999 rezultate për

aksione

Braçe kërkon zbardhjen e cështjes së serverit të tatimeve Deputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe kërkoi sot zbardhjen e çështjes së serverit të tatimeve, pasi në këtë mënyrë,
Policia aksione antidrogë në Shkodër e Vlorë Policia asgjeson 31 parcela me kanabis gjatë operacioneve të zhvilluara në fshatrat e Shkodres dhe te Vlores. Sipas poli
Ja cilët janë ministrat më të pasur të qeverisë “Rama” (FOTO-LAJM) Ministri i Mjedisit, Lefter Koka, është ministri më i pasur i qeverisë Rama. Përfaqësuesi i Lëvizjes Socialiste për Inte
Ja kush janë aksionerët e Bankës Credins (FOTO-LAJM) Biznesmeni Artan Santo dhe bashkëshortja e tij Arjana kanë rreth 10 për qind të paketës së aksioneve në bankën “Credins”
Basha në Has dhe Tropojë: Në PD të gjithë aksionerë të barabartë Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha mori pjesë në kuvendet zgjedhore të PD-së në Tropojë dhe Has. Me zgjedhjet n
Kinezët marrin bakrin shqiptar Kompania kineze “Jiangxi Koper” ka blerë në Turqi 50 për qind të aksioneve të “Nesco Metal” duke marrë kështu pjesën më
Triestina, "zhduket" presidenti kosovar Mediat italiane japin alarmin për zhdukjen e presidentit të skuadrës së Triestinas. Bëhet fjalë për kosovarin që ka bler
Policia aksione rrufe: Për tre ditë mbi 3 mijë gjoba! Policia e Kosovës ka nisur aksione të shpejta, në kuadër të implementimit të planit “Java e sigurisë në trafik”. Ve
Zbulohet kontrata e shitjes së aksioneve nga gruaja e Gjin Gjoni Zbardhen detaje të kontratës për shitjen e aksioneve nga një kompani private nga ana e gjyqtarit Gjin Gjoni dhe bashkësh
Bankieri interist akuzon Morattin: Vlejmë sa gjysma e Milanit Kriza ekonomike, që i ka detyruar klubet e Milanos të shesin “shpirtin” për hir të parave, ka dhe një tjetër efekt në op
Massimo Moratti, presidenti i ri i Livornos? Massimo Moratti mendohet se do të blejë shumicën e aksioneve të klubit të Livornos, teksa në fund të këtij sezoni, ashtu
Arrestohet në Shkodër 66-vjeçari serb për aferë korruptive Policia e Shkodrës ka vënë në pranga 66-vjeçarin serb, Branislav Ivanoviç, për "përfshirje në afera koruptive". Ivan
Meta: Rugova realizoi aksione ndërkombëtare pwr çështjen e Kosovës Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Ilir Meta, i shoqëruar nga delegacioni që e shoqëron, ka bërë homazhe tek varri i
Milani në shitje, fiksohet çmimi për Lim Gazprom largohet, por Milan vazhdon të kërkojë një partner për 30% të aksioneve të klubit. Sipas asaj që shkruan "La Gaz
Nis rrënimi i objekteve pa leje në Prizren (FOTO LAJM) Nis rrënimi i objekteve pa leje në Prizren, deri tani janë rrënuar gjashtë shtëpi në Prizren. Institucionet lokale ka
Sanksionet detyrojnë një miliarder rus t'i shesë aksionet e tij Miliarderi rus Gennady Timchenko i ka shitur aksionet që kishte në kompaninë e naftës "Gunvor" vetëm një ditë pasi SHBA
Top 10 futbollistët më të pasur (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mund Messin, të paktën përsa i përket llogarisë bankare. Ylli portugez i Real Madrid është futbollisti
Fazlliç nuk ka aksione tek Energoinvest Biznesmeni serbo-boshnjak, Damir Fazlliç ka bërë një deklaratë pas lajmeve se kompania ku ka aksione, Energoinvest, ka f
Në Tetovë e Gostivar u arrestuan 64 shtetas të huaj Policia e Maqedonisë ka ndërmarrë së fundi disa aksione policore që bien në sy si fushatë policore në vendbanimet shqipt
Bayern gjithmonë e më i pasur, vijnë 110 milionë € Bayern Munchen gjithmonë dhe më i pasur. Klubi gjerman, që nuk ka vuajtur asnjëherë në aspektin ekonomik, është gati të