999 rezultate për

aksione

17 plazhet që duhet t'i vizitoni në Shqipëri gjatë 2016-ës (FOTO LAJM) Thesaret më të çmuara të Shqipërisë janë ende të pazbuluara, e këtu e kam fjalën për plazhet marramendëse të vendit tonë
FITONI NGA SHTËPIA me këto 50 euro falas duke tregtuar me çmimin e aksioneve të Microsoft Viti 2015 në tregjet financiare ishte i dominuar nga kompanitë e teknologjisë. Njëra ndër kompanitë që u dallua më shumë
Merrni 50$ falas për të tregtuar në tregjet globale me çmimet e aksioneve të Microsoft-it Microsoft-i javën e kaluar pati një promovim në të cilin i lejoi përdoruesit e Windows 10 të bëjnë blerje të filmave, lo
Zuckerberg bëhet baba për herë të parë, dhuron 99% të aksioneve Themeluesi i rrjetit më të madh social në botë, Facebook Mark Zuckerberg është bërë baba për herë të parë. Përmes një st
Amnesty International: Hetim aksioneve të Policisë ndaj Opozitës Amnesty International kërkon hetime për aksionet e fundit të Policisë së Kosovës, në lidhje me arrestimin e aktivistëve
MERRNI 50 EURO FALAS dhe tregtoni me çmimet e aksioneve të Apple në tregun botëror të bursave Brett Genus, kryeekonomist i FORTRADE, tha se sipas Goldman Sachs, çmimi i aksioneve të Apple mund të ketë një rritje pr
Edhe sot do të ketë protestë Edhe sot do të ketë protestë nga ana e partive opozitare. Ata do të kundërshtojnë sërish arrestimin e deputetes Donika K
Krasniqi: Nisma do të jetë pjesë e aksioneve të Opozitës Mbrëmë në media është raportuar se Nisma për Kosovën nuk do të merr pjesë në protesta e organizuara nga opozita për shka
Shaqiri: Aksionet e fundit, hakmarrje e Gruevskit ndaj 2001-shit Politikani Hysni Shaqiri mendon se aksionet e fundit policore të kontrolluara nga kryeministri, Nikolla Gruevski, janë h
Kontrolloni se sa mund të fitojni me këto 50 € FALAS me tregtimit në aksionet e Alibaba në tregun botëror FXLider për të gjithë lexuesit e Albeu që duan të provojnë veten e tyre në tregtimin e bursës ofron 50 € falas për treg
MOS E HUMBISNI KËTË OFERTË: Merrni 50 euro për të tregtuar me aksionet e Facebook-ut në tregun global financiar! Aksionet e Facebook-ut që nga fillimi i vitit 2015 deri tani u rritën 18.2% dhe në bazë të vlerësimeve të ekonomistëve k
Moratti heq dorë përfundimisht nga Interi Massimo Morati mund të shesë 30 për qind të aksioneve që i kanë mbetur. Ky është lajmi bombë që është përhapur sot në me
Super Sport drejt falimentimit Mediat audiovizive nuk po kalojnë një priudhë jo fort të mirë në Shqipëri. Pas problemeve financiare me shtetin që de
Mendoni se e dini se si çmimi i naftës do të luhatet në tregun e aksioneve? Merrni këto 50 Euro falas, filloni të tregtoni dhe të fitoni FXLider, vecanerisht për lexuesit e "Albeu.com" jep falas 50 euro të destinuara për tregtim të cmimit të naftës në treg
Tregtoni me çmimin e Apple-it në tregun botëror të bursës duke filluar me këto 50 EURO FALAS FXLider lexuesve të Portalit "Albeu.com" u jep 50 euro të dedikuara për tregtimin në çmimin e aksioneve të Apple dhe kom
Komunikata e UÇK-së: Sulmuam një tradhtar të kombit (DOKUMENT) Përmes një komunikate për media, të nënshkruar nga një i ashtuquajtur Komandant Kushtrimi, pretendohet se një grupim i a
Fytyrat e pakënaqura në BDI (FOTO LAJM) Portali Ditari.mk shkruan se, Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI), deri më tash ka mohuar të gjitha zërat se në radhë
Veliaj: Argita Malltezi s’ka aksione tek universiteti im! Astrit Veliaj ka hedhur poshtë në mënyrë kategorike se vajza e Sali Berishës ka aksione në universitetin e tij. Ai nënvi
Aksionet kundër veprimtarive të paligjshme, pranga nëntë personave Policia e Shtetit vijon prej kohësh aksionet e shtrira në mbarë vendin për të parandaluar dhe goditur veprime të shumta
Qeveria i quan vandale aksionet e Vetëvendosjes Qeveria e Republikës së Kosovës përmes një njoftimi ë shpërndarë për mediat ka dënuar aktet vandale të aktivistëve të Lë