuvendi Civil: Shitja e "Albpetrol" hedh në rrugë 2500 punëtorë Pas miratimit nga kuvendi te ligjit për privatizimin e kompanisë shtetërore "Albpetrol” Kuvendi Civil ka reaguar duke de
Kuvendi miraton ligjin per privatizimin e kompanisë 'Albpetrol” Pas disa orësh debate kuvendi miratoi me 72 vota pro formulën e privatizimit të kompanisë 'Albpetrol”. Gjatë fjalës së t
Ligji per privatizimin e “Albpetrol”, debate ne kuvend Shqyrtimi i projektligjit “Për përcaktimin e formës dhe strukturës së formulës së privatizimit të shoqërisë “Albpetrol”
Shitja e kompanisë “Albpetrol”, rreth 2500 punonjes pa punë Shitja e kompanisë shtetërore të naftës, “Albpetrol” e cila u miratua gjatë ditës së djeshme në Komisionin e Ligjeve pri
Privatizimi i ndërmarrjeve shtetërore, debate mes PD dhe PS Diskutimet mbi privatizimin e disa ndërmarrjeve të mëdha shtetërore ka përplasur gjatë ditës së martë deputetë të partis
Albpetrol shkurton vendet e punës, 3000 naftëtarë në rrugë Niveli i papunësisë në vendin tonë pritet të rritet me 2 për qind në muajin shtator, duke e çuar nivelin e përgjithshëm
Vjedhja e naftës nga Albpetrol, arrestohet shefi i policisë së Patosit Shefi i postës së policisë së Patosit, u arrestua sot nga Njësia Task Force Antikorrupsuon në prokurorinë e Fierit. Lajm
“Duart e pastra 3”, në pranga ish-drejtori dhe tre punonjës të Albpetrolit Ish-drejtori dhe tre punonjës të shoqërisë së naftës Albetrol janë arrestuar nga spec