999 rezultate për

aksidentin

Përmirësohet gjendja e të plagosurit në aksidentin te rreth rrotullimi Pacienti i cili kishte pësuar lëndime në aksidentin tragjik të së premtes është në gjendje të mirë shëndetësore, ka thën
Këta janë personat që vdiqën në aksidentin e mbrëmshëm (Video) Aksidenti që ndodhi mbrëmë pas mesnate ka qenë tragjik për një familje nga komuna e Vitisë, e cila humbi katër familjarë
“Sapo vrava motrën time dhe nuk më intereson”, adoleshentja transmeton live aksidentin (VIDEO) Një adoleshente ka përplasur makinën ndërkohë që ishte live në Instagram. Si pasojë e aksidentit, motra e saj 14 vje
Me femër në makinë dhe pa siguracion? Berisha zbulon "sekretin" e Ahmetajt Arben Ahmetaj mbeti i plagosur mbrëmë në aksidentin e ndodhur në Kumanovë duke u futur për në Serbi. Albeu.com mësoi nga
Tmerr në autostradë, pas aksidentin plas sherri me thika mes shoferëve Një aksident në aksin Pogradec-Korçë për pak sa nuk është kthyer në një tragjedi të vërtetë. Pas një aksidenti pa pa
Aksident zinxhir në dalje të Prishtinës (FOTO) Një aksident i rënde automobilistik ka ndodhur në dalje të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshire tre makina.
Federata e Çiklizmit e shqetësuar për aksidentin e çiklistëve Federata e Çiklizmit të Kosovës nëpërmjet një njoftimi për mediat, ka shprehur shqetësimin për numrin e aksidenteve në r
Mësohet identiteti i personit që humbi jetën në aksidentin e Tetovës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë si pasojë e të cilit një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka marrë lëndime të rënda ka ndodhur
Aksidentohet fotografi i njohur Endrit Mërtiri (FOTO LAJM) Fotografit i njohur Endrit Mërtiri është aksidentuar ditën e sotme ndërsa ishte duke udhëtuar me makinën e tij. Ka qe
Shmangu aksidentin, përfundon mbi çati shoferi në Kinë (VIDEO) Pronari i një shtëpie në qytetin Taizhou, në lindje të Kinës, mund të kishte marrë masa të mjaftueshme për të mbrojtur b
Rrëfehet motra e Ergi Dinit: Si më tha gazetarja për aksidentin e tmerrshëm (FOTO LAJM) Këngëtari Ergi Dini, humbi jetën në një aksident tragjik me motor, e sigurisht që për familjen ishte një dhimbje e madhe
Identifikohen 2 shqiptarët që humbën jetën në aksidentin tragjik në Itali (FOTOT) Dy shqiptarë kanë humbur jetën, ndërsa 3 të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti tragjik të ndodhur mbrëmjen e
EMRI/ Identifikohet shqiptari që humbi jetën sot në aksidentin tragjik në Itali Ditën e sotme një shqiptar në Itali mbeti i vdekur pas një aksidenti të ndodhur rreth orës 1 të mëngjesit. Sipas poli
Burg për të riun që shkaktoi aksidentin ku humbi jetën 28 vjeçarja (VIDEO) "Arrest me burg" është masa e dhënë nga Gjykata e Tiranës për Ervin Bixhin, i cili shkaktoi aksidentin ku humbi jetën nj
"Ik më pirdhu budallaçkë, futu në makinë", shefi gangster i Tepelenës manipulon aksidentin dhe shan shoferin (FOTO LAJM) Një emigrant shqiptar që punon në Greqi u kthye për pushime në Shqipëri, por është hasur me një aksident që i kushtoi sh
Identifikohet viktima, ja kush e shkaktoi aksidentin në Laprakë Policia e Tiranës ka zbardhur detaje të reja nga aksidenti i ndodhur në Laprakë, si pasojë e të cilit mbeti e vdekur një
E pabesueshme, shikoni se si piloti automatik i kësaj makine parashikon aksidentin (VIDEO) Jemi në periudhën kur teknologjia ka arritur majat e saj, aq sa një aksident mund të parashikohet të paktën një ose dy s
Shqiptari denoncohet për aksidentin në Itali, braktisi mjetin e u largua Mediat italiane kanë raportuar për një shqiptar, i cili është përgjegjës për plagosjen e disa personave në një aksident,
HETIMET/ Ja kush fajësohet për aksidentin ku ndodhej Chapecoense Kanë përfunduar hetimi për aksidentin e tmerrshëm ajror që mori jetën e 71 personave, përfshirë edhe pjesën më të madhe
Rusia shpall ditë zie për 92 personat që humbën jetën në aksidentin ajror Presidenti rus, Vladimir Putin, ka njoftuar se do të mbahet një ditë zie kombëtare të hënën në homazh të viktimave të rr