999 rezultate për

albeu

Qytetarët e japin mendimin e tyre në Albeu, a besojnë se Basha do të ulet në dialog me Ramën? Sot kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka dërguar një letër publike për kryetarin e opozitës Lulëzim Basha ku i ka kërku
Tërhiqet nga tregu shurupi Ponstan, Albeu kishte raportuar për rrezikshmërinë e tij Agjencia Kombëtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekësore ka bërë të ditur se ka nisur tërheqja e barit “Ponstan shurup 50mg/
Ikën Afrim Qendro! U paralajmërua dje nga Albeu.com Kreu i Autoritetit Rrugore Shqiptar, Afrim Qendro është shkarkuar sot nga detyra. Qendro është zëvendësuar në detyrë
Foto ekskluzive të Albeu.com nga ndeshja Juventus - Manchester United (FOTO LAJM) Ndeshje interesante po zhvillohet ne Juventus Stadium mes Juventusit dhe Manchester Unitedit. Ndeshje e vlefshme ne Lige
Video satirike e Albeu.com mbi krizën e Rilindjes pushton rrjetet sociale (VIDEO) Portali Albeu.com ka publikur sot një video satirike me skena nga filmi “Downfall” me monologun e famshëm të aktorit Bru
Aty ku është edhe Rama: Atmosferë e zjarrtë në Juve-Lazio, foto nga Albeu.com Juventus ka mposhtur Lazion me rezultatin 2-0, duke treguar edhe njëherë veten që janë ata skuadra për tu mundur. Në
Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgënjeshtroi Kryebashkiaku i Pogradecit Eduart Kapri është një ndër mijëra fituesit e Lotarisë Amerikane këtë vit. Tre ditë më pa
Albeu.com sjell fotot ekskluzive nga derbi Torino - Juventus (FOTO LAJM) Derbi Torino - Juventus ka qenë gjithmonë me një atmosferë të mrekullueshme në stadium edhe pse vendasit shumë rrallë ka
Trembet kryepostieri i Shqipërisë, anulon sërish tenderin e denoncuar nga Albeu.com (FOTO LAJM) Posta Shqiptare ka anuluar për të dytën herë tenderin për "Blerje të materialeve promocionale" me vlerë rreth 4.2 milion
Portali Albeu sonte sjell LIVE rezultatet e zgjedhjeve në Kosovë Ashtu si në rrethin e parë, edhe sonte, Portali Albeu.com do të publikojë minutë pas minute rezultatet e zgjedhjeve loka
Dezertimi i 4 komandove, ministria reagon pas lajmit të Albeu.com Lidhur me lajmin e publikuar në Albeu.com pasditen e sotme, zyra e shtypit në Ministrinë e Mbrojtjes bën me dije se: 4 e
Albeu.com raporton LIVE rezultatin e zgjedhjeve në Maqedoni Ashtu siç e ka bërë traditë tashmë për gati 10 vite, Albeu.com do të raportojë sot LIVE rezultatet nga kutitë e votimit
Portali Albeu do të sjellë LIVE rezultatet e zgjedhjeve në Kosovë Ashtu siç është bërë traditë në Portalin Albeu, edhe sonte, Portali Albeu.com do të publikojë minutë pas minute rezultat
Denonconi te Albeu për çdo parregullësi që mund të hasni gjatë zgjedhjeve 1 milion e 890 mijë e 952 persona kanë të drejt vote në zgjedhjet lokale që do të mbahen në Kosovë. Të gjithë këta votoj
Çastet më pikante të Juventus-Sporting nga reporteri i Albeu.com (FOTO LAJM) Juventusi fitoi sot përballë Sportingut të Lisbonës në "Allianz Stadium" me shifrat 2-1. Me një lojë të fortë nga të
Portali Albeu do të sjellë LIVE rezultatet e zgjedhjeve në Maqedoni Ashtu siç është bërë traditë në Portalin Albeu, edhe sonte, Portali Albeu.com do të publikojë minutë pas minute rezultat
Rraketa e Saulit kalon Atleticon në avantazh (VIDEO) Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Barcelonës në "Wanda Metropolitano" Autori i golit është Saul Niguez me g
Bora e parë në Prishtinë në syrin e albeu.com (FOTO LAJM) Qytetarët e Prishtinës janë befasuar sot nga rreshjet e shumëta të borës që po e zbardhin Prishtinën për herë të parë kë
Maqedonia barazon me Italinë, Albeu.com sjell fotot ekskluzive (FOTO LAJM) Maqedonia ka barazuar me rezultat 1-1 kundër Italisë në ndeshjen e zhvilluar në Stadio Olimpico Grande Torino. Ka qen
Ja si po përdor dhunë policia spanjolle ndaj mbështetëve të pavarësisë së Katalunjës (VIDEO) Policia spanjolle është duke i gjuajtur me plumba gome njerëzit që po presin në radhë për të votuar në referendumin e Ka