999 rezultate për

albin

Më në fund Albin Kurti tregon pse nuk shkon te varri i Ibrahim Rugovës Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, duke folur për raportet me LDK-në, ka treguar për marrëdhëniet dhe për qëndrimin e
Cakaj: Kam përvojë politike se në shkollë të mesme isha me Albin Kurtin Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj thotë se ka 14 vjet përvojë politike dhe ka nisur angazhimin kur ishte në shkol
Dreri i rrallë albino fotografohet në park Dreri i rrallë i lindur në Kensington Metropark disa vite më parë është parë të mërkurën pasdite nga një 74-vjeçar, Rus
Haradinaj: Sot Albin Kurti u paraqit i zbehtë Meliza Haradinaj, këshilltare e kryeministrit Ramush Haradinaj, i ka reaguar deklaratës së sotme të liderit të Vetëvendo
Kapen 65 afrikanë që vrisnin fëmijët albinë Policia e Tanzanisë i ka arrestuar 65 persona, të cilët në këtë vend njihen si “mjekë të shtrigave”. Dyshohet se ata kan
Albin Kurti pas daljes nga spitali: Ende nuk jam shëruar Kryetari i Lëvizjes Vëtevendosje, Albin Kurti ka njoftuar se ka dalur nga spitali, por thotë që ende nuk është shëruar,
Albin Kurti del nga spitali Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka dalë nga spitali, ku ka qëndruar për dy ditë. Lajmin e ka konfirmu
Ymeri: Ka momente që e ndjej se Albin Kurti duhet të jetë kryeministër Rrugët e tyre politike i kanë ndarë në mënyrën më të keqe të mundshme. Megjithatë duket se të ikurit nga Lëvizja Vetëven
Pas daljes së analizave Albin Kurti do të qëndrojë edhe sonte në spital Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, mëngjesin e ditës së sotme me siptoma për grip sezonal u nis drejt QKUK-s
Albin Kurti do të qëndrojë në spital deri nesër Ish- drejtori i Shëndetësisë në komunën e Prishtinës, Arben Vitia ka njoftuar për gjëndjen e kryetarit të LVV-së, Albin
Albin Kurti shtrohet me urgjencë në spital Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, mëngjesin e ditës së sotme nuk e ka nisur mirë. Si pasojë e gripit sezona
U dërgua në spital, reagon për herë të parë Albin Kurti Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje po vazhdon të kurohet në klinikën infektive për shkak të një infeksioni gripal. Ndërkaq, pa
Batoni lëshon "bombën": Vetëvendosja vjen në Shqipëri dhe shkrin PD e LSI “Në zgjdhjet e ardhshme do kemi Albin Kurtin në politikën shqiptare”. Kështu është shprehur analisti Baton Haxhiu i ftua
Shqiptarët heqin dorë nga kërkimi i azilit në Zvicër Në janar të këtij viti, në Zvicër u parashtruan 1153 kërkesa për azil, 128 më shumë se një muaj më parë (+ 12.5 për qind
Alarmon analisti: Ja si do të vritet Albin Kurti Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti po konsiderohet si i vetmi lider në Kosovë që mund të marr pushtetin aktua
Albin Kurti takohet me Bashën, dalin kundër korrigjimit të kufijve Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, priti në Tiranë Kryetarin e Vetëvendosjes Albin Kurti, të cilin e vlerësoi
Albin Kurti: Bashkimi Kombëtar nuk bëhet duke ngrënë darka Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti ka komentuar darkën e mbrëmshme mes kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, Presidentit
Shokon Albin Kurti: Ky ministër i Shqipërisë ka lidhje me Serbinë Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka shënjestruar dhe hedhur akuza ndaj gazetarit Baton Haxhiu por edhe ndaj ministr
Rama mbështet Thaçin, Kurti e sfidon duke takuar studentët Ka një ndarje të qartë të raporteve të partive dhe liderëve politike në vend. Ndërkohë që vazhdimisht Edi Rama pozic
VV nxjerr anketën e saj: LDK fiton zgjedhjet me Albin Kurtin kryeministër Vetëvendosje përmes një konference për media ka prezantuar rezultatet e një anketimi ku Albin Kurti ka dalë të jetë lide