999 rezultate për

aksident

Zv.ministri serb aksidentohet me Gecin, e hedh tutje me makinë (VIDEO) Sot gjatë ditës ka ndodhur një aksident komunikacioni në Komoran, ku të përfshirë kanë qenë Halil Geci, njëri nga vëllez
Aksident në autostradën Prishtinë-Pejë, përfshihet edhe vetura zyrtare (Video) Në një aksident në autostradën Prishtinë- Pejë, në afërsi të Komoranit, raportohet se ka edhe të lënduar. KALLXO.com
Aksident i frikshëm në Shkodër, makina përplas motoçikletën Një aksident i frikshëm ka ndodhur në afërsi të Urës së Mesit në fshatin Dragoç. Mësohet se një ku makina ka pwrpla
Aksidentohet avioni i kompanisë që fluturon edhe në Shqipëri (FOTO LAJM) Një avion i kompanisë Pegasus që fluturon edhe nga Shqipëria ka dalë nga pista në aeroportin e Trabzonit në Turqinë veri
Aksident i rëndë në Itali, përplaset për vdekje shqiptarja Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Itali. Mediat italiane shkruajnë se një grua shqiptare rreth mo
Policia jep detaje për aksidentin të shkaktuar nga 14-vjeçari Një aksident me faktaitet ka ndodhur dje në fshatin Bllacë të Suharekës, ku një katërmbëdhjetë vjeçar përderisa po e dre
Aksident i frikshëm në Greqi, vdes shqiptari dhe plagosen dy të tjerë Një 61 vjeçar shqiptar ka gjetur vdekjen nga një aksident në Poiana në Greqi, ndërkohë që mësohet se dy shqiptarë të tj
Aksidenti tragjik në Itali, kush ishte shqiptarja që u përplas nga kamioni Një grua e re shqiptare ka ndërruar jetë gjatë një aksidenti tragjik në Itali. Mësohet se 35-vjeçarja e identifikuar
Aksident i rëndë, Benzi del nga rruga dhe bie në lumin e Matit Aksident i rëndë në aksin e vjetër të Milotit. Mësohet se një automjet tip Benz me pasagjerë ka dalë nga rruga dhe k
Aksident i rëndë në këtë fshat (FOTO LAJM) Para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Podujevë ka ndodhur një aksident i rënd trafiku, respektivisht në fshatin Llu
Aksident i rëndë në Pogradec-Korçë, dy të plagosur Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Korçë-Pogradec ku dy automjete janë përplasur kokë më kokë. Burime zyrta
Francë, ulet limiti i shpejtësisë për të ulur vdekjet nga aksidentet Franca po i bashkohet një grupi të vogël vendesh të tjera europiane, duke përcaktuar një limit shpejtësie më të ulët në
Ky është çifti shqiptar që humbi jetën në aksidentin tragjik në Greqi Një aksident tragjik i mori jetën një çifti shqiptar në Greqi. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e shtunë në aksin rural Xort
AMF merr vendimin e rendësishëm për mijëra shqiptar të aksidentuar Të gjithë shqiptarët që janë aksidentuar nga makina të pasiguruara apo të cilat janë larguar nga vendi i ngjarjes tashmë
Tmerr në Maliq, foshnja 4-muajshe digjet në sobën e druve Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq. Një foshnje 4 muajsh në Kreshpanj është djegur aksidentalisht në sobën e druve.
Gjendet trupi i pajetë i një vajze brenda një valixheje të braktisur Pas ngjarjes së tmerrshme në Peru, ku u aksidentua një autobus dhe vdiqën 52 persona, një tjetër është zbuluar nga polic
Aksident i rëndë në Vaqarr, ky është i riu që përplasi për vdekje 52-vjeçarin Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme pranë kthesës së Arbanës në Vaqarr ku si pasojë humbi jetën 52 vjeçar
Nata e aksidenteve, makinat përplasen njëra pas tjetrës te Komuna e Parisit (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur tek Komuna e Parisit, vetëm pak minuta më parë. Disa makina janë përplasur me njëra-
Aksident i frikshëm në Vaqarr, një i vdekur dhe dy të plagosur Një aksident i frikshwm ka ndodhur natën e sotme pranë kthesës së Arbanës në Vaqarr, ku për pasojë ka humbur jetën një p
Aksident i frikshëm, shoferit i kalon mbrojtësja e hekurt e rrugës mes për mes Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë fshatit Nikel në aksin rrugor Fushë Krujë-Tiranë. Sipas dë