999 rezultate për

akuza

SPAK nis marrjen në pyetje pas akuzave të PD për "tenderin sekret të ushqimeve" SPAK ka filluar hetimet lidhur me akuzat e PD për “tenderin sekret të ushqimeve nga Ministria e Mbrojtjes”. PD akuzoi
Akuza "e fortë" e Kryemadhit: Kanë gënjyer me numrin e të vdekurve Kryetarja e Levizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka hedhur akuza "të forta" ndaj qeverisë dhe kryeminist
"Jeni ju fajtorët e virusit", futbollisti i ekipit spanjoll akuza drejt UEFA-s Futbollisti i Valencias, Daniel Wass, sulmon UEFA-n në mënyrë të drejtpërdrejtë për zgjedhjen që vendosi të luhej ndeshj
Trump akuza të rënda ndaj OBSH: Kam prova se COVID-19 doli nga laboratori në Kinë Presidenti amerikan Donald Trump ka deklaruar se ai ka prova që Covid-19 ka dalë nga laboratori kinez. Me heret, zyr
"Është si film horror", infemierja akuza të rënda ndaj SHBA-ve për pacientët e Covid-19 (VIDEO) Deklaratat që vijnë nga bluzat e bardha në këto ditë janë gjithnjë e më shumë kontradiktore. Kjo e bën situatën më të
''Boll! 7X7 nuk bëjnë 42'', Rama nxjerr videon: Mirëmëngjes nga unë, Luli dhe shokët e tij (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur t’u urojë shqiptarëve një ditë të mbarë, duke iu përgjigjur akuzave të opozitës në lid
Rama tall opozitën pas akuzave: Vaj medet, nuk paska ikur kush nga Shqipëria?! "Po t’i mbledhësh siç i numëron PD bëhen 2 milionë! Plus fëmijë..." Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur ti përgjigjet m
Murrizi me akuza në Kuvend për Ramën e Metën: Flisni me dashurinë e Lalzit dhe aleancës së ngjalave Deputeti Myslim Murrizi ka patur një reagim të fortë në lidhje me ndryshimet në Kodin Penal, dekretuar dje nga president
"Thellohet skandali i vjedhjes me tenderat sekretë", PD sërish akuza të rënda ndaj qeverisë Ish-deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj nuk heq dorë nga akuzat ndaj qeverisë për tenderat që po shfrytëzohen në kuadër t
Ministria e Shëndetësisë i kthen përgjigje akuzave të PD-së: Shpifje! Ministria e Shëndetësisë i ka quajtur “shpifje” akuzat e PD-së, në lidhje me tenderin për blerjen e materialeve të mbroj
COVID-19/ Kina mohon akuzat për fshehje të së vërtetës Pas rritjes me 50% të numrit të të vdekurve në Kinë, ka reaguar Pekini zyrtar duke mohuar akuzat se shteti komunist po f
"Mashtroi me numrin e testeve", akuza ndaj Ministrit të shkarkuar Vitia Keshilltari i Kadri Veselit, Adri Nurellari ka akuzuar Ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Arben Vitia se ka gënjyer pë
Akuzat se po fsheh numrin e viktimave, përgjigjet Kina Kina ka reaguar zyrtarisht pas akuzave nga Perëndimi se ka fshehur numrin e viktimave dhe të të infektuarve nga COVID019
"Jemi bërë si në kohën e Haxhi Lleshit", Murrizi hedh akuza nga Kuvendi Ditën e sotme Kuvendi i Shqipërisë ka mbajtur një seancë ndryshe për shkak të masave në kuadër të COVID 19. Gjatë fja
Dha dorëheqjen pas skandalit me Kupën e Botës, Gjykata Federale e Zvicrës jep verdiktin për Sep Blaterin Ish-presidenti i FIFA-s Sep Blater fitoi sot pafajësinë për akuzat e aferave korruptive me të drejtat e transmetimit tel
Pse u lirua nga qelia ish zyrtari i burgut, u akuzua për krimin në Kavajë Ndryshimi i akuzës ka bërë që Bledar Toçi, ish-shefi i sigurisë së brendshme në burgun e Durrësit, të lirohet nga qelia.
Zyrtari i Barcelonës që dha dorëheqjen del me akuza: Te Barcelona vidhen shifra të mëdha parash Tek Barcelona duket se nga momenti në moment do të shpërthejë një skandal i madh. Nisi me faqet e rreme, që hidhnin balt
Rama u përgjigjet akuzave se testet e COVID-19 i kanë bërë deputetët e familjarët e tyre Kryeministri Edi Rama tha sot se Partia Demokratike është e dëshpëruar që në vend nuk ka më shumë viktima, e më shumë ha
Akuzat e Kurtit per Ujësjellësin, Prokuroria nis hetimet Prokuroria Themelore në Prishtinë ka nisur hetimet për keqpërdorime financiare në kompaninë e Ujësjellësit Rajonal Prish
Akuza të reja nga Amerika, Rusia dhe Katari i mohojnë Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë akuzuar ditën e djeshme se Rusia dhe Katari kanë paguar ryshfet për të marrë të dre