999 rezultate për

aksionit

Xhama të thyer, makina të mbetura në rrugë, krejt çka ka mbetur pas aksionit në veri Një aksion i gjerë i Policisë së Kosovës është zhvilluar sot në veri të vendit. Aty u arrestuan një numër i zyrtarëve
Dalin pamjet e aksionit të Forcave Speciale në veri (VIDEO) Policia e Kosovës ka zhvilluar një aksion në veri të Kosovës. Një numër i madh personash janë arrestuar, duke përfshi
Thaçi mbledh krerët e sigurisë pas aksionit në veri Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në orët e para të mëngjesit ka mbledhur të gjitha strukturat e sigurisë në Kosovë.
Dalin pamjet e aksionit blic, si u godit mafia shqiptare në Holandë (VIDEO) Policia e Limburgut në Holandë zhvilloi një aksion policor kundër një rrjeti të drogës kryesisht në shqiptarë sot në mën
Basha mledh kryesinë dhe aleatët në seli, do diskutohet vijimi i aksionit opozitar Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ashtu siç paralajmëroi një ditë parë ka mledhur aletatët në selinë blu për të d
Kryemadhi i shkon Bashës në zyrë, çfarë pritet të ndodh nesër me PD-në Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mbërritur në këto momente në selinë blu. Sipas bur
Pse u liruan shumë të arrestuar prej aksionit kundër mafias shqiptare Prokuroria belge ka mbajtur në arrest 15 nga 55 personat e ndaluar të premten. Aksioni anti-drogë është përshkruar s
Administratorët e pallateve i bashkohen aksionit për mbjelljen e pemëve Fushatës së mbjelljes së pemëve i janë bashkuar edhe administratorët e zgjedhur të pallateve. Bashkë me banorët dhe me
27 të arrestuar, dalin pamjet e super aksionit (VIDEO) Autoritetet italiane kanë publikuar pamjet e operacionit "Lulet e Pranverës" që shkatërroi një grup të strukturuar krimi
4 prekje për vetëm 10 sekonda, shikoni golin fantastik të Shaqirit (VIDEO) Skuadra e Liverpoolit mori një fitore të merituar ditën e djeshme në transfertë përballë Burnley me rezultatin 3 me 1.
Fakulteti i Shkencave të Natyrës i bashkohet aksionit për mbjelljen e pemëve (FOTO LAJM) Fushata e mbjelljes së pemëve në kryeqytet është shtrirë në çdo hapësirë komunitare, ku shumë qytetarë e institucione
Prokuroria njofton detajet e aksionit në Veri Forcat speciale të Policisë së Kosovës ROSU kanë arrestuar sot në Mitrovicë katër persona, nën dyshimin se janë të përfs
Dalin pamjet e aksionit blic të policisë për të kapur serbët në Veri (VIDEO-FOTO) Njësia Speciale e Policisë së Kosovës ka zhvilluar në orët e hershme të mëngjesit të sotshëm aksion në Mitrovicën e Veri
Mega operacioni me 27 të arrestuar, këto janë momentet e aksionit policor (VIDEO) Policia e Shtetit nën drejtimin e Prokurorisë për Krimet e Rënda dhe në bashkëpunim me agjenci të tjera ligjzbatuese kan
Nxjerr pistoletën dhe qëllon nga pas, çastet e aksionit të komandos që kreu vrasjen në Bllok (VIDEO) Maviol Bilo është i dyshuari kryesor për vrasjen e Fabian Gaxhas dhe plagosjen e tre personave të tjerë, Ervis Martinaj,
Dita Botërore e Pastrimit, qindra vullnetarë dhe qytetarë i bashkohen aksionit Në Ditën Botërore të Pastrimit, Tirana iu bashkua aksionit për largimin e mbetjeve dhe ruajtjen e mjedisit. Qindra vulln
Mori plumb në kokë, flet i moshuari që u plagos gjatë aksionit të RENEA-s Hashik Lika, i plagosur mëngjesin e djeshëm në rrethana ende të paqarta gjatë operacionit të forcave RENEA për kapjen e
EMRAT/ Kush janë të arrestuarit pas aksionit blic sot në gjithë Shqipërinë Ditën e sotme Policia e Shtetit zhvilloi një super aksion në Shqipëri duke shkatërruar bandën e Met Kananit. Policia
Tronditëse, shqiptarët bëjnë "rrush e kumbulla" 120 milion euro në kumar Kumari është një nga industritë më të mëdha të ekonomisë shqiptare. Sipas autoritetit të mbikëqyrjes së lojërave të
Agim Kraja i bashkohet aksionit për mbjelljen e pemëve Kushdo që ka dëshirë të bëhet pjesë e fushatës së mbjelljes së pemëve në Tiranë, ka edhe një javë kohë për t’iu bashkua