999 rezultate për

albeu

Katër gafat e paharrueshme të Atifete Jahjagës (VIDEO) Ky është viti i fundit i mandatit presidencial për Atifete Jahjagën, e cila do të mbahet mend gjatë, sidomos për paraqit
Ja 5 hitet e vitit 2015 në Portalin Albeu.com (VIDEO) Portali Albeu.com ka zgjedhur 5 hitet e vitit 2015. 5 hitet janë përzgjedhur nga votimi i organizuar në Portalin Albe
Ja 100 kompanitë me fitim më të lartë në Shqipëri Nëse do të doje të hapje një biznes të ri, apo të diversifikoje portofolin larg prej segmenteve të maturuara apo në rëni
Krasniqi për Albeu.com: Qeveritarët e papërgjegjshëm po ua mohojnë lëvizjen e lirë qytetarëve Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, në një prononcim për Portalin Albeu, ka komentuar Raportin e Këshill
Myslimanët dhe aktualiteti Ne nuk mund të shkëputemi nga aktualiteti dhe të krijojmë një mjedis homogjen. Ne i përsht
Portali "Albeu" paralajmëroi rënien me dy vende të Kombëtares FIFA-a para pak minutash publikoi edhe renditjen e re të Kombëtareve teksa Shqipëria humbi dy vende në këtë renditje. Po
"FIFA Puskas Award", ja 10 kandidaturat për golin e vitit (VIDEO) FIFA ka publikuar 10 kandidaturat për "FIFA Puskas Award", çmim që i jepet golit më të bukur të vitit. Të gjithë gola
Rënia e Kombëtares ishte parashikuar ditë më parë nga Portali 'Albeu' Humbja ndaj Serbisë duket se i ka kushtuar shumë Kombëtares sonë pasi ka humbur katër vende në renditjen e re të FIFA-s,
NATO i kthen përgjigje Portalit Albeu: Asnjë informacion mbi raketat ruse në Preshevë Prej disa ditësh mediat ruse dhe serbe po raportojne se, sisteme të fuqishme raketore ruse, BUK dhe S-400 Triumf, pritet
Ja si e festoi Obama Halloween-in (FOTO-VIDEO) Festa e Halloween prej vitesh është kthyer në një traditë në Amerikë dhe respektohet e festohet edhe nga drejtuesit më t
Lexuesi i Albeu.com: Aksion policor dhe arrestime në Hotël të Likovës "I nderuar staf i Albeut, edhe në fshatin Hotel të Likovës ka patur sot në mengjes aksion policor ku janë bërë disa arre
Kush ka qenë spiun i UDB-së, Thaçi apo Kurti? (VIDEO) Debatet mes Hashim Thaçit dhe Albin Kurtit kanë qenë të shpeshta, ndërsa disa herë edhe e kanë kaluar cakun. Një ndër ak
Ja 8 përplasjet më të “famshme” parlamentare në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni (VIDEO) Në kuvend duhen burra shteti, por shpesherë ne shqiptarët, ose më mirë partitë që ne votojmë dërgojnë edhe burra sherri,
Top 10 hitet që ngrejnë peshë tifozerinë Kuq e Zi (VIDEO) Nga "Xhamadani vija-vija" te "Kuq e Zi". Portali Albeu ju sjell më poshtë Top 10 Hitet Kuq e Zi, që janë shndërruar në r
NOTE/ Some tips to Serbian media from Albeu: This is the difference between us By Albeu.com- The news published on Albeu.com regarding the celebration with Chetnik symbols of Serbian players in Tiran
SHËNIM/ Porosi mediave serbe nga Albeu: Ky është dallimi mes nesh Nga Albeu.com Publikimi i Albeu.com mbi festimin me simbole çetnikësh të futbollistëve serb në Tiranë gjatë mome
Albeu ju uron Gëzuar Kurban Bajramin! Mijëra besimtarë myslimanë në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni festojnë sot ditën e sakrifikimit, festën e Kurban Bajramit.
14 vjet më pas, ja kronologjia e ngjarjeve të 11 Shtatorit 2001 (VIDEO) Sot mbushen plot 14 vjet nga ngjarja e rëndë në World Trade Center, në New York, ngjarje kjo që i dha një drejtim të ri
Prezantohet Milani, Mihajloviç provokon Interin (FOTO-VIDEO) Ekipi i Milanit ka bërë prezantimin zyrtar për sezonin 2015-2016. Pak ditë para derbit kundër Interit Sinisa Mihajloviç
Sulimani për Albeu.com: Opozita të vazhdonte me publikimin e "bombave" Politologu Xhenis Sulimani shprehet se, vendimi i Gjykatës Themelore Shkupi 1 për të shpallur të pavlefshme përgjimet e