999 rezultate për

aksidentin

Policia njofton aksidentin në Qafë Thanë, ja kush janë nxënësit e plagosur olicia e Librazhdit ka dhënë detaje e para pas aksidentit të ndodhur pasditen e sotme në Qafë Thanë. Sipas Policisë, një
Ky është i riu që humbi jetën në aksidentin e Vushtrisë Një 18-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e kaluar si pasojë e një aksidenti trafiku në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë.
Dy shtetas të Maqedonisë mes të vdekurve në aksidentin fatal në Serbi Dy shtetas të Maqedonisë janë në mesin e viktimave në ndeshjen zinxhirore që ka ndodhur sot në autostradën Beograd-Nish,
Po garonin në rrugë, makinat luksoze shkaktojnë aksidentin fatal (VIDEO) Tre makina luksoze, një Ferrari, një Porsche dhe një Mercedes ishin duke bërë gara në rrugë teksa shkaktojnë një aksiden
Tableti vret 3 vjeçaren në aksidentin me makinë Një vajzë ka humbur jetën pasi u godit nga tableti i saj gjatë një aksidenti me makinë. Ngjarja ka ngritur shqetësime
Kjo grua ka shkaktuar aksidentin më të pabesueshëm në trafik (VIDEO) Të gjithë janë kundër grave në timon për shumë arsye, por kjo video e justifikon pak a shumë paragjykimin. Në videon
45 të vdekur në aksidentin me autobus Të paktën 45 persona kanë humbur jetën pasi autobusi me të cilin po udhëtonin doli nga rruga duke rënë disa metra poshtë
Prisnin fëmijën e parë, shuhet në aksident çifti i ri Një çift i ri, që ishte në pritje të fëmijës së parë, humbën tragjikisht jetën në një aksident automobilistik në Kalifor
Arrestohet italiani që shkaktoi aksidentin tragjik në Kukës Një i ri, i mbetur i plagosur në aksidentin e ndodhur këtë të premte në Kukës, ka ndërruar jetë. Burime nga policia
E vërteta dhimbshme e aksidentit tragjik në Sarandë (FOTO LAJM) Shqiptarët janë krejtësisht të papërgjegjshëm në drejtimin e mjetit dhe kjo vërtetohet katërcipërisht nga numri i lartë
Lihet në burg shoferi që shkaktoi aksidentin ku vdiq 27-vjeçarja shtatzënë Gjykata e Fierit ka vendosur “Arrest me burg” për Edmond Asllanin, i ndaluar si shkaktas i aksidentit të ndodhur ne Leva
Vdes shqiptari në Itali, e përplasën dhe e lanë në rrugë Ka ndërruar jetë në spital një 64-vjeçar shqiptar. Ai u përplas 4 ditë më parë në Milano, ndërsa shoferi që shkaktoi
Shqiptari del xhiro me biçikletë në Itali por e pëson keqazi (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Milano. Një shqiptar që po udhëtonte me biçikletë është
Tragjedia në Itali, rritet numri i emigrantëve që ndërruan jetë në aksidentin fatal Ka arritur në 12 numri i të vdekurve nga aksidenti i rëndë rrugor që ndodhi pasdite ne autostradën 16 në kryqëzimin Ripa
Dy persona humbin jetën në aksidentin e magjistrales Prishtinë-Podujevë Dy persona kanë vdekur në aksidentin që ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, në pasditen e së enjtes. Aksid
Aksidentohet policë, është në gjendje të rëndë Një polic është aksidentuar në hyrje të qytetit të Lushnjes, duke marrë plagë të rënda. Efektivi i policisë që ka pës
Lihet në burg 25-vjeçari që shkaktoi aksidentin me 7 të plagosur në Shkodër Gjykata e Shkodrës ditën e sotme ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për shtetasin Kristian Vasa, 25 vjeç. Ai
Policia jep detaje për aksidentin e rëndë në Drenas Një 17 vjeçar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ndodhi mesditën e së dielës në fshatin Sankoc të Drenasit. Sipas
Ndërron jetë gruaja e plagosur rëndë në aksidentin e frikshëm pasditen e djeshme Ka ndërruar jetë në spital njëri prej pasagjerëve të plagosur rëndë në aksidentin e djeshëm në aksin Fushë Krujë-Vorë.
Këta janë të rinjtë që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm (FOTO LAJM) Dy personat të cilët humbën jetën dje në një aksident trafiku i cili ndodhi në magjistralën Prishtinë-Ferizaj, ishin nga